برو به :
نمناک تکنولوژی

ترفندستان

ذخیره آهنگ در آیفون

آموزش ذخیره آهنگ از تلگرام و اینترنت در آیفون


اگر شما هم از کاربران سیستم عامل ios هستید، به احتمال زیاد از اینکه نمیتوانید آهنگی را به صورت مستقیم در دستگاه خود ذخیره کنید کلافه شده اید. این مطلب به طور حتم،مشکل شما را برطرف خواهد کرد.
اسکایپ

آموزش ترفند حذف اکانت اسکایپ + عکس


زمانی که دیگر نمیخواهید از نرم افزار اسکایپ استفاده کنید و یا بنا به دلایلی امنیتی بخواهید اکانت اینستاگرام تان را حذف کنید تنها با چند کلیک ساده می توانید این کار را انجام دهید.
روتوش

آموزش روتوش عکس در نرم افزار فتوشاپ


در این آموزش یاد خواهید گرفت که چگونه با سرعت لکه های موجود در عکسها را روتوش کنید و از بین ببرید. کاربرد این آموزش بیشتر در عکاسی و ترمیم عکس های قدیمی میباشد.
حالت روح در تلگرام

آموزش ترفند دور زدن حالت روح در تلگرام


اپلیکیشن های مختلفی ارائه شده اند که چند قابلیت بیشتر از نسخه ی اصلی تلگرام دارند از جمله حالت روح یا مخفی اما می خواهیم بفهمیم چه کسی در حالت روح در تلگرام است؟
تلگرام

آموزش تغییر شماره تلفن در تلگرام


بسیاری از کاربران تلگرام به دلایل مختلف از جمله واگذاری و... میخواهند شماره حساب کاربری تلگرام خود را تغییر دهند یا به عبارت دیگر کل اطلاعات و گفتگو های خود را به شماره جدید منتقل کنند.
ایمیل‌

چک کردن ایمیل با تلگرام


شما می توانید با اپلیکیشن تلگرام ضمن چک کردن تلگرام خود تمام ایمیل های خود را نیز چک کنید. هم چنین با این ترفند می توانید از تبلیغات مزاحم سایت های مختلفی که به هنگام ثبت نام از شما ایمیل می خواهند، خلاص شوید.
افزایش رتبه سایت

شاه راه افزایش رتبه سایت در الکسا


برای افزایش رتبه سایت در الکسا چه راه و روش هایی را باید هنگام انتشار مطلب رعایت کنیم ؟ الکسا برای تعیین رتبه وب سایت ها ملاک هایی را در نظر می گیرد که برایتان خواهیم گفت.
حالت شب آیفون

روش فعال کردن “حالت شب آیفون


“حالت شب آیفون” ویژگی جدیدی است که در آخرین iOS یعنی iOS 9.3 بر روی دیوایس های اپل اضافه شد در این مطلب نحوه فعال کردن این قابلیت را یاد میگیرید.
اتصال گوشی به تلویزیون

روش اتصال گوشی به تلویزیون با wifi


با استفاده از چند ترفند می توانید به سادگی صفحه نمایش موبایلتان را به تلویزیون متصل کنید، حتی اگر موبایل شما کابل های مبدل HDMI را پشتیبانی نکند.در ادامه راه اتصال گوشی به تلویزیون را آموزش خواهیم داد.