برو به :
مارینارای مرغ

طرز تهیه مارینارای مرغ


سس گوجه‎ای با بوی ریحان و سیر که به نام ماریناراشناخته شده و به مرغ طعم بسیار خوبی می دهد. زمان آماده سازی مواد برای مارینارای مرغ 5 دقیقه و زمان پخت آن 35 دقیقه است.
خوراک سوسیس و نخود

خوراک سوسیس و نخود اسپانیایی


غذای ساده اسپانیایی را با مواد مختلفی که در منزل دارید و با طعم دلخواه خانواده در زمان کوتاهی آماده کنید. اگر از کنسرو نخود استفاده کنید به طبع زمان پخت بسیار کوتاهی برای این غذا می توانید در نظر بگیرید؛ اما می توانید از روز قبل نیز نخود را خیس کنید و آب آن را چند بار عوض کنید که باعث نفخ نشود سپس برای 3 تا 4 ساعت بپزید و در این غذا از آن استفاده کنید.
کوفته سوسیس

طرز تهیه کوفته سوسیس


در مدت زمان 45 دقیقه می توانید این غذا را آماده کنید. با این مقدار مواد اولیه 60 عدد کوفته خواهید داشت.همراه ما باشید.
سوفله بروکلی و پنیر

طرز تهیه سوفله بروکلی و پنیر


با این مقدار مواد لازم در صورتی‮که به عنوان غذای اصلی سرو شود برای 5 نفر کافی است و در صورتی‮که در کنار غذای اصلی میل شود برای 01 نفر مناسب است. حداکثر 1 ساعت طول می‮کشد تا این غذا آماده شود.
کمپیر با گوشت

طرز تهیه کمپیر با گوشت به سبک آمریکایی


کمپیر یک غذای لذیذ و خوشمزه است که امروز می خواهیم آن را به سبک آمریکایی درست کنیم…اگر به دنبال یک غذای متفاوت می گردید حتما کمپیر با گوشت را امتحان کنید.
ماهی سالمون

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان


این بار ماهی سالمون را با چاشنی ریحان درست کنید.با یک بار امتحان این روش پخت ماهی یکی از طرفداران این غذا خواهید شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
اِنچیلادای چند لایه

طرز تهیه اِنچیلادای چند لایه نیومکزیکو


اِنچیلادا نوعی غذای مکزیکی است که با نان رول شده و سس فلفل قرمز تهیه می شود و در آن مواد متنوعی از جمله گوشت، پنیر، لوبیا، سیب زمینی، سبزیجات و غذاهای دریایی استفاده می شود. این غذا در کمتر از 30 دقیقه درست می شود و می توانید آن را برای 4 نفر سرو کنید.
سوفله کلم

طرز تهیه سوفله کلم براکلی و پنیر


این سوفله در کنار سریع و ساده بودن یک مزیت دیگر دارد و اینست که فوق العاده خوشمزه است و بچه هایی که تمایلی به خوردن کلم براکلی از خود نشان نمی دهند به دلیل پنیر موجود در این غذا دیگر بهانه گیری نمی کنند.
میگو کبابی

طرز تهیه میگو کبابی با سبزیجات


جدا از خواص میگو،طعم میگو با مرکبات و سبزیجات بسیار خوشمزه باب طبع همه خواهد بود.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای بوقلمون

طرز تهیه لازانیای بوقلمون


با این مقدار مواد برای 9 نفر می توانید این غذا را در 1 ساعت آماده کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.