مرغ کنتاکی

طرز تهیه مرغ کنتاکی


مرغ سوخاری یا کنتاکی یکی از غذاهای پر طرفدار هست که بسیار خوشمزه میباشد. معمولا برای خوردن مرغ کنتاکی به فست فود ها میرویم و کلی هزینه میکنیم ولی میتونیم این غذای خوشمزه را در خانه با هزینه کمتر و سالم تر تهیه کنیم. پس با ما همراه باشید.
سوفله بادنجان

سوفله بادنجان با پنیر ریکوتا


یک سوفله کم هزینه و در عین حال انرژی زا، با ترکیبی از بادنجان و پنیر و سسی بسیار اشتها برانگیز… زمان تهیه این سوفله 50 دقیقه است. با این مقدار مواد برای 2 نفر می توانید این غذا را تهیه کنید.
پیتزای انجیر و پنیر بز

طرز تهیه پیتزای انجیر و پنیر بز


پیتزای انجیر را به عنوان پیش غذا نیز می توانید سرو کنید. برای درست کردن این پیتزا نیاز به 5 دقیقه آماده کردن مواد و 10 دقیقه پخت آنها دارید.
بیف ماکی با سبزیجات

طرز تهیه بیف ماکی با سبزیجات


بیف ماکی با سبزیجات یک غذای ژاپنی با طعمی دلچسب و خوشمزه است.در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه بیف ماکی با سبزیجات را شرح خواهیم داد.همراه ما باشید.
بیفتک

طرز تهیه بیفتک


این مقدار برای 5 نفر مناسب است. و زمان آماده سازی آن 90 دقیقه است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای کلاسیک

طرز تهیه لازانیای کلاسیک ایتالیایی


طعم این لازانیای اصیل ایتالیایی بسیار کامل و مطلوب است. زمان آماده سازی مواد این لازانیا 30 دقیقه، زمان پخت آن 45 دقیقه و زمان کل تهیهٔ این غذا 1 ساعت و به تعداد 6 نفر در نظر گرفته شده است.
کیلکا کورن پزون

طرز تهیه کیلکا کورن پزون


کیلکا کورن پزون یک غذا از خانواده ی سوپ ها است که ماهی کیلکا در آن طعم و مزه ی خاصی ایجاد می کند.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک با سس ذرت

طرز تهیه استیک با سس ذرت


استیک تکه بزرگی از گوشت (معمولاً گوشت گاو) است. البته گاهی به تکه بزرگی از گوشت ماهی آزاد مثل سالمون،شیر و غیره را استیک می گویند.این غذا باسس ذرت بسیار خوشمزه تر خواهد شد.همراه ما باشید.
راتاتویی با تخم مرغ

طرز تهیه راتاتویی با تخم مرغ


اگر راتاتویی آماده در یخچال یا به صورت فریز شده داشته باشید، این غذای سریع و سلامت در مدت 15 دقیقه آماده شده و کاملاً مناسب یک شام راحت می باشد. این غذا برای 4 نفر مناسب است.
مرغ و ریحان

طرز تهیه مرغ و ریحان سرخ شده تایلندی


اصل این غذا با ریحان تایلندی است که در این کشور رشد می کند. این ریحان طعم نعنا، دارچین و شیرین بیان را دارد. شما می توانید این غذای خوشمزه و متفاوت را ظرف مدت 40 دقیقه درست کنید. با این مقدار مواد می توانید برای 4 نفر غذا درست کنید.
گریل میگو

طرز تهیه گریل میگو با آناناس


گریل میگو با آناناس یک غذا با ظاهر و طعمی بسیار دلچسب و خوشمزه است که در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.
فیله مدالیون

طرز تهیه فیله مدالیون


فیله مدالیون با سس مخصوصی تهیه می شود و اگرچه طبخ آن در نهایت سادگی انجام می پذیرد، نتیجه آن غذایی حاوی پروتئین و بسیار خوشمزه است. زمان آماده سازی: 90دقیقه و زمان پخت: 10دقیقه است. و این مقدار مناسب برای: 3 نفر است.
راویولی چینی

طرز تهیه راویولی چینی


این مقدار مناسب برای : 6 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 25 - 30 دقیقه و زمان پخت : 60 دقیقه است.