مغز انسان هم هک می شود!!

مغز انسان هم هک می شود!!


مغز انسان مانند رایانه ها در برابر حملات هکرها آسیب پذیر بوده و توسعه فناوری های پیشرفته، اجازه دسترسی و خواندن افکار مردم را برای دانشمندان فراهم کرده است.
نوزاد مورد علاقه خود را سفارش دهید.

نوزاد مورد علاقه خود را سفارش دهید.


عضو بورد ژنتیک پزشکی وزارت بهداشت از انتخاب جنین با خصوصیت هوشی بالا و همچنین تعیین رنگ چشم و اندازه قد برای آن دسته از زوجین نابارور که از طریق دریافت تخمک بچه دار می شوند، خبر داد.
قطعی-اینترنت

دلیل کندی سرعت اینترنت اعلام شد


کاربران اینترنت در چند روز اخیر شاهد افت سرعتی بودند که فرقی با قطعی نداشت. در این ارتباط شرکت ارتباطات زیرساخت قطعی کابل های بین المللی در کانال سوئز را دلیل کندی و اختلال در اینترنت کشور اعلام کرد.
یخ-زدگی-ماشین

آغاز عصر یخبندان 250 ساله زمین از سال 2030


کارشناسان هواشناسی روس در اظهار نظر جدیدی از وقوع دوره بعدی یخبندان بین سالهای 2030 و 2040 خبر دادند. البته دانشمندان رصدخانه پولکوو در سن پطرزبورگ تصور می کنند که این دوره احتمالا به سختی دوره قبلی نخواهد بود.
ویکی-پدیا

ویکی پدیا و گوگل ارث ایرانی در راه است


محمد حسن نامی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: سایت های متنوع نظیر ویکی پدیا و گوگل ارث از خرد جهانی برای پیشبرد اهداف خود استفاده می کنند و ما نیز باید در کشورمان چنین سایت هایی راه اندازی کنیم.
سالار-کمانگر

مدیر ایرانی یوتیوب + عکس


سالار کمانگر متولد 1355 در ایران یک ایرانی - آمریکایی و فارغ التحصیل رشته بیولوژی از دانشگاه استنفورد آمریکا که در 22 سالگی به گوگل پیوست اکنون مدیر شبکه اجتماعی یوتیوب Youtube آمریکا می باشد.
پست-الکترونیک-جی-میل

تغییرات جدید گوگل برای Gmail


چندی پیش گوگل از تعطیلی سرویس اینترنتی Reader خبر داده بود اکنون نیز برای یکی دیگر از خدمات محبوب خود یعنی سرویس پست الکترونیکی Gmail فکرهای جدید دارد.
شوک جدید، مایکروسافت هک شد!

شوک جدید، مایکروسافت هک شد!


مایکروسافت که پیشرو در صنعت علم و فناوری می باشد مورد حمله سایبری قرار گرفت. این شرکت طی تحقیقات خود متوجه آلودگی تعدادی از رایانه های کارکنان به نرم افزارهای مخرب شده است. این هکر قبلا به شرکت اپل و فیس بوک حمله کرده بود.
حملات گسترده هکرها به زیرساخت های آمریکا

حملات گسترده هکرها به زیرساخت های آمریکا


به تازگی جزئیات حمله هکرها به شرکت های تجاری و زیرساخت های حیاتی آمریکا افشا شده است. البته این جزئیات به صورت عمومی منتشر نگردیده بلکه فقط در اختیار صاحبان مشاغل عمومی و خصوصی قرار داده شده است.
کشف فسیل زنده 200 میلیون ساله در چابهار

کشف فسیل زنده 200 میلیون ساله در چابهار


روز پنجشنبه در چابهار در جریان تحقیقات میدانی، محققان مرکز تحقیقات شیلاتی آب های دور چابهار یک گونه میگوی بچه وزغی با قدمت زیستی 100 تا 200 میلیون ساله شناسایی کردند. دکتر دانیال اژدری بیشتر توضیح می دهند.
تکنیکی برای دوچرخه سواری در شب + عکس

تکنیکی برای دوچرخه سواری در شب + عکس


اگر دوچرخه سوار شده باشید متوجه می شوید که در شب امنیت این وسیله نقلیه بسیار پائین است اما جای نگرانی نیست یک شرکت دوچرخه سازی این مشکل را برای شما حل کرده است.