نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

برگر پنیر تنوری

طرز تهیه برگر پنیر تنوری


در این صورت فقط 15 دقیقه قبل از سرو برگرها را گریل کرده و مخلفات آن را آماده کنید. زمان درست کردن برگر پنیر تنوری 30 دقیقه است. و این مقدار مناسب 8 نفر است.
تاس کباب با بامیه

طرز تهیه تاس کباب با بامیه


بامیه در نواحی آسیای میانه و لبنان به خوبی رشد می کند و این گیاه به شدت لذیذ و خوشمزه است. در لبنان و دیگر مناطق دنیا انواع خوراک های بی نظیر با آن تهیه می شود (در کنار دیگر سبزیجات یا مرغ و گوشت و ماهی) یا در کنار برنج و ورمیشل ( رشته های سوپی نازک سوپ).
کباب بره گریل شده

طرز تهیه کباب بره گریل شده


کباب بره را می توانید گریل کنید یا روی باربکیو آماده کنید. بسته به میل تان این کباب را می توانید با نان یا برنج یا هردو سرو کنید.
مرغ مزه دار شده با فلفل و کدو سبز

طرز تهیه مرغ مزه دار شده با فلفل و کدو سبز


کدوی سبز یکی از سبزیجاتی است که در کنار مرغ خیلی استفاده می شود. در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه مرغ مزه دار شده با فلفل و کدو سبز را به شما عزیزان آموزش خواهیم داد.
مینی پیتزا ی گل‌ کلم

طرز تهیه مینی پیتزا ی گل کلم


این غذا با اینکه نامش مینی پیتزا است، اما همچون پیتزاهای همیشگی، خمیر یا نان ندارد بلکه با خود گل کلم باید لایه خمیری پیتزا را درست کنید.
پاستای صدفی شکم پر

طرز تهیه پاستای صدفی شکم پر


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه یک پاستای متفاوت را به شما آموزش می دهیم.طرز تهیه پاستای صدفی شکم پر را در ادامه ببینید.
مافین لازانیا

طرز تهیه مافین لازانیا


لازانیا یکی از غذاهایی است که تقریبا همه عاشقش هستند. در اینجا طرز تهیه نوعی لازانیای متفاوت را به شما آموزش می دهیم.مافین لازانیا را تهیه کنید و از آن لذت ببرید.
برگر‌ یونانی با بادمجان کبابی

طرز تهیه برگر یونانی با بادمجان کبابی


زاتزیکی (Tzatziki) یک مزه یا پیش غذای یونانی است که به عنوان سس نیز استفاده می شود. معمولاً با ماست، خیار، سیر، شوید و گاهی به همراه نعنا، جعفری و آب لیمو تهیه می گردد.
ساندویچ پنیر با ژامبون و گلابی

طرز تهیه ساندویچ پنیر با ژامبون و گلابی


تست بسیار خوشمزه با ترکیباتی متفاوت که برای پذیرایی های ساده بسیار مناسب و پر طرفدار است. ساندویچ پنیر با ژامبون و گلابی را بدون ساندویچ میکر یا با آن می توانید درست کنید.
مرغ پخته شده در سس زنجبیل

طرز تهیه مرغ پخته شده در سس زنجبیل


درست کردن این مرغ خوشمزه خیلی آسان است.این دستور غذا از ران مرغ پخته شده و اب نمک و سرکه و ادویه درست شده که مرغ را در آن می خوابانند اکنون شیوه درست کردن آن را باهم یاد می گیریم.