تناسب اندام

تناسب اندام ویلچر نشین ها
ویلچر نشین ها می توانند با انجام تمرینات ورزشی مقاومتی و قدرتی به تناسب اندام رسیده و انعطاف پذیری و تحرک خود را افزایش دهند.
لاغری با ماست یونانی

با ماست یونانی لاغر و کمرباریک شوید + روش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ماست یونانی با مواد مغذی موجود در خود موجب می شود که فرد با دریافت پروتئین و کلسیم و کالری کم روند لاغری خود را سریع تر طی کند.
خوردن غذا برای لاغری

در این ساعت غذا بخورید تا لاغر شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای رسیدن به لاغری و کاهش وزن تنها ورزش کردن کافی نیست بلکه باید زمان مصرف وعده هایتان به موقع باشد، در نتیجه ساعت غذا خوردن برای کاهش وزن و لاغری بسیار مهم است.
پیاده روی

بهترین ساعت روز برای پیاده روی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیاده روی که بر اساس زمانی مشخص در طول هفته انجام شود برای بهبود سلامتی بسیار مفید است. همچنین برای کنترل بسیاری از بیماری ها کار آمد است.
کراتین بدنسازی

بهترین زمان مصرف کراتین بدنسازی برای اثر بیشتر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب ورزشکاران از ماده کراتین برای عضله سازی و رشد بهتر عضلات استفاده می کنند، اما قبل از مصرف کراتین بهتر است از فواید، عوارض و روش مصرف کراتین مطلع باشید.
لاغری با شنا

فوت و فن اصلی لاغری با شنا کردن را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای لاغری و کاهش وزن ورزش شنا گزینه مناسبی است اما باید برای رسیدن به تناسب اندام با شنا باید به نکات دیگری از جمله نحوه شنا کردن و برنامه غذایی مناسب توجه ویژه ای داشت.
لاغری با اسفناج

با اسفناج و کیوی به لاغری و تناسب اندام دلخواه برسید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف معجون های ترکیبی اسفناج باعث کاهش وزن بدون احساس گرسنگی می شوند و علاوه بر لاغری انرژی زاست و به یبوست نیز کمک می کند.
تجمع چربی در بدن

کجای بدنت بیشتر چربی داره و چاق تره ؟ بگو تا بگم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خیلی از افراد با تجمع چربی در یک جای خاصی از بدن مواجه میشوند این چاقی علتی دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد و همچنین می تواند به راحتی درمان شود.
جراحی اسلیو معده

پاسخ به تمام سوالاتی که درمورد جراحی اسلیو معده دارید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
جراحی اسلیو معده باعث کوچک شدن معده و در نتیجه کاهش وزن می شود بعد از عمل، ریزش مو تا مدتی طبیعیست و بدن ویتامین های کمتری را جذب می کند.
تناسب اندام

9 پیشنهاد برای تناسب اندام افراد شاغل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی افراد شاغل بدون توجه به تناسب اندام فعالیت های روزانه و تغذیه ی خود را دنبال می کنند و با بهانه نداشتن وقت خود را در معرض چاقی قرار می دهند در حالیکه با رعایت چند نکته ساده عکس آن اتفاق می افتد.
لاغر ماندن

راز ژاپنی ها برای سالم و لاغر ماندن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای مردم ژاپن زیبایی، سلامت، لاغر ماندن و تناسب اندام اهمیت فراوانی دارد به همین دلیل کارهایی را در زندگی روزانه خود انجام می دهند که همیشه سالم و خوش اندام هستند.
روش لاغری سریع با زنجبیل

روش لاغری سریع با زنجبیل چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زنجبیل فواید زیادی برای سلامتی دارد که یکی از این فواید ، از بین بردن چربی های شکم و لاغری است ،در این مطلب با نحوه درست مصرف زنجبیل برای لاغری آشنا شوید.
چاق شدن سریع

راههای ساده برای چاق شدن سریع و البته سالم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین کار برای سریع چاق شدن بیشتر کردن وعده های غذایی است مصرف سیب زمینی و برنج و کره بادام زمینی به این امر کمک شایانی می کنند.
عادت های اشتباه

اشتباهی که هرشب انجام میدهید و همان چاقتان می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد چاقی که به دنبال کاهش وزن هستند باید قبل از آن عادت های اشتباه شبانه خود را ترک کنند تا دوباره دچار مشکل و افزایش وزن نشوند.
لیمو لاغری

برای لاغری سریع به این روش لیمو مصرف کنید + دستور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لیمو لاغری را سریع تر میکند برای همین در اکثر نسخه های کاهش وزن خانگی حتما از این میوه پرخاصیت استفاده می شود.