نرگس آبیار

نرگس آبیار در فرانسه + عکس


شصت و هفتمین دوره جشنواره فیلم کن در کشور فرانسه آغاز شد و نرگس آبیار کارگردان فیلم شیار 143 نیز در این جشنواره حضور یافت. در ادامه جدیدترین عکس های نرگس آبیار در جشنواره فیلم کن را مشاهده می کنید.
آزیتا لاچینی

زندگی خصوصی آزیتا لاچینی + تصاویر


آزیتا لاچینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که با بیماری دست و پنجه نرم می کند از رازهای خوب و بد زندگی اش می گوید. در ادامه خواندی های جالبی از زندگی شخصی آزیتا لاچینی را می خوانید.
علی صادقی و یوسف تیموری

بلوف 2014 علی صادقی و یوسف تیموری + تصاویر


تب داغ جام جهانی 2014 برزیل بی تاثیر در ساخت کمدی بلوف 2014 نبوده است. علی صادقی و یوسف تیموری بازیگران طنز سینما و تلویزیون به تازگی در کمدی بلوف 2014 هم بازی هستند.
پریناز ایزدیار

چشم پریناز ایزدیار زیر تیغ جراحی + عکس


پریناز ایزدیار بازیگر زن سینما و تلویزیون برای رفع گل مژه چشم راستش را به تیغ جراحان سپرد که در ادامه تصویری از پریناز ایزدیار پس از عمل را مشاهده می کنید.
فاطمه معتمدآریا

فیلم جدید فاطمه معتمدآریا + تصاویر


فاطمه معتمد آریا و همسرش در فیلم سینمایی بهمن به کارگردانی مرتضی فرش باف در مقابل هم بازی میکنند این فیل در جشنواره سی و سوم نمایش داده خواهد شد..
مژده لواسانی

تفاوت مژده لواسانی با پدرش + تصاویر


مجری جوان و پرشور برنامه کافه سوال پدرش را بهترین پدر دنیا خواند و گفت: پدرم بر عکس من که کاملا عاطفی و احساساتی هستم مردی بسیار جدی و منطقی است و ما در این نکته بسیار با هم متفاوت هستیم اما با تمام این تفاوت ها تنها پناه من پدرم است.
پوریا پورسرخ

تفریح پوریا پورسرخ و فرهاد مجیدی در اسپانیا + تصاویر


پوریا پورسرخ برای بازی در مجموعه تلویزیونی کیمیا و فرهاد مجیدی برای مسئولیت جدیدش در باشگاه اسپانیول در کشور اسپانیا حضور دارند و اوقات پس از کار را با یکدیگر به مکان های تاریخی و تفریحی شهر بارسلون باهم سپری کردند.
بهرام رادان

گوشی بهرام رادان و سروش صحت + تصاویر


بهرام رادان بازیگر سینما و سروش صحت بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون در مراسم رونمایی از گوشی اچ تی سی شرکت کردند و عکسهای جالبی گرفتند که در ادامه میبینید.