نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

اولین نشانه آلزایمر

اولین نشانه آلزایمر چیست؟


آلزایمر یک بیماری مغزی پیش رونده و غیرقابل بازگشت است که به آرامی قدرت حافظه و تفکر را از بین میبرد, اولین نشانه آلزایمر را میشناسید؟
مریض شدن مکرر کودکان

دلایل مریض شدن مکرر کودکان چیست؟


یکی از دغدغه های اکثر والدین مریض شدن مکرر کودکان است که علل گوناگونی دارد . در این بخش از نمناک شما را با دلایل مریض شدن مکرر کودکان آشنا می کنیم.
پاچنبری

علت و درمان بیماری مادر زادی پاچنبری


با توجه به اینکه دردنیا از هر هزار نوزاد متولد شده 3 تا 4 نفر مبتلا به پاچنبری ( کلاب فوت) هستند،اگربعد ازجراحی، این بیماری عود کند درمان بسیار پیچیده می شود.
سوء مزاج گرم کبد

علائم و درمان سوء مزاج گرم کبد چیست؟


در سوء مزاج گرم کبد همان طور که از اسمش پیداست، حرارت کبد به طور غیرطبیعی بالا رفته و بدن از درون شدیداً گرم می شود. بعضی اوقات نیز این گرما همراه با پوست اندازی قسمت های مختلف بدن صورت می گیرد.
هورمون عصبانیت

این مدل عصبانیت یعنی مشکل جدی هورمونی !


رابطه اختلال و مشکل در عملکرد هورمون با عصبانیت و حالات روحی نامناسب امری ثابت شده است ، بهتر است برای اقدام به موقع با نشانه هایی که می گویند خشم شما ریشه در هورمون ها دارد آشنا شوید.
پوست

با علت نشت نکردن خون از پوست آشنا شوید


روزانه 500میلیون سلول پوستی ازبین می روندوکل لایه خارجی پوست،هر 2تا 4هفته یکبارباسلول های تازه وجدید جایگزین می شوند؛با این وجودچراشاهدنشت و خارج شدن خون،عرق ودیگرمایعات ازطریق پوست نیستیم؟