دیگران چه می خوانند..؟
بیف یاکیتوری

طرز تهیه بیف یاکیتوری


از مهمانهایتان با بیف یاکیتوری غذا ژاپنی پذیرایی کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
فریتاتا

طرز تهیه فریتاتای مکزیکی


این غذا را با سالسا میل کنید. اگر سالسای شما از قبل آماده باشد، می توانید این غذا را حداکثر در 30 دقیقه سرو کنید. این مقدار مواد برای 4 نفر کافیست.
برگر مرغ

طرز تهیه برگر مرغ


همانطور که میدانید از ویژگی های برگر، قابلیت تنوع پذیری آن است. حتی کسانی که از خوردن گوشت قرمز منع شده اند، می توانند از مرغ در تهیه آن استفاده کنند و از طعم آن لذت ببرند.برای آموزش تهیه ر آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
فیله گوشت ویتنامی

طرز تهیه فیله گوشت ویتنامی


فیله گوشت ویتنامی در اصطلاح محلی Bo luc lac نامیده می شود. در دستور اصلی، روغن بادام زمینی به جای روغن مایع استفاده شده است که در صورت دسترسی می‎توانید از آن استفاده کنید تا غذا طعم اصیل خود را داشته باشد.
رول سالمون دودی

طرز تهیه رول سالمون دودی


رول سالمون دودی, ترکیبی کلاسیک از ماهی سالمون دودی و ساور کریم می باشند که در پنکیک قرار گرفته اند.
ویندالوی مرغ

طرز تهیه ویندالوی مرغ


این غذای آسان هندی با ویندالو طعم دار می شود، و با توجه به مواد تشکیل دهنده چاشنی ویندالو نسبتا تند و تیز است. در مدت زمان 35 دقیقه آماده می شود و با مقدار مواد داده شده برای 4 نفر کافیست
مرغ گریل شده

طرز تهیه مرغ گریل شده تاسکنی


مرغ گریل شده تاسکنی یک روش پخت مخصوص برای ایتالیایی ها است. با یکبار امتحان این غذای لذیذ از طرفداران همیشگی این غذا خواهید بود.
کوفته بزباش

طرز تهیه کوفته بزباش از کشور آذربایجان


برعکس شهرهای اذربایجان ایران مانند تبریز که کفته های بزرگی به اندازه توپ فوتبال با مرغی دورن آن و تخم مرغی دورن مرغ تهیه میشود. در کشور آذربایجان به ندرت کوفته های بزرگ تهیه میکنند . در این کشور کوفته ها نهایتا به اندازه یک سیب هستند . این مقدار برای دو نفر کافی است.
رول گوشت کلاسیک (Classic meatloaf)

طرز تهیه رول گوشت کلاسیک (Classic meatloaf)


رول گوشت چرخ کرده (Classic meatloaf) غذایی بسیار معروف و خوشمزه در جوامع بین الملل است که در زمان کمی اماده می شود. در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
مرغ خامه‌ای

طرز تهیه مرغ خامه ای با طعم زعفران


مرغ زعفرانی غذایی هندی است که با ترکیب ادویه جات خاصِ خود آماده می‎شود، مانند هر غذای هندی دیگری می‎توانید به ادویه‎جات آن هرچه که دوست دارید را اضافه کنید. برای درست کردن این غذا 50 دقیقه وقت برای آماده‎سازی مواد و 15 دقیقه برای پختنش نیاز دارید.