آتیلا پسیانی

شغل دوم آتیلا پسیانی!


آتیلا پسیانی بازیگر تئاتر ، سینما و تلویزیون به خاطر نبودن جا برای اجرای نمایش خود در تئاتر شهر و تماشاخانه ایرانشهر تصمیم گرفته برای پول درآوردن مغازه ای باز کند.
مژده لواسانی

ماشین شاسی بلند مژده لواسانی! + عکس


مژده لواسانی یکی از جوان ترین و در عین حال پرسابقه ترین مجریان رادیو و تلویزیون به شمار می رود. در ادامه مصاحبه ای خواندنی را با مژده لواسانی ارائه کرده ایم.
امیر جعفری

شکلک جالب امیر جعفری! + تصاویر


امیر جعفری بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون عکسهایی متفاوت از بازی خودش و پانته آ بهرام را در نمایش شکلک در فضای مجازی منتشر کرده است که مورد استقبال طرفدارانش قرار گرفته است.
نیما کرمی

نیما کرمی در کنار همسر و دخترش + عکس


نیما کرمی و همسرش زینب زارع مجریان برنامه صبحی دیگر به تازگی صاحب دختری به نام نیل شده اند. در ادامه عکسهای نیما کرمی را به اتفاق همسر و دخترش میبینید.
محسن تنابنده

ورزش اصلی محسن تنابنده لو رفت!


محسن تنابنده در سریال پایتخت 3 با آمادگی بدنی بالایی که داشت همه مخاطبان را غافلگیر کرد. اما آمادگی بدنی نقی معمولی پایتخت 3 بخاطر ورزش اصلی است که انجام می دهد.
مسعود رایگان و همسرش

رازهای زندگی یک زوج بازیگر + عکس


خانم رویا تیموریان حرف های جالبی از زندگی مشترک خود با آقای مسعود رایگان گفته که می تواند تجربه خوبی برای هر یک از زوج های جوانی باشد که این گفتگو را در سال جدید می خوانند.
مجموعه کلاه قرمزی

جذاب ترین دیالوگ های مجموعه کلاه قرمزی


مجموعه کلاه قرمزی در نوروز سال 1393 از شبکه دوم سیما پخش شد که در ادامه بهترین و ماندگارترین دیالوگ های این مجموعه از فامیل دور تا پسرعمه زا را در سایت نمناک می خوانید.