راویولی چینی

طرز تهیه راویولی چینی


این مقدار مناسب برای : 6 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 25 - 30 دقیقه و زمان پخت : 60 دقیقه است.
چیلی آمریکایی(All-American Chili)

طرز تهیه چیلی آمریکایی(All-American Chili)


غذای آمریکایی تند و تیز و سرشار از پروتئینی که بسیار لذیذ است و به دلیل طبع گرم آن کاملاً مناسب فصل سرما می باشد. چیلی که با این میزان مواد تهیه می شود برای 8 نفر کافیست. و می توانید برای هرنفر ¼ 1 پیمانه چیلی و 1 قاشق سوپخوری پنیر سرو کنید.
کاری بره با بادنجان هندی

طرز تهیه کاری بره با بادنجان هندی


کاری بره، خورش لذیذ و تند و تیزی است که برای طرفداران غذاهای هندی و پر ادویه بسیار منحصر به فرد خواهد بود. در هندوستان به بیشتر غذاهایی که به صورت خورشت همراه پلو سرو می شود، کاری می گویند و فرقی نمی کند در آن ها ادویه کاری استفاده شده باشد یا خیر.در این بهش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
ماهی و سبزیجات

ماهی و سبزیجات در فر


این مقدار مناسب برای 1 نفر است. و زمان تهیه آن 60 دقیقه است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
کوفته سوسیس

طرز تهیه کوفته سوسیس


در مدت زمان 45 دقیقه می توانید این غذا را آماده کنید. با این مقدار مواد اولیه 60 عدد کوفته خواهید داشت.همراه ما باشید.
سوفله بروکلی و پنیر

طرز تهیه سوفله بروکلی و پنیر


با این مقدار مواد لازم در صورتی‮که به عنوان غذای اصلی سرو شود برای 5 نفر کافی است و در صورتی‮که در کنار غذای اصلی میل شود برای 01 نفر مناسب است. حداکثر 1 ساعت طول می‮کشد تا این غذا آماده شود.
کمپیر با گوشت

طرز تهیه کمپیر با گوشت به سبک آمریکایی


کمپیر یک غذای لذیذ و خوشمزه است که امروز می خواهیم آن را به سبک آمریکایی درست کنیم…اگر به دنبال یک غذای متفاوت می گردید حتما کمپیر با گوشت را امتحان کنید.
ماهی سالمون

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان


این بار ماهی سالمون را با چاشنی ریحان درست کنید.با یک بار امتحان این روش پخت ماهی یکی از طرفداران این غذا خواهید شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
اِنچیلادای چند لایه

طرز تهیه اِنچیلادای چند لایه نیومکزیکو


اِنچیلادا نوعی غذای مکزیکی است که با نان رول شده و سس فلفل قرمز تهیه می شود و در آن مواد متنوعی از جمله گوشت، پنیر، لوبیا، سیب زمینی، سبزیجات و غذاهای دریایی استفاده می شود. این غذا در کمتر از 30 دقیقه درست می شود و می توانید آن را برای 4 نفر سرو کنید.