دیگران چه می خوانند..؟
سالار-کمانگر

مدیر ایرانی یوتیوب + عکس


سالار کمانگر متولد 1355 در ایران یک ایرانی - آمریکایی و فارغ التحصیل رشته بیولوژی از دانشگاه استنفورد آمریکا که در 22 سالگی به گوگل پیوست اکنون مدیر شبکه اجتماعی یوتیوب Youtube آمریکا می باشد.
پست-الکترونیک-جی-میل

تغییرات جدید گوگل برای Gmail


چندی پیش گوگل از تعطیلی سرویس اینترنتی Reader خبر داده بود اکنون نیز برای یکی دیگر از خدمات محبوب خود یعنی سرویس پست الکترونیکی Gmail فکرهای جدید دارد.
شوک جدید، مایکروسافت هک شد!

شوک جدید، مایکروسافت هک شد!


مایکروسافت که پیشرو در صنعت علم و فناوری می باشد مورد حمله سایبری قرار گرفت. این شرکت طی تحقیقات خود متوجه آلودگی تعدادی از رایانه های کارکنان به نرم افزارهای مخرب شده است. این هکر قبلا به شرکت اپل و فیس بوک حمله کرده بود.
حملات گسترده هکرها به زیرساخت های آمریکا

حملات گسترده هکرها به زیرساخت های آمریکا


به تازگی جزئیات حمله هکرها به شرکت های تجاری و زیرساخت های حیاتی آمریکا افشا شده است. البته این جزئیات به صورت عمومی منتشر نگردیده بلکه فقط در اختیار صاحبان مشاغل عمومی و خصوصی قرار داده شده است.
کشف فسیل زنده 200 میلیون ساله در چابهار

کشف فسیل زنده 200 میلیون ساله در چابهار


روز پنجشنبه در چابهار در جریان تحقیقات میدانی، محققان مرکز تحقیقات شیلاتی آب های دور چابهار یک گونه میگوی بچه وزغی با قدمت زیستی 100 تا 200 میلیون ساله شناسایی کردند. دکتر دانیال اژدری بیشتر توضیح می دهند.
تکنیکی برای دوچرخه سواری در شب + عکس

تکنیکی برای دوچرخه سواری در شب + عکس


اگر دوچرخه سوار شده باشید متوجه می شوید که در شب امنیت این وسیله نقلیه بسیار پائین است اما جای نگرانی نیست یک شرکت دوچرخه سازی این مشکل را برای شما حل کرده است.
کشف ژن مدیریت با نام rs4950

کشف ژن مدیریت با نام rs4950


ژان مانوئل دنو محقق ارشد مطالعه بر روی ژن موفقیت تاکید کرد ژن یافت شده می تواند تعیین کننده توانایی رهبری یا فرمانپذیری فرد باشد و کلید شناسایی مدیران موفق است.