دیگران چه می خوانند..؟
نودل چینی

طرز تهیه نودل چینی


در این مطلب قصد داریم تا طرز تهیه نودل چینی غذای محبوب و خوشمزه چشم بادامی ها را به شما آموزش دهیم.
گوردیتا

طرز تهیه گوردیتا


"گوردیتا" در زبان اسپانیایی به معنای "چاق و چله" است. خمیر را بعد از پختن برش می زنند و داخل آن را از موادی مانند مرغ؛ گوشت؛ لوبیا، پنیر و فلفل دلمه ای، سیب زمینی، تخم مرغ، سوسیس یا پیکادیلو پر می کنند.
هات داگ ایتالیایی

طرز تهیه هات داگ ایتالیایی نیوجرسی


هات داگ ایتالیایی نیوجرسی جز غذاهای ایتالیایی و آمریکایی است که در هریک از این کشورها آن را به سلیقه خود تغییر کوچکی می دهند. مدلهای زیادی از این هات داگ وجود دارد؛ برخی با نان خاصی درست می شوند، در بعضی از آنها هر چیزی که داخل شان است و همچنین خود هات داگ کاملاً سرخ شده است.
خوراک گوشت

طرز تهیه خوراک گوشت کنجدی


خوراک گوشت کنجدی با سبزیجات معطر و گرم؛ یک غذای رژیمی خوشمزه و غنی از ویتامین و پروتئین است. سرخ کردن مواد در مقدار کمی روغن در حالی که دائم هم زده می‎شود را استیرفرای (Stir fry) گویند.
پیتزا مرغ و قارچ

طرز تهیه پیتزا مرغ و قارچ کاری


پیتزا مرغ و قارچ کاری کشدار و خوشمزه ای است که با یک بار امتحانش طعم و مزه ی دلنشین آن ذائقه ی شما را به سمت خود جلب میکند.
میگو با پلو

طرز تهیه میگو با پلو مدیترانه


میگو با پلو ازجمله پلوهای مخلوطی است که در شهرهای جنوبی کشور خودمان نیز طبخ می شود،ولی در اینجا نحوه پخت آن متفاوت بوده و به سبک مدیترانه ای است.
استیک

طرز تهیه استیک با کرم اسفناج و گوجه فرنگی


یک استیک دیگر با مخلفاتی دلچسب و سسی سبزیجاتی که طعمی مطبوع گوشت کبابی را برای شما دلچسب تر می کند. سس بالزامیکی که برای مزه دار کردن این استیک استفاده می شود بعد از پخت، طعم و رنگ بسیار جالبی به این غذا می دهد.
ساندویچ تن ماهی

طرز تهیه ساندویچ تن ماهی با پنیر و ترخون


ساندویچ تن ماهی پر از پنیر آب شده با سبزیجات معطر، این ساندویچ را بعنوان یک غذای سبک یا اسنک مدرسه بچه ها سرو کنید. در این دستور از قرص نان فرانسوی یا ایتالیایی برش خورده استفاده شده است که می توانید هر نانی که دوست دارید (باگت یا تست) را جایگزین کنید.
فریتاتا

طرز تهیه فریتاتای سالمون


فریتاتا ی سالمون غذای ایتالیای خوشمزه که برای طرفداران ماهی بسیار جذاب خواهد بود. این غذا در 50 دقیقه آماده می وشد و برای سرو به تعداد 12 نفر مناسب می باشد.
برگر سالمون

طرز تهیه برگر سالمون با سس شوید


با ترکیب سالمون، لیمو و پیازچه برگرهای سالمی خواهید داشت که بدون هیچ چربی اضافه ای گریل می شود. لیمو ترش، ترب و پیازچه طعم این سالمون برگرها را عالی می کنند.
رولت مرغ

طرز تهیه رولت مرغ آسپاراگوس


اگر قصد دارید مرغ را به روشی جدید درست کنید حتما رولت مرغ آسپاراگوس را امتحان کنید این غذا طعمی بسیار لذیذ و طرز تهیه آن بسیار آسان است. پس حتما این غذا را در خانه تهیه کنید.
پلو مخصوص اندونزی

طرز تهیه پلو مخصوص اندونزی


پلو مخصوص اندونزی غذایی خوشمزه با عطری دلنشین است.در صورت رعایت مقادیر مواد اولیه این غذا برای 6 تا 8 نفر کافیست.