موفقیت

آرامش و موفقیت
داشتن آرامش و شادی در زندگی یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت است آرامش و موفقیت را باید هم زمان و یکجا با راه و روش های موثر و تغییراتی در زندگی خود بدست آوریم.
کشف علمی

کشف جالب و جدید علمی مربوط به سلامت بدن

زمان مطالعه : 11 دقیقه
کشف علمی درباره نحوه داشتن سبک زندگی سالم یکی از تحقیقات مهم و جالب دانشمندان است که به مردم کمک می کند تا زنگی سالم و بهتری داشته باشند.
مدیر خوب

یک مدیر خوب و موفق حتما این ویژگی و روش ها را دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یک رئیس خوب باید بتواند با رفتار و اصول مدیریتی خود روابط بین کارمندان و خود را طوری سازماندهی کند که تمام افراد با انگیزه در راستای اهداف شرکت تلاش کنند.
طراحی لوگو

آموزش طراحی یک لوگوی جذاب و حرفه ای

زمان مطالعه : 7 دقیقه
طراحی لوگو مناسب و حرفه ای همواره یکی از مهم ترین اصول برای برندهای معتبر است، بنابراین باید از روش های طراحی لوگو زیبا و حرفه ای اطلاع داشته باشید.
راه اندازی فروشگاه اینترنتی

فوت و فن راه اندازی فروشگاه اینترنتی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
چگونه می توان یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کرد؟ در ادامه از روش های راه اندازی فروشگاه اینترنتی موفق با نکات مهم برای پیشرفت مطلع خواهید شد.
راه افزایش خلاقیت

راهکار ساده علم برای افزایش خلاقیت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای افزایش خلاقیت و نوآوری باید چه کارهایی انجام داد؟ روش های بسیار مناسبی برای افزایش خلاقیت در افراد وجود دارد که از نظر علمی هم به اثبات رسیده است.
داشتن روحیه قوی

تکنیک داشتن روحیه قوی حتی در شرایط سخت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن روحیه قوی یکی از نکات مثبت شخصیتی است که همواره انسان را در مشکلات و سختی ها کمک می کند و باعث داشتن شخصیتی قوی و محکم در زندگی می شود.
یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی سریعتر و بهتر از آنچه فکر میکنید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
یادگیری زبان انگلیسی یکی ازمعضلات امروزه مردم به خصوص نوجوانان شده است و برای بهبود زبان انگلیسی تان می توانید از تکنیک هایی مانند صحبت کردن با خود استفاده کنید.
جلب اعتماد دیگران

ترفند و تکنیک جلب اعتماد دیگران در کار و زندگی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
هر فردی برای موفقیت در کار و زندگی و روابطی که دارد به جلب اعتماد دیگران نیاز دارد که آن را باید با رفتارهای صحیح در معاشرت با دیگران به دست بیاورد.
شخصیت شناسی نشستن

شخصیت شناسی از روی فرم نشستن + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بخشی از شناخت افراد از طریق شخصیت شناسی نشستن آنها صورت می گیرد ، زبان بدن شما هنگام نشستن به خوبی وضعیت روحی و فکری شما را بازگو می کند.
افراد قدرتمند

کارهایی که افراد قدرتمند موفق هرگز انجام نمی دهند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هرکسی دوست دارد در زندگی و کار خود فردی موفق و البته قوی باشد ، به ظنر شما افراد قدرتمند مشهور در دنیا چه راز و رمزهایی برای رسیدن به این موفقیت داشته اند؟
کنکور مدیریت

بهترین زمان شروع مطالعه برای کنکور دکتری مدیریت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از اصلی ترین سوالات داوطلبان دکتری و کارشناسی ارشد قبل از شروع مطالعه این است که بهترین زمان برای آغاز مطالعه، رفتن به کلاس و... چه زمانی است؟ آیا شروع از ترم تابستان بهتر است یا ترم پاییز و یا ترم زمستان؟
آخر هفته افراد ناموفق

آخر هفته ی افراد ناموفق چطور سپری می شود؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد ناموفق در طول تعطیلات آخر هفته اشتباهاتی را انجام می دهند که موجب داشتن روزهای کاری سخت و دوری از موفقیت ها می شوند.
تقویت فن بیان

راه تقویت فن بیان برای رسیدن به حد ایده آل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر به دنبال راهی برای تقویت فن بیان خود هستید باید مطالعه خود را بیشتر کنید و به طور مداوم تمرین کنید و سعی کنید کلمات را درست ادا کنید.
روش برقراری ارتباط

روش برقراری ارتباط موثر با همه کس در همه جا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شیوه های برقراری ارتباط در شخصیت های مختلف متفاوت است و هرکسی از یک روش برای ارتباط برقرار کردن با دیگران استفاده می کند.