دیگران چه می خوانند..؟
پیتزای سیب زمینی

طرز تهیه پیتزای سیب زمینی


برای پخت پیتزای سیب زمینی می توان به جای پنیر فونتینا از پنیر پیتزا استفاده نمود. این مقدار مواد برای 5 نفر مناسب است.
کاری سیب

طرز تهیه کاری سیب سبز


خوراک سیب سبز که غذایی هندی است، معمولا با نان روتی سرو می‎شود، شما می‎توانید به جای نان روتی از نان پیتا، نان اصیل هندی، نان ذرت مکزیکی یا برنج استفاده کنید. مدت زمان پخت کاری سیب 40 دقیقه است.
مرغ با سس کاری

طرز تهیه مرغ با سس کاری خامه ای


مرغی که در پیاز و سیب خوابانده شود، در ماکروویو بسیار خوشمزه، نرم و آبدار می شود. این غذای لذیذ تنها در 15 دقیقه آمادهٔ سرو می شود و برای 4 نفر مناسب است.
فیله ماهی

طرز تهیه فیله ماهی با طعم انبه


خوراک ماهی با طعم خاص برای تنظیم فشار خون، کاهش چربی و کلسترول و در عین حال خوشمزه و لذیذ.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مرغ کنتاکی

طرز تهیه مرغ کنتاکی


مرغ سوخاری یا کنتاکی یکی از غذاهای پر طرفدار هست که بسیار خوشمزه میباشد. معمولا برای خوردن مرغ کنتاکی به فست فود ها میرویم و کلی هزینه میکنیم ولی میتونیم این غذای خوشمزه را در خانه با هزینه کمتر و سالم تر تهیه کنیم. پس با ما همراه باشید.
سوفله بادنجان

سوفله بادنجان با پنیر ریکوتا


یک سوفله کم هزینه و در عین حال انرژی زا، با ترکیبی از بادنجان و پنیر و سسی بسیار اشتها برانگیز… زمان تهیه این سوفله 50 دقیقه است. با این مقدار مواد برای 2 نفر می توانید این غذا را تهیه کنید.
پیتزای انجیر و پنیر بز

طرز تهیه پیتزای انجیر و پنیر بز


پیتزای انجیر را به عنوان پیش غذا نیز می توانید سرو کنید. برای درست کردن این پیتزا نیاز به 5 دقیقه آماده کردن مواد و 10 دقیقه پخت آنها دارید.
بیف ماکی با سبزیجات

طرز تهیه بیف ماکی با سبزیجات


بیف ماکی با سبزیجات یک غذای ژاپنی با طعمی دلچسب و خوشمزه است.در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه بیف ماکی با سبزیجات را شرح خواهیم داد.همراه ما باشید.
بیفتک

طرز تهیه بیفتک


این مقدار برای 5 نفر مناسب است. و زمان آماده سازی آن 90 دقیقه است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای کلاسیک

طرز تهیه لازانیای کلاسیک ایتالیایی


طعم این لازانیای اصیل ایتالیایی بسیار کامل و مطلوب است. زمان آماده سازی مواد این لازانیا 30 دقیقه، زمان پخت آن 45 دقیقه و زمان کل تهیهٔ این غذا 1 ساعت و به تعداد 6 نفر در نظر گرفته شده است.
کیلکا کورن پزون

طرز تهیه کیلکا کورن پزون


کیلکا کورن پزون یک غذا از خانواده ی سوپ ها است که ماهی کیلکا در آن طعم و مزه ی خاصی ایجاد می کند.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.