مرغ با پنیر پارمزان

طرز تهیه مرغ با پنیر پارمزان


طعمی متفاوت و لذیذ از مرغ را با پنیر پارمزان و سبزیجات معطر را تجربه کنید. کودکان از دیدن این غذای هوس انگیز و رنگ های دلچسب آن شگفت زده می شوند و خواهید دید که برای خوردن این غذا صف می کشند.
ساندویچ پنیر

طرز تهیه ساندویچ پنیر و ریحان


ساندویچ پنیر و ریحان برای پنیر دوست های گرامی. در هر کجا که باشید می توانید این ساندویچ را سریع درست کنید. این ساندویچ ها را می توانید با ساندویچ ساز و یا تابه گریل آماده کنید.
کوفته سوئدی

طرز تهیه کوفته سوئدی


کوفته سوئدی یک غذای گوشتی بسیار متفاوت و خوشمزه است . عامل اصلی متفاوت بودن این غذا استفاده از سس بسیار لذیذ و خوشمزه شوید است. عطر و طعم شوید در این غذا مکملی بسیار مناسب برای طعم گوشت است.
مرغ

طرز تهیه مرغ با راتاتویی کم آب


طعم مرغ با سبزیجاتی همچون، فلفل، گوجه و بادنجان در این غذا، ترکیب بسیار لذیذی ایجاد می کند و در عین حال غذایی بسیار سالم و سبک نیز می باشد. این میزان مواد برای 4 نفر مناسب می باشد. زمان آماده سازی این غذا 15 دقیقه و زمان کل آن 65 دقیقه است
طرز تهیه دنده بره با گل کلم و سس ماست

طرز تهیه دنده بره با گل کلم و سس ماست


یک خوراک خوش طعم و اشتها بر انگیز برای مهمانی هایتان. زمان آماده سازی این غذای لذیذ 30 دقیقه است و زمان کل آن 1 ساعت می باشد. این مقدار غذا برای 4 نفر مناسب است.
کروکت گوشت

طرزتهیه کروکت گوشت


کروکت گوشت سرشار از ویتامین است. این غذا با گوشت چرخ کرده تهیه می شود و مراحل پخت آن نیز بسیار آسان است. امیدواریم با یادگیری و امتحان این غذا، از طبخ و سرو آن لذت ببرید.
فریتاتا

طرز تهیه فریتاتا ی پاستا با پنیر


اگر به عنوان مکمل یا پیش غذا از این فریتاتا لذت می برید، این مقدار مواد برای 10 تا 12 نفر کافی خواهد بود در غیر این صورت می توانید آن را به عنوان ناهاری سبک برای 5 تا 7 نفر درست و سرو کنید که در زمان 45 دقیقه آماده خواهد بود.
تیلاپیا

طرز تهیه تیلاپیا با سس پمینتو (فلفل)


اصلیت تیلاپیا این ماهی خوشمزه به آفریقا باز می گردد؛ اما به تازگی مصرف آن در نقاط دیگر جهان نیز متداول شده است. به سرعت و راحتی آماده می شود و ارزان است.
کباب لندنی

طرز تهیه کباب لندنی


کباب لندنی غذایی است که امروز قصد داریم طرز تهیه آن را به شما عزیزان آموزش دهیم. این کباب یکی از کباب های خوشمزه و جدید است که می توانید به عنوان یک غذای متفاوت آن را در مهمانی های خود درست کرده و سرو کنید.