دیگران چه می خوانند..؟
تاکوی مرغ

طرز تهیه تاکوی مرغ ترش و شیرین


تاکوی مرغ ترش و شیرین غذای مکزیکی با مخلوطی از طعم های ترش، شیرین و ملس مزه ای کاملاً جدید دارد و در سریعترین زمان آماده می گردد.
کباب عربی

طرز تهیه کباب عربی


کباب عربی یکی از غذاهای محبوب میان عرب ها است که با بادمجان و گوشت تهیه می شود.طرز تهیه را در ادامه ببینید.
برگر کبه لبنانی

طرز تهیه برگر کبه لبنانی


برای درست کردن این برگر کمی بیشتر از 1 ساعت نیاز دارید تا مواد استراحت کند؛ سپس 8 دقیقه ای آماده می شوند.
میگو با سس خامه ای

طرز تهیه میگو با سس خامه ای نارنج


پیش غذای میگو با سس خامه ای ترش نارنج بسیار سالم و اشتها آور است میگو خیلی سریع و آسان تهیه می گردد. میگو را می توانید با ماکارونی پخته شده سرو نمایید.
استیک

طرز تهیه استیک با سس چیلی و گشنیز


ترکیب رویایی سس چیلی و گشنیز با استیک دنده T-bone و سالاد کاهو و تربچه هر کسی را بی وقفه به سر میز غذا می کشاند. برای این استیک از گوشت راسته گوساله متصل به دنده T-bone استفاده کنید.
سالتیمبوکای مرغ

طرز تهیه سالتیمبوکای مرغ


سالتیمبوکا یک غذای ایتالیایی است که با رول گوشت، ژامبون، پنیر و سبزیجات معطر درست می شود. در ادامه مواد لازم و طرز پخت نوعی سالتیمبوکای مرغ و ژامبون ایتالیایی را با سبزی مریم گلی فرا بگیرید.
فریتاتای لوبیا سبز

طرز تهیه فریتاتای لوبیا سبز


فریتاتا غذایی ایتالیایی با تخم مرغ مثل کوکو است؛ که اغلب با مواد مختلف از قبیل سبزیجات، میوه ها، پنیر و پاستا غنی می شود.طرز تهیه فریتاتای لوبیا سبز را در ادامه ببینید.
پیتزا مرغ تنوری

طرز تهیه پیتزای مرغ تنوری


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه پیتزا مرغ تنوری با طعمی بسیار عالی را برای شما عزیزان شرح خواهیم داد.
ساندویچ حمص و سبزیجات

طرز تهیه ساندویچ حمص و سبزیجات


پیچیدن این ساندویچ در کاغذ روغنی به جای نایلون باعث می شود که نان رطوبت زیادی را به خود جذب نکند و ساندویچ حمص را تازه تر نگه می دارد.
پنینی مرغ و رزماری

طرز تهیه پنینی مرغ و رزماری


پنینی مرغ گریل شده با رزماری، اسفناج و گوجه خشک شده؛ شامی لذیذ برای آخر هفته ای شلوغ، همراه با خانواده و دوستان است. پانینی(Panini)در واقع معادل ایتالیایی برای ساندویچ هایی است که در نان باگت، همبرگر و یا نان های برش خورده درست می شوند. این ساندویچ عالی سرشار از طعم های تازه، هر ذائقه ای را راضی می کند.
گوشت بره با کاری کشمیر

طرز تهیه گوشت بره با کاری کشمیر


گوشت بره با کاری کشمیر یکی از پرطرفدارترین غذاهای رستوران های هندی است و شما به سادگی می توانید آن را در منزل تهیه کنید. یک غذای هیجان انگیز که چشم ها را به خود خیره می کند و محال است کسی بی تفاوت از کنار آن بگذرد.
مرغ با پنیر پارمزان

طرز تهیه مرغ با پنیر پارمزان


طعمی متفاوت و لذیذ از مرغ را با پنیر پارمزان و سبزیجات معطر را تجربه کنید. کودکان از دیدن این غذای هوس انگیز و رنگ های دلچسب آن شگفت زده می شوند و خواهید دید که برای خوردن این غذا صف می کشند.
ساندویچ پنیر

طرز تهیه ساندویچ پنیر و ریحان


ساندویچ پنیر و ریحان برای پنیر دوست های گرامی. در هر کجا که باشید می توانید این ساندویچ را سریع درست کنید. این ساندویچ ها را می توانید با ساندویچ ساز و یا تابه گریل آماده کنید.