برو به :
سوفله کلم

طرز تهیه سوفله کلم براکلی و پنیر


این سوفله در کنار سریع و ساده بودن یک مزیت دیگر دارد و اینست که فوق العاده خوشمزه است و بچه هایی که تمایلی به خوردن کلم براکلی از خود نشان نمی دهند به دلیل پنیر موجود در این غذا دیگر بهانه گیری نمی کنند.
میگو کبابی

طرز تهیه میگو کبابی با سبزیجات


جدا از خواص میگو،طعم میگو با مرکبات و سبزیجات بسیار خوشمزه باب طبع همه خواهد بود.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای بوقلمون

طرز تهیه لازانیای بوقلمون


با این مقدار مواد برای 9 نفر می توانید این غذا را در 1 ساعت آماده کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استراتای پنیر (Cheese Strata)

طرز تهیه استراتای پنیر (Cheese Strata)


استراتا به نوعی شبیه به پودینگ است. این غذا پس از اینکه در قالب یا ظرف نچسب فر قرار گرفت، نیاز دارد 6 ساعت تا 1 شب در یخچال بماند تا مواد آن به خوبی جا بیفتند. از این رو شما می توانید سر فرصت، این غذا را از شب قبل یا صبح روز مورد نظر آماده کنید و فقط 40 دقیقه قبل از سرو آن را در فر قرار دهید. این غذا برای 6 نفر مناسب سرو است.
لازانیای پنیر

طرز تهیه لازانیای پنیر


بجای سس مارینارا می توانید از سس گوجه فرنگی استفاده کنید. 45 تا 50 دقیقه لازانیا پخته می شود و برای آماده کردن آن حداکثر نیاز به 30 دقیقه زمان خواهید داشت.
خوراک

طرز تهیه خوراک راگوی مرغ


این خوراک را میتوانید همراه با نان ، اسپاگتی یا برنج سرو کنید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
لازانیا رولی

طرز تهیه لازانیا رولی اسفناج


لازانیا رولی اسفناج یک طعم خوشمزه و دلچسب میان انواع لازانیا ها است که با یک بار امتحان از طرفداران این غذا خواهی شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کرپ گوشت

طرز تهیه کرپ گوشت


این مقدار برای 4 نفر ناسب است. و زمان اماده سازی آن 60 دقیقه است.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
بیف برگر

طرز تهیه بیف برگر


بیف برگر یکی از ساندویچ های خوشمزه و پرطرفدار است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.همراه ما باشید.
ماهی

طرز تهیه ماهی با طعم زنجبیل


این ماهی زنجبیلی سرشار از طعم و مزه است، تلفیقی از طعم های شیرین و تند. 30 دقیقه زمان برای آماده سازی مواد نیاز دارید که 20 دقیقه از آن به خواباندن ماهی ها در مخلوطی از چاشنی ها اختصاص دارد.