برو به :
مرغ سوخاری

طرز تهیه مرغ سوخاری با رزماری


در این مطلب از آشپزخانه نمناک قصد داریم تا طرز تهیه مرغ سوخاری با رزماری را به شما عزیزان آموزش دهیم که قطعا از طعم و عطر این غذا لذت خواهید برد.همراه ما باشید.
پیتزای گوجه فرنگی

طرز تهیه پیتزای گوجه فرنگی


پیتزای گوجه فرنگی در مدت 5 دقیقه آمادۀ قرار دادن در فر می شود و پس از 20 دقیقه که در فر قرار گیرد، آماده سرو کردن می شود. با این میزان مواد اولیه، 4 عدد پیتزا در مدت 30 دقیقه تهیه می شود.
جوجه

طرز تهیه جوجه با سس اسفناج


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه جوجه با سس اسفناج را برای شما شرح خواهیم داد.غذایی با طعم و عطر دلپذیر و همچنین مقوی برای میهمانی های شما.
استیک راسته

طرز تهیه استیک راسته کبابی


با کباب کردن استیک راسته لایه برشته لذیذی روی گوشت ایجاد می شود که طعمی منحصر به فرد و بسیار لذیذی به استیک می دهد.
چیز برگر

طرز تهیه چیز برگر دوبل پنیری


چیز برگر یکی از ساندویچ های خوشمزه است که طرفدار زیادی دارد به همین منظور ما میخواهیم طرز تهیه یک چیز برگر خوشمزه را به شما آموزش دهیم این چیز برگر دوبل است و وسط آن را پنیر ریخته ایم.
نودل چینی

طرز تهیه نودل چینی


در این مطلب قصد داریم تا طرز تهیه نودل چینی غذای محبوب و خوشمزه چشم بادامی ها را به شما آموزش دهیم.
گوردیتا

طرز تهیه گوردیتا


"گوردیتا" در زبان اسپانیایی به معنای "چاق و چله" است. خمیر را بعد از پختن برش می زنند و داخل آن را از موادی مانند مرغ؛ گوشت؛ لوبیا، پنیر و فلفل دلمه ای، سیب زمینی، تخم مرغ، سوسیس یا پیکادیلو پر می کنند.
هات داگ ایتالیایی

طرز تهیه هات داگ ایتالیایی نیوجرسی


هات داگ ایتالیایی نیوجرسی جز غذاهای ایتالیایی و آمریکایی است که در هریک از این کشورها آن را به سلیقه خود تغییر کوچکی می دهند. مدلهای زیادی از این هات داگ وجود دارد؛ برخی با نان خاصی درست می شوند، در بعضی از آنها هر چیزی که داخل شان است و همچنین خود هات داگ کاملاً سرخ شده است.
خوراک گوشت

طرز تهیه خوراک گوشت کنجدی


خوراک گوشت کنجدی با سبزیجات معطر و گرم؛ یک غذای رژیمی خوشمزه و غنی از ویتامین و پروتئین است. سرخ کردن مواد در مقدار کمی روغن در حالی که دائم هم زده می‎شود را استیرفرای (Stir fry) گویند.
پیتزا مرغ و قارچ

طرز تهیه پیتزا مرغ و قارچ کاری


پیتزا مرغ و قارچ کاری کشدار و خوشمزه ای است که با یک بار امتحانش طعم و مزه ی دلنشین آن ذائقه ی شما را به سمت خود جلب میکند.
میگو با پلو

طرز تهیه میگو با پلو مدیترانه


میگو با پلو ازجمله پلوهای مخلوطی است که در شهرهای جنوبی کشور خودمان نیز طبخ می شود،ولی در اینجا نحوه پخت آن متفاوت بوده و به سبک مدیترانه ای است.