نمناک اخبار

فرهنگ و هنر

پروین میکده

پروین میکده ؛ بازیگر سینما درگذشت


پروین میکده بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون دو روز پیش بر اثر بیماری کبد درگذشت و در امروز صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک سپرده شد.
فاطمه معتمدآریا

پدر فاطمه معتمدآریا درگذشت


فاطمه معتمدآریا بازیگر سینما و تلویزیون که سال گذشته مادرش را از دست داده بود، به سوگ پدر نشست. مجلس ختم آن مرحوم روز چهارشنبه از ساعت 15 تا 16:30 در مسجد صاحب الامر برگزار میشود.
خواننده هتاک

شاهین نجفی خواننده هتاک دستگیر شد؟


طبق اخبار تایید نشده ای شاهین نجفی خواننده هتاک به ساحت مقدس امامان معصوم(ع) دستگیر شده است. آیت الله صافی حکم ارتداد این خواننده هتاک را صادر فرموده بودند.
سینما

کتک خوردن کارگردان مشهور!


یکی از کارگردانان سرشناس سینما به دلیل کتک خوردن از تهیه کننده فیلمش در دادسرا به طرح شکایت پرداخت. کارگردان معروف ادعا دارد از سوی تهیه کننده فیلم مورد حمله قرار گرفته است.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در یک قدمی مرگ + عکس


الناز شاکردوست بازیگر زن جوان سینمای ایران در یکی از سکانسهای فیلم تابو خودکشی را تجربه می کند. شاکردوست تا سرحد مرگ هم پیش می رود و با تجربه مرگی واقعی روبرو می شود.
علی ضیاء

مجری مشهور با لباس رفتگری + عکس


علی ضیاء مجری برنامه زنده ویتامین 3 که چند روز گذشته برای همدردی با کودک سرطانی سر خود را در برنامه اش تراشید اینبار برای تشکر از رفتگر پیر لباس او را به تن کرد.
فیلم رستاخیز

حذف تصاویر حضرت عباس(ع) از فیلم رستاخیز


در پی افزایش انتقادات از به نمایش در آمدن تصاویر حضرت ابالفضل(ع) و برخی از بزرگان حاضر در قیام عاشورا در فیلم رستاخیز مقرر شد این تصاویر از این فیلم حذف شود.