نمناک سرگرمی

گوناگون

سارا

دختری با نصف صورت


سارا اتفل دختر 17 ساله ی مبتلا به نیوروفیبرومافسیس است بیماری لاعلاجی که باعث ایجاد و رشد تومور در صورت میشود. علی رقم مشکلات زیاد او هم اکنون دختری موفق است.
آتشفشان

دیدنی ترین جاهای دنیا


کره زمین پراز شگفتی و مناظر خارق العاده است . دیدن این مناظر لذت خاصی دارد البته برای این کار هزینه زیادی باید صرف کرد که البته دیدن همه آنها میسر نیست .در ادامه تصاویری میبینید که فرصت آشنایی با این مناظر را برای شما فراهم میکند.
عکس دنباله بهشت

پربیننده ترین عکس سال 2013 جهان


یکی از پربیننده ترین و محبوب ترین عکس های سال 2013 جهان مربوط به تصویری می باشد که توماس زیمر تهیه کرده است و نام آن را دنباله بهشت نهاده اند.
کریسمس

زیباترین تصاویر از انتظار برای کریسمس 2014


آغاز سال نو میلادی یا همان کریسمس برای آغاز سال 2014 برای مسیحیان جهان حال و هوای دیگری دارد. در ادامه عکس هایی از آمادگی مردم جهان برای برگزاری جشن های کریسمس 2014 را مشاهده می کنید.
زن رفتگر

زن میلیاردری که رفتگر شد! + عکس


یک زن ثروتمند چینی در اقدامی عجیب و البته قابل تحسین برای اینکه الگوی خوبی برای فرزندانش باشد مدتهاست که به رفتگری مشغول است.
تزئین خانه

تزئین منزل با الهام از طبیعت + تصاویر


با استفاده از خلاقیت و به کارگیری ایده های نو میتوان با یک دید جدیدتر به محیط پیرامون نگریست. در ادامه زیباترین و بی نظیرترین تزئین خانه با استفاده از میوه و برگ های پائیزی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
تصویر روز

عکس روز سه شنبه 19 آذر 1392


عکس روز و عکس های رویداد های دنیا و تصاویر روز و عکس های دیدنی از سرتاسر جهان در روز 19 آذر 1392 را در سایت نمناک ببینید.