دیگران چه می خوانند..؟
کیک گیلاس با مغز فندق

طرز تهیه کیک گیلاس با مغز فندق


در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه کیک گیلاس با مغز فندق را آموزش خواهیم داد.طعم این کیک برای مدت ها در ذائقه شما ماندگار خواهد بود.
فلورانتین

طرز تهیه فلورانتین


فلورانتین نام شیرینی بسیار خوش طعم است که گزینه ی بسیار مناسبی برای پذیرایی از مهمانان شما است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مینی کیک انجل فود

طرز تهیه مینی کیک انجل فود


مینی کیک انجل فود دستور پیشنهادی خوشمزه ما در این بخش است.این کیک خوشمزه را درست کنید و در وعده ی صبحانه و یا عصرانه از آن استفاده کنید.
خمیر هزار لا

طرز تهیه خمیر هزار لا


یک خمیر پر استفاده برای انواع شیرینی جات و غذاها. تهیۀ این خمیر کمی زمان بر است اما به نتیجه اش می ارزد.طرز تهیه خمیر هزار لا را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نان سیر

طرز تهیه نان سیر بندر ترکمنی ها


فرقی نمی کند کجای شمال این سرزمین باشید. وقتی دریا باشد و سیر، می توانید یک غذای خوشمزه یا یک نان لذیذ درست کنید. مردم ترکمن نان های مختلفی دارند که یکی از آنها نان سیربا روغن محلی است. نانی که خیلی سریع درست می شود و مخصوص روزهای سرد زمستان است.
کاپ کیک پسته‌ ای

طرز تهیه کاپ کیک پسته ای


کاپ کیک پسته ای پیشنهادی مدرن و البته خوش طعم است که می توانید از آن به عنوان شیرینی در میهمانی های خود استفاده کنید و تمام ذائقه ها را مجذوب هنر خود کنید.
کاپ کیک قرمز مخملی

طرز تهیه کاپ کیک های قرمز مخملی


در این بخش از آشپزخانه نمناک آموزش تهیه کاپ کیک قرمز مخملی را آماده کرده ایم که بدون شک می توان گفت تمام چشم ها را محو خود خواهد کرد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
بیسکوئیت چای سبز

طرز تهیه بیسکوئیت چای سبز


بی شک نمیتوان از فواید بی شمار چای سبز غافل شد به این دلیل که خواص درمانی بسیاری دارد.در این مطلب طرز تهیه بیسکوئیت چای سبز را آموزش خواهیم داد که از پودر چای سبز تشکیل می شود.
کیک شکلاتی آلمانی

طرز تهیه کیک شکلاتی آلمانی


این دستور بهترین کیک شکلاتی آلمانی ای خواهد شد که تا به حال پخته اید. یک کیک خانگی 4 لایه ی شکلاتی با عطر عالی اسپرسو و لایه های کاراملی گردو و نارگیل که طعم بی نظیری به کیکتان میبخشد.
کیک لامینگتون

طرز تهیه کیک لامینگتون


کیک لامینگتون یک پیشنهاد استرالیایی ساده و خوشمزه است که طعمی به یاد ماندنی برای شما خواهد بود.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کراکر

طرز تهیه کراکر


کراکرها، ورق های نازک تردی هستند که از خمیر ساده نان درست می شوند و در سراسر جهان شناخته شده هستند.
تاوا کوکه سی

طرز تهیه تاوا کوکه سی


تاوا کوکه سی یکی از نان های محلی استان آذربایجان شرقی، روستای دیزج امیرمدار است. در آذربایجان به نانهایی که حالت گرد و حجیم دارند کوکَه گفته می شود.
کیک خرما

طرز تهیه کیک خرما


کیک خرما انتخابی بسیار خوشمزه و البته مقوی است که هر زمان دوست داشتید می توانید آن را تهیه کرده و از طعم آن لذت ببرید. در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.