نمناک سرگرمی

گوناگون

لیندا کیانی

لیندا کیانی در کنار چوچانگ همسر ارسطو + عکس


بازیگر چینی سریال پایتخت 3 که نقش همسر احمد مهران فر را بازی می کند در کنار لیندا کیانی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران که ارسطو در پایتخت 2 خواستگار وی بود را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
پژو 208

پژو 208 کروکی بدون سقف + تصاویر


شرکت خودروسازی پژو پس از تولید مدل های هاچ بک 208، مدل GTI و کراس اوور 2008 قصد دارد یک مدل کروکی از روی این خودرو تولید کند. خودرو پژو 208 با خودرو 206 و 207 تفاوت های بسیاری دارد.
طاووس

تصاویری زیبا از باغ پرندگان تهران


باغ پرندگان تهران با انواع مختلف پرندگان بسیار زیبا و کمیاب و فضایی زیبا و رویایی قطعه ای از بهشت است. در ادامه تصاویری از باغ پرندگان تهران را میبینید.
تاب

کی جرات داره سوار این تاب بشه؟! + عکس


تاب سواری لذت و هیجان خاصی را با خود به همراه دارد اما اگر این تاب در ارتفاع 2600 متری یک دره قرار داشته باشد باید شجاعت زیای به خرج بدهید تا سوار آن شوید.
ایرج نوذری

ایرج نوذری در آغوش پدرش + عکس


ایرج نوذری بازیگر سینما و تلویزیون و فرزند مرحوم منوچهر نوذری بازیگر علاوه بر بازیگری قهرمان کونگ فو نیز میباشد. در ادامه عکسی از ایرج نوذری را در دوران کودکی اش میبینید.
احسان کرمی

خرید عید احسان کرمی و همسرش + عکس


مجری مشهور رادیو و تلویزیون به همراه همسرش در آستانه عید نوروز برای خرید به بازار رفته و تصویری از این اتفاق را در صفحه شخصی اش قرار داده است.
لک لک

عجیب ترین منقار پرندگان + تصاویر


در میان پرندگان لک لک ها دارای منقارهایی بزرگ هستند و گونه ای از این پرنده به نام لک لک نیل بزرگترین و عجیب ترین منقار را در میان پرندگان دارد.
زنبور عسل

زندگی جذاب زنبور عسل + تصاویر


زنبورهای عسل زندگی بسیار شگفت انگیز دارند و ملکه مادر تمامی زنبورهای موجود در کندو می باشد و زنبورهای کارگر در خدمت ملکه هستند.
نفیسه روشن

حرکت فوتبالی نفیسه روشن! + عکس


بازیگر سریال زمانی برای عاشقی به جز دنیای بازیگری و هنرپیشگی در ورزش نیز علاقه خود را به فوتبال و طرفداری از پرسپولیس را نیز ابراز کرد.