ربات ایرانی

ربات جدید ایرانی به روحانی دسته گل داد +عکس


رئیس جمهور با حضور در مرکز نحقیقات فیزیک پلاسما و نمایشگاه ملی دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های عمرانی این دانشگاه دیدن کرد که در جریان این بازدید ربات ایرانی دسته گلی با ایشان تقدیم کرد.
جهان

امشب جهان یک ساعت خاموش میشود


از ساعت 20:30 امشب 8 فروردین 1394 به مدت یک ساعت قرار است تا ایرانیان با خاموش کردن چراغ ها و وسایل الکتریکی در یک رویداد جهانی شرکت کنند.
تولد نوزاد

تولد نوزادی داخل یک کیسه + تصاویر


تولد نوزاد ی داخل یک کیسه جزو اتفاقات نادری است که به گفته ی پزشکان در بین هر 80.000 نوزاد برای یکی اتفاق می افتد. این نوزاد که سه ماه زودتر متولد شد شرایط سلامتی خوبی دارد.
جعبه ای مرموز در مریخ

جعبه ای مرموز در مریخ! + عکس


کشف عجیب جعبه ای بر روی سیاره مریخ که با انجام بررسی های مختلف هنوز هم کارشناسان نتوانستند پاسخ علمی و دقیقی برای وجود و پیدایش این شی فضایی پیدا کنند.
اینترنت پر سرعت

افزایش 30 برابری پهنای باند اینترنت


وزیر ارتباطات با اشاره به افزایش پهنای باند اینترنت در کشور اظهار داشت: در پایان دولت یازدهم افزایش 30 برابری پهنای باند اینترنت در کشور را شاهد خواهیم بود.
مریم میرزاخانی

مریم میرزاخانی برنده جایزه فیلدز جهان شد + عکس


دکتر مریم میرزاخانی جزو چهار برنده مدال فیلدز سال 2014 میلادی معرفی شد. با توجه به این که که جایزه نوبل در علم ریاضیات وجود ندارد، معمولا مدال فیلدز معادل «نوبل ریاضی» برشمرده می شود. دکتر میرزاخانی اولین زن برنده این جایزه در طول تاریخ اعطای آن است.
مولکول

کشف بزرگ برای درمان افسردگی + عکس


افسردگی یکی از فراگیرترین و دردناک ترین بیماری در جامعه مدرن امروزی به شمار می رود بر این اساس دانشمندان به شدت به دنبال درمان آن هستند که در ادامه تازه ترین کشف در این حوزه مربوط به مولکول miR-1202 را مطالعه می فرمائید.