نمناک سرگرمی

گوناگون

تمساح

کباب تمساح!


طبخ و خوردن انواع غذاهای چندش آور و عجیب در کشور پهناور چین شنیده بودیم اما این یکی خیلی جالبه. بریان کردن تمساح در کنار خیابان و فروختن به مردم....
کادی هیگل

دختر جوانی که عرعر می کند!


در اتفاقی بسیار نادر دختر جوان آمریکایی به دلیل بیماری نادر عصبی روزی چندین بار همانند خرها مدام عرعر می کند.
تبلیغات

تبلیغات دردسر ساز


تبلیغات جالب و دیدنی که هر کسی را به اشتباه می اندازد و این مساله باعث دردسر برای شرکت تبلیغ کننده شده است
جواد-خیابانی

جوانی جواد خیابانی با موهای پر پشت + عکس


عکسی بسیار جالب از جوانی جواد خیابانی گزارشگر نام آشنا که همه خاطرات خوبی از او دارند. عکس دیدنی جواد خیابانی در دوران جوانی و با موهای پر پشت را در سایت نمناک مشاهده نمایید.
منطقه تاریخی جواهر ده

زیباترین مناظر شمال ایران + عکس


منظره هایی بسیار زیبا و دلنشین از طبیعت بکر و سرسبز شمال ایران را در سایت نمناک مشاهده می کنید. زیباترین و جذاب ترین منظره های شمال کشور.
کفش لوتوس سنتی چینی

عجیب ترین کفش های جهان + عکس


جالب ترین کفش های مورد استفاده در کشورهای مختلف در طول تاریخ را در سایت نمناک مشاهده می کنید. کفش هایی بسیار عجیب و در عین حال بامزه و جالب ....
ملخ

جوانی در کنار 1000 ملخ + عکس


جانور شناسی 40 ساله علاقه خاصی به ملخ دارد و در طور شبانه روز با 1000 ملخ زندگی مسالمت آمیز دارد. البته پلیس به وی اخطار داده و خواسته که ملخ ها را در طبیعت رها کند.
جاده بسیار زیبا

زیباترین جاده های جهان + عکس


تصاویری از زیباترین و بی نظیرترین جاده های دنیا را در سایت نمناک مشاهده می کنید. جاده هایی پوشیده از درخت که سرسبزی و نشاط را به ارمغان دارد.
هلی کوپتر ام آی 26 روسی

هلی کوپتری که هواپیما حمل می کند + عکس


هلی کوپتر غول پیکر MI-26 روسی در حال حمل یک هواپیمای قدیمی می باشد که در ادامه تصاویر مربوط به این اتفاق جالب به همراه توضیحاتی در خصوص هلی کوپتر را می خوانید.
کاریکاتور

دانشجوی نابغه! + عکس


عکس طنز دانشجو و کلاس درس استاد.... من به یک نمره ناقابل ده خشنودم، و به لیسانس قناعت دارم، من نمی خندم اگر دوست من می افتد، من در این دانشگاه در سراشیب کسالت هستم، خوب می دانم کی استاد کوئیز می گیرد،اتوبوس کی می آید.
ماشین-چمن-زنی

سریعترین ماشین چمن زنی دنیا + عکس


سریعترین و قدرتمندترین ماشین چمن زنی با قدرت موتور 1000 سی سی توسط شرکت هوندا به بازار عرضه شد. این ماشین چمن زنی همچنین سرعت بسیار بالایی دارد.
پرتره-پرنده

قشنگ ترین پرتره با گلبرگ + عکس


هنرمند مالزیایی با گلبرگ های ظریف گل ها اشکال زیبایی از پرندگان را ایجاد کرده است که تماشای این تصاویر بسیار جالب و جذاب می باشد. عکس پرتره های زیبا از پرندگان را در سایت نمناک مشاهده می کنید.