نمناک سرگرمی

گوناگون

محمود معصومی

مجری مشهور در کنار مادرش + عکس


عکس مجری مشهور و پرطرفدار خبرهای ورزشی شبکه سوم سیما در کنار مادرش. عکس محمود معصومی گوینده قدیمی اخبار ورزشی در کنار مادرش.
پسر جوان

عشق آتشین پسر جوان در وسط خیابان + عکس


زوج جوانی که در آستانه ازدواج قرار داشتند به دلیل ایجاد یک سوء تفاهم بزرگ مبنی بر خیانت شوهر به سوژه ای داغ برای خبرگزاری ها در چین و شبکه های اجتماعی در اینترنت تبدیل شد.
گل

عاشق ترین مرد آمریکایی + عکس


زوج آمریکایی که قرار بود پنجاهمین سالگرد ازدواجشان را جشن بگیرند پایانی غم انگیز برایشان رغم خورد. مرد آمریکایی که عاشقانه همسرش را دوست داشت و همچنان وفادار ماند.
گردنبند

گران ترین گردنبند دنیا + عکس


گران قیمت ترین گردنبند دنیا با قیمت پیشنهادی حدود ۳۴ میلیون پوند . این گردنبند از یک الماس تخم مرغی ۹۰ الماس سفید تشکیل شده است.
ایزابل بنان

حمله ببر به دختر جوان + عکس


ایزابل برنان دختر جوانی که برای تفریح سفری توریستی به تایلند داشت به هنگام عکس گرفتن با یک ببر در معبد ناگهان مورد حمله وحشیانه این حیوان قرار گرفت.
اهالی روستای کوسکوی

عجیب ترین زبان مکالمه در دنیا + عکس


حتما در خیابان ها صدای سوت را شنیده ای که جوانان برای هم میزنند تا یکدیگر را در میان خیابانی شلوغ بیابند. ولی اهالی روستایی در ترکیه از سوت برای صحبت کردن بایکدیگر استفاده می کنند.
مرد آلمانی

فروش صورت به خاطر سگ ! + عکس


اقدام بی سابقه و عجیب مردی آلمانی به خاطر عشق به سگ ها سبب شده تا وی صورت خود را برای تبلیغات موسسات و شرکت های مختلف به حراج بگذارد.
سوسک چسبناک

لیزترین سطح دنیا + عکس


دانشمندان دانشگاه فرایبورگ آلمان پوشش سطحی جدیدی ابداع کرده اند که حتی حشرات دارای چسبناک ترین پاها نیز نمی توانند روی آن بایستند.
بینی عجیب

عجیب ترین بینی جهان + عکس


این مرد در سال 2012 و طی یک سانحه رانندگی بینی خود را از دست داد از این رو نیازمند یک بینی جدید بود. پزشکان برای درمان وی یک بینی بر روی سرش درست کرده اند.