دیگران چه می خوانند..؟
بیفتک

طرز تهیه بیفتک


این مقدار برای 5 نفر مناسب است. و زمان آماده سازی آن 90 دقیقه است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای کلاسیک

طرز تهیه لازانیای کلاسیک ایتالیایی


طعم این لازانیای اصیل ایتالیایی بسیار کامل و مطلوب است. زمان آماده سازی مواد این لازانیا 30 دقیقه، زمان پخت آن 45 دقیقه و زمان کل تهیهٔ این غذا 1 ساعت و به تعداد 6 نفر در نظر گرفته شده است.
کیلکا کورن پزون

طرز تهیه کیلکا کورن پزون


کیلکا کورن پزون یک غذا از خانواده ی سوپ ها است که ماهی کیلکا در آن طعم و مزه ی خاصی ایجاد می کند.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک با سس ذرت

طرز تهیه استیک با سس ذرت


استیک تکه بزرگی از گوشت (معمولاً گوشت گاو) است. البته گاهی به تکه بزرگی از گوشت ماهی آزاد مثل سالمون،شیر و غیره را استیک می گویند.این غذا باسس ذرت بسیار خوشمزه تر خواهد شد.همراه ما باشید.
راتاتویی با تخم مرغ

طرز تهیه راتاتویی با تخم مرغ


اگر راتاتویی آماده در یخچال یا به صورت فریز شده داشته باشید، این غذای سریع و سلامت در مدت 15 دقیقه آماده شده و کاملاً مناسب یک شام راحت می باشد. این غذا برای 4 نفر مناسب است.
مرغ و ریحان

طرز تهیه مرغ و ریحان سرخ شده تایلندی


اصل این غذا با ریحان تایلندی است که در این کشور رشد می کند. این ریحان طعم نعنا، دارچین و شیرین بیان را دارد. شما می توانید این غذای خوشمزه و متفاوت را ظرف مدت 40 دقیقه درست کنید. با این مقدار مواد می توانید برای 4 نفر غذا درست کنید.
گریل میگو

طرز تهیه گریل میگو با آناناس


گریل میگو با آناناس یک غذا با ظاهر و طعمی بسیار دلچسب و خوشمزه است که در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.
فیله مدالیون

طرز تهیه فیله مدالیون


فیله مدالیون با سس مخصوصی تهیه می شود و اگرچه طبخ آن در نهایت سادگی انجام می پذیرد، نتیجه آن غذایی حاوی پروتئین و بسیار خوشمزه است. زمان آماده سازی: 90دقیقه و زمان پخت: 10دقیقه است. و این مقدار مناسب برای: 3 نفر است.
راویولی چینی

طرز تهیه راویولی چینی


این مقدار مناسب برای : 6 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 25 - 30 دقیقه و زمان پخت : 60 دقیقه است.
چیلی آمریکایی(All-American Chili)

طرز تهیه چیلی آمریکایی(All-American Chili)


غذای آمریکایی تند و تیز و سرشار از پروتئینی که بسیار لذیذ است و به دلیل طبع گرم آن کاملاً مناسب فصل سرما می باشد. چیلی که با این میزان مواد تهیه می شود برای 8 نفر کافیست. و می توانید برای هرنفر ¼ 1 پیمانه چیلی و 1 قاشق سوپخوری پنیر سرو کنید.
کاری بره با بادنجان هندی

طرز تهیه کاری بره با بادنجان هندی


کاری بره، خورش لذیذ و تند و تیزی است که برای طرفداران غذاهای هندی و پر ادویه بسیار منحصر به فرد خواهد بود. در هندوستان به بیشتر غذاهایی که به صورت خورشت همراه پلو سرو می شود، کاری می گویند و فرقی نمی کند در آن ها ادویه کاری استفاده شده باشد یا خیر.در این بهش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
ماهی و سبزیجات

ماهی و سبزیجات در فر


این مقدار مناسب برای 1 نفر است. و زمان تهیه آن 60 دقیقه است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
خوراک سوسیس و نخود

خوراک سوسیس و نخود اسپانیایی


غذای ساده اسپانیایی را با مواد مختلفی که در منزل دارید و با طعم دلخواه خانواده در زمان کوتاهی آماده کنید. اگر از کنسرو نخود استفاده کنید به طبع زمان پخت بسیار کوتاهی برای این غذا می توانید در نظر بگیرید؛ اما می توانید از روز قبل نیز نخود را خیس کنید و آب آن را چند بار عوض کنید که باعث نفخ نشود سپس برای 3 تا 4 ساعت بپزید و در این غذا از آن استفاده کنید.