دیگران چه می خوانند..؟
پيراشكي كرم دار

طرز تهیه پیراشکی کرم دار


پیراشکی کرم دار از جمله شیرینی های خوشمزه ای است که باب سلیقه بسیاری از افراد می باشد . باماهمراه باشید.
طرز تهیه نان عسلی

طرز تهیه نان عسلی


یک میان وعده فوق العاده را با شیرینی نان عسلی تجربه نمایید.طرز تهیه نان عسلی را می توانید در آشپزخونه نمناک مشاهده نمایید.
حلوای گردویی

طرز تهیه حلوای گردویی


حلوای گردویی از سوغات های استان آذربایجان شرقی می باشد که طرز تهیه آن را در آشپزخانه نمناک می توانید ببینید.
پنکیک سیب

طرز تهیه پنکیک سیب


مواد و لازم و طرز تهیه پنکک سیب را می توانید در ادامه این مطلب از بخش آشپزخانه نمناک مشاهده نمایید.
کیک هویج با فراستینگ

طرز تهیه کیک هویج با فراستینگ ماسکارپونه


فراستینگ، تاپینگ یا آیسینگ همان خامه های روی کیک و شیرینی هستند که با طعم و عطرهای مختلف تهیه و استفاده می شوند. ما در این مطلب، کیک هویج را با فراستینگ پنیر ماسکارپونه برایتان انتخاب کرده ایم.
كيك هويج و د ارچين

کیک هویج و طعم د ارچین


بیایید با هم دست به کار شویم و یک عصرانه خوشمزه درست کنیم. می توانید دوستان خود را دعوت کنید و با کیک هویچ و دارچین در یک دور همی صمیمی از آنها پذیرایی کنید.
تارت كيوی

طرز تهیه تارت کیوی و پنیر ریکوتا


کیوی بمب ویتامین ث و دارای مقادیر زیادی از فولات است که بدن را در مقابل بیماری های قلبی، سرطان و... محافظت می کند./ برای تهیه خمیر، آرد، شکر، نمک و بیکینگ پودر را با هم مخلوط کرده و کره خرد شده را به آن اضافه کنید.
مافین توت فرنگی

طرز تهیه مافین توت فرنگی


برای تهیه مافین توت فرنگی ، پوره را در ظرف مناسب ترجیحا لعابی ریخته روی حرارت بگذارید و مدام هم بزنید. آرد ذرت را در آب سرد حل کرده به پوره اضافه کنید تا سس غلیظی به دست آید...
چیزکیک باقلوا

طرز تهیه چیزکیک باقلوا


باقلوا یکی از شیرینیهای سنتی ایرانی است که طرفدارد زیادی دارد و چیز کیک هم یک شیرینی نسبتا جدید و پرطرفدار است . ما در این مقاله از آکاایران به شما آموزش میدهیم چگونه این دو شیرینی بسیار خوشزه را به صورت ترکیبی با هم بپزید و از طعم بسیار دلپذیرش لذت ببرید .
کلوچه براونی

طرز تهیه کلوچه براونی


کلوچه براونی یک خوراکی خوشمزه و عالی است که طرز تهیه آن را می توانید در آشپزخانه نمناک ببینید.
کیک روغن زیتون با لیمو

طرز تهیه کیک روغن زیتون با لیمو و خامه لیمویی


در بیشتر کیک ها همیشه از کره یا شورتنینگ به عنوان چربی استفاده می شود، اما در این کیک ما از روغن زیتون استفاده کرده ایم که عطر زیتون به کیک می دهد. برای اینکه عطر و طعم بهتری هم بگیرد، از پوست و آب لیموترش تازه هم استفاده کرده ایم.
نان برتزل

طرز تهیه نان برتزل (Bretzel)


پختن نان برتزل در منزل سرگرمیی بسیار جالب است. در ضمن از به راه افتادن بوی نان تازه در خانه گرفته و خوردن نان داغ خانگی بیشتر سرگرم خواهید شد! این دستور برای 16 عدد نان است.
طرز تهیه فاج آب نباتی

طرز تهیه فاج آب نباتی


این فاج خیلی سریع آماده می شود فقط برای اینکه حالت سفت و شکلاتی به خود بگیرد باید دو تا سه ساعت در یخچال قرار بگیرد. همه لایه های این فاج خوشمزه و دوست داشتنی هستند.