نمناک سرگرمی

گوناگون

الناز شاکردوست

تغییر شغل الناز شاکردوست + تصاویر


الناز شاکردوست که این روزها مشغول بازی در فیلم اسب سفید پادشاه است تصاویری از پشت صحنه این فیلم در صفحه اجتماعی خود به اشتراک گذاشته که در ادامه مشاهده می کنید.
مرفه ترین کشورهای دنیا

مرفه ترین کشورهای دنیا در سال 2014


مرفه ترین کشورها در جهان براساس میزان رفاهی که برای مردم تامین می شود رتبه بندی می شود،انستیتوی لگاتم به روز ترین لیست کشورهای مرفه را در سال 2014 اعلام کرد که در ادادمه مشاهده می کنید.
نگاه دختر محسن یگانه

نگاه دختر محسن یگانه + تصاویر


عکسی از نگاه دختر تازه متولد شده محسن یگانه که توسط پدرش در فضای مجازی منتشر شده است. نگاه دختر محسن یگانه ۱۴ آبان ماه ۹۳ به دنیا آمد.
کشتار بوفالو

کشتار 300000 بوفالو برای خوشایند خدا + تصاویر


کشتار بوفالوها آن هم به طور گسترده و بسیار ظالمانه در یکی از قبایل امسال به بدترین و وحشیانه ترین شکل صورت گرفت. آنها طبق اعتقادی عجیب 300.000 بوفالو را به بدترین شکل برای خوشحالی خدایانشان کشتند.
فضای سبز

فضای سبز به روش چینی ها! + عکس


در شهر چانگچون، چینی ها با نصب نقاشی هایی از سبزه و درخت به زیباسازی شهر خود افزودند تا با این ابتکار در فصل سرما گل و گیاه خشک شده زیبایی و شکل ظاهری شهر را تغییر ندهد.
ساعتی که رکورد جهان را زد

ساعتی که رکورد جهان را زد + تصاویر


تصاویری از ساعت سفارش داده شده توسط «هنری گریوز جی آر» که به عنوان پیچیده ترین سامانه زمانی دست ساز ماقبل عصر دیجیتال معروف است همچنان پس از سالها به رکورد زنی خود ادامه میدهد.
درخت جادویی

درخت جادویی با 40 نوع میوه! + تصاویر


تصاویری از درختانی که در سراسر ایالات متحده رشد کرده اند و همزمان چندین نوع میوه از جمله هلو،آلو،گیلاس و ... تولید می کنند که همه آنها قابل خوردن هستند.
مجسمه آدامسی

مجسمه آدامسی در ونکوور! + تصاویر


تصاویری از یک مجسمه زیبا که توسط رهگذران با آدامس های جویده شده تبدیل به یک اثر فانتزی و جذاب شده و در وسط خیابان های شلوغ ونکوور قرار دارد.
روستای اتو

روستای اتو مازندران + تصاویر


تصاویری از زیبایی های بکر بهشت کوچکی در دل شهرستان سواد کوه به نام روستای اتو که قلم هیچ نقاش چیره دستی نمی تواند این زیبایی ها را به تصویر بکشد.
سزارین اشتباهی

سزارین اشتباهی یک زن! + عکس


در اتفاقی عجیب پسر یک خانواده با دختری جابجا میشود و همچنین زن باردار به جای زایمان طبیعی به اشتباه سزارین می شود.