دیگران چه می خوانند..؟
مرغ مزه دار شده با فلفل و کدو سبز

طرز تهیه مرغ مزه دار شده با فلفل و کدو سبز


کدوی سبز یکی از سبزیجاتی است که در کنار مرغ خیلی استفاده می شود. در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه مرغ مزه دار شده با فلفل و کدو سبز را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.
مینی پیتزا ی گل‌ کلم

طرز تهیه مینی پیتزا ی گل کلم


این غذا با اینکه نامش مینی پیتزا است، اما همچون پیتزاهای همیشگی، خمیر یا نان ندارد بلکه با خود گل کلم باید لایه خمیری پیتزا را درست کنید.
پاستای صدفی شکم پر

طرز تهیه پاستای صدفی شکم پر


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک پاستای متفاوت را به شما آموزش می دهیم.طرز تهیه پاستای صدفی شکم پر را در ادامه ببینید.
مافین لازانیا

طرز تهیه مافین لازانیا


لازانیا یکی از غذاهایی است که تقریبا همه عاشقش هستند. در اینجا طرز تهیه نوعی لازانیای متفاوت را به شما آموزش می دهیم.مافین لازانیا را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.
برگر‌ یونانی با بادمجان کبابی

طرز تهیه برگر یونانی با بادمجان کبابی


زاتزیکی (Tzatziki) یک مزه یا پیش غذای یونانی است که به عنوان سس نیز استفاده می شود. معمولاً با ماست، خیار، سیر، شوید و گاهی به همراه نعنا، جعفری و آب لیمو تهیه می گردد.
ساندویچ پنیر با ژامبون و گلابی

طرز تهیه ساندویچ پنیر با ژامبون و گلابی


تست بسیار خوشمزه با ترکیباتی متفاوت که برای پذیرایی های ساده بسیار مناسب و پر طرفدار است. ساندویچ پنیر با ژامبون و گلابی را بدون ساندویچ میکر یا با آن می توانید درست کنید.
مرغ پخته شده در سس زنجبیل

طرز تهیه مرغ پخته شده در سس زنجبیل


درست کردن این مرغ خوشمزه خیلی آسان است.این دستور غذا از ران مرغ پخته شده و اب نمک و سرکه و ادویه درست شده که مرغ را در آن می خوابانند اکنون شیوه درست کردن آن را باهم یاد می گیریم.
کباب چوبی دودی

طرز تهیه کباب چوبی دودی


این کباب ها در عرض کمتر از نیم ساعت تهیه می شوند و طعم بسیار عالی دارند. گوشت قلقلی که روی زغال و در سیخ های چوبی تهیه می شود و برای وعده ناهار مناسب است.
برگر نخود

طرز تهیه برگر نخود


مواد لازم برای تهیۀ برگر نخود خوشمزه ، احتیاجی به پخته شدن از قبل ندارند. به راحتی آن ها در یک مخلوط کن، هم بزنید و بپزید! طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کوفته سوئدی با سس شوید

طرز تهیه کوفته سوئدی با سس شوید


کوفته سوئدی یک غذای گوشتی بسیار متفاوت و خوشمزه است . عامل اصلی متفاوت بودن این غذا استفاده از سس بسیار لذیذ و خوشمزه شوید است. عطر و طعم شوید در این غذا مکملی بسیار مناسب برای طعم گوشت است.