نمک

مصرف کم نمک, خطری جدی برای بدن


مصرف نمک، کمتر یا بیشتر از میزان مورد نیاز می تواند مشکلاتی برای سلامت ایجاد کند.کم شدن نمک بدن منجر به برهم خوردن تعادل الکترولیت ها و بیماری های شدیدی می شود.
هندوانه

هرگز با شکم خالی هندوانه نخورید


هندوانه میوه ای شیرین و آبدار است که نه تنها باعث رفع تشنگی در هوای گرم تابستان می شود بلکه اثرات بسیار مفید دیگری نیز دارد که برای ما نا شناخته است.
انواع مکمل

تفاوت مکمل های به صورت شربت با قرص


مکمل های جامد و محلول هر کدام بدی ها و خوبی هایی دارند و اینکه کدام مورد را برای استفاده انتخاب کنید بیشتر به ترجیح شخصی خودتان بر می گردد.
خواص سیر سیاه

چه بسیار خواص دارد این سیر سیاه


اکثر مردم کشورهای اروپا و آسیا با خواص سیر سیاه کاملا آشنا هستند برای همین ترجیح می دهند برای حفظ جوانی ، زیبایی ، سلامت و مقاوت بدنشان مداوم از این خوردنی عالی استفاده کنند.
درباره خواص میوه ها بیشتر بدانید

درباره خواص میوه ها بیشتر بدانید


امروز میخواهیم به شما وبسایت هفت گنج رو معرفی کنیم، با مطالعه سایت هفت گنج شما میتوانید از خواص و مزایای انواع مواد غذایی ،میوه ها و ویتامین ها اطلاعات جامعی را بدست بیاورید .
صبحانه ا ی کامل با غلات نستله فیتنس

صبحانه ا ی کامل با غلات نستله فیتنس


صبحانه کامل ،مکانیزم بدن را متعادل و تامین کننده بخشی از انرژی روزانه میباشد. این وعده غذایی میتواند ضریب هوشیاری ذهنی را بالا برده و باعث تمرکز بیشتر شود. در این میان کیفیت و کمیت صبحانه اهمیت زیادی دارد.
پروبیوتیک

آنچه که شما باید در مورد پروبیوتیک ها بدانید


واژه پروبیوتیک در اصل، کلمه ‏ای یونانی به معنای "برای زندگی" است. پروبیوتیک مکمل غذایی متشکل از میکروب‏ های زنده است که مصرف آن به دلیل تغییر مطلوب در توازن میکروبی روده اثرات مفیدی در فرد می ‏گذارد.
چوچاق

آشنایی با خواص گیاه “چوچاق


“چوچاق” یا زولنگ از جمله گیاهان دارویی با پتاسیل های ناشناخته است که رو به فراموشی است این گیاه دارای مصارف متعددی همچون سبزی کاری، گل کاری و دارویی و از جمله مصارف دارویی این گونه مدر، مسکن درد، اشتها آور و خاصیت آنتی اکسیدانی است. محققان به تازگی دریافتند که از گیاه زولنگ می توان برای کاهش آهن خون در بیماران تالاسمی هم استفاده کرد.