برو به :
پیتزا مرغ تنوری

طرز تهیه پیتزای مرغ تنوری


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه پیتزا مرغ تنوری با طعمی بسیار عالی را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.
ساندویچ حمص و سبزیجات

طرز تهیه ساندویچ حمص و سبزیجات


پیچیدن این ساندویچ در کاغذ روغنی به جای نایلون باعث می شود که نان رطوبت زیادی را به خود جذب نکند و ساندویچ حمص را تازه تر نگه می دارد.
پنینی مرغ و رزماری

طرز تهیه پنینی مرغ و رزماری


پنینی مرغ گریل شده با رزماری، اسفناج و گوجه خشک شده؛ شامی لذیذ برای آخر هفته ای شلوغ، همراه با خانواده و دوستان است. پانینی(Panini)در واقع معادل ایتالیایی برای ساندویچ هایی است که در نان باگت، همبرگر و یا نان های برش خورده درست می شوند. این ساندویچ عالی سرشار از طعم های تازه، هر ذائقه ای را راضی می کند.
گوشت بره با کاری کشمیر

طرز تهیه گوشت بره با کاری کشمیر


گوشت بره با کاری کشمیر یکی از پرطرفدارترین غذاهای رستوران های هندی است و شما به سادگی می توانید آن را در منزل تهیه کنید. یک غذای هیجان انگیز که چشم ها را به خود خیره می کند و محال است کسی بی تفاوت از کنار آن بگذرد.
مرغ با پنیر پارمزان

طرز تهیه مرغ با پنیر پارمزان


طعمی متفاوت و لذیذ از مرغ را با پنیر پارمزان و سبزیجات معطر را تجربه کنید. کودکان از دیدن این غذای هوس انگیز و رنگ های دلچسب آن شگفت زده می شوند و خواهید دید که برای خوردن این غذا صف می کشند.
ساندویچ پنیر

طرز تهیه ساندویچ پنیر و ریحان


ساندویچ پنیر و ریحان برای پنیر دوست های گرامی. در هر کجا که باشید می توانید این ساندویچ را سریع درست کنید. این ساندویچ ها را می توانید با ساندویچ ساز و یا تابه گریل آماده کنید.
کوفته سوئدی

طرز تهیه کوفته سوئدی


کوفته سوئدی یک غذای گوشتی بسیار متفاوت و خوشمزه است . عامل اصلی متفاوت بودن این غذا استفاده از سس بسیار لذیذ و خوشمزه شوید است. عطر و طعم شوید در این غذا مکملی بسیار مناسب برای طعم گوشت است.
مرغ

طرز تهیه مرغ با راتاتویی کم آب


طعم مرغ با سبزیجاتی همچون، فلفل، گوجه و بادنجان در این غذا، ترکیب بسیار لذیذی ایجاد می کند و در عین حال غذایی بسیار سالم و سبک نیز می باشد. این میزان مواد برای 4 نفر مناسب می باشد. زمان آماده سازی این غذا 15 دقیقه و زمان کل آن 65 دقیقه است
طرز تهیه دنده بره با گل کلم و سس ماست

طرز تهیه دنده بره با گل کلم و سس ماست


یک خوراک خوش طعم و اشتها بر انگیز برای مهمانی هایتان. زمان آماده سازی این غذای لذیذ 30 دقیقه است و زمان کل آن 1 ساعت می باشد. این مقدار غذا برای 4 نفر مناسب است.