شقایق دهقان و همسرش

عکس جدید شقایق دهقان و همسرش


شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون چهارم اسفند ۱۳۵۷ در لان گسین آلمان متولد شد. او همسر مهراب قاسمخانی و جاری بهاره رهنما است.
عکسهای جدید نفیسه روشن و همسرش

عکسهای جدید نفیسه روشن و همسرش


نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون با بازی خوبش در سریال اغماء به شهرت رسید. در ادامه عکسهای متفاوت نفیسه روشن و همسرش را مشاهده نمایید.
بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری دلتنگ همسرش + عکس


بهنوش بختیاری بازیگر مشهور سینما و تلویزیون دانش آموخته زبان فرانسه است و از سال ۷۵ به بازیگری روی آورد. در ادامه گفتگویی جالب با بهنوش بختیاری از آخرین باری که خرید کرد تا آخرین باری که گریه کرد.
اسکار 2014

برندگان جایزه اسکار 2014 + تصاویر


هشتاد و ششمین دوره جوایز فیلم اسکار در سالن دالبی تئاتر لس آنجلس برگزار شد و کیت بلانش به عنوان بهترین بازیگر نقش اصلی زن جایزه اسکار را دریافت کرد.
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی و عروسکش دلتنگ کودکی + عکس


نیوشا ضیغمی بازیگر مشهور سینمای ایران با قرار دادن عکسهای دوران خردسالی اش در صفحه اینستاگرامش از دلتنگی هایش گفت. در ادامه عکس خردسالی نیوشا ضیغمی و عروسکش را ببینید.
علی ضیاء

علی ضیاء و پدرش + عکس


علی ضیاء مجری مشهور تلویزیون که این روزها برنامه زنده ویتامین 3 را اجرا میکند، کار خود را با برنامه پسری از کاشانه در رادیو جوان شروع کرد. در ادامه عکس علی ضیاء و پدرش را مشاهده نمایید.
الناز شاکردوست

الناز شاکردوست در تونل مرگ + عکس


چندی پیش الناز شاکردوست بازیگر مشهور سینمای ایران در سکانسی از فیلم سینمای تابو تا دم مرگ رفت و برگشت، جزئیات حادثه را از زبان الناز شاکردوست بخوانید.
الهام پاوه نژاد

کودکی الهام پاوه نژاد + عکس


الهام پاوه نژاد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون متولد سال 1350 میباشد. او با بازی در همسران به شهرت رسید، تازه ترین کار او بازی در سریال شاهگوش است.