دیگران چه می خوانند..؟
ماهی

طرز تهیه ماهی با طعم زنجبیل


این ماهی زنجبیلی سرشار از طعم و مزه است، تلفیقی از طعم های شیرین و تند. 30 دقیقه زمان برای آماده سازی مواد نیاز دارید که 20 دقیقه از آن به خواباندن ماهی ها در مخلوطی از چاشنی ها اختصاص دارد.
لازانیای ماگرو

طرز تهیه لازانیای ماگرو


یک لازانیای بدون گوشت برای گیاه خوارانِ طرفدار لازانیا. این لازانیا بیشتر در جنوب ایتالیادرست می شود. پنیرهای لذیذ ایتالیایی باعث خوشمزه شدن این لازانیا می گردند. این میزان مواد برای 6 نفر مناسب می باشد. این لازانیا در مدت 1 ساعت و 20 دقیقه آماده می شود.
کوبیده ترکی

طرز تهیه کوبیده ترکی


طرز تهیه کوبیده چوبی خانگی این بار به روش ترکی و با طعمی جدید و دلچسب . برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک با پنیر

طرز تهیه استیک با پنیر


استیک با پنیر یکی از استیک های گوشت است که طعم بسیار لذیذی دارد.در آَپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک ماهی تن

طرز تهیه استیک ماهی تن


امروز میخواهیم استیک تن ماهی را برای شما به سبکی جدید درست کنیم این استیک را مزه دار کرده ایم تا طعمی متفاوت را احساس کنید پس حتما این غذای لذیذ را تهیه کنید.
فلفل شکم پر

طرز تهیه فلفل شکم پر به سبک ایتالیایی


این دلمه را معمولاً هم دمای اتاق سرو می کنند، ولی داغ آن نیز بسیار خوشمزه می باشد. به جای پنیر های ذکر شده در دستور می توان از انواع پنیر پیتزا استفاده کرد. با این مقدار مواد می توانید برای 4 نفر از این غذا تهیه کنید.
کباب لوله ای

طرز تهیه کباب لوله ای


گوشت، بلغور ریز کوفته ای و گشنیز از مواد اصلی این غذای ترکی است. زمان آماده سازی: 5دقیقه و زمان پخت: 30دقیقه است.
خوراک فیله مرغ

طرز تهیه خوراک فیله مرغ و قارچ تنوری


خوراک فیله مرغ و قارچ تنوری یک غذای خارجی با طعمی بسیار خوشمزه و دلچسب است که با یک بار امتحان از طرفداران همیشگی این غذا خواهید بود.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
بیف یاکیتوری

طرز تهیه بیف یاکیتوری


از مهمانهایتان با بیف یاکیتوری غذا ژاپنی پذیرایی کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
فریتاتا

طرز تهیه فریتاتای مکزیکی


این غذا را با سالسا میل کنید. اگر سالسای شما از قبل آماده باشد، می توانید این غذا را حداکثر در 30 دقیقه سرو کنید. این مقدار مواد برای 4 نفر کافیست.
برگر مرغ

طرز تهیه برگر مرغ


همانطور که میدانید از ویژگی های برگر، قابلیت تنوع پذیری آن است. حتی کسانی که از خوردن گوشت قرمز منع شده اند، می توانند از مرغ در تهیه آن استفاده کنند و از طعم آن لذت ببرند.برای آموزش تهیه ر آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.