دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبار

گوناگون

بیداری از کما

زایمان پلیس زن در کما + تصاویر


پلیس زن بر اثر ضربه شدید درسانحه تصادف به کما رفت ، پزشکان تمام تلاششان را برای حفظ جان جنین 5 ماهه او انجام دادند. پس از چند ماه و بیداری از کما مادر با دیدن نوزادش عکس العمل نشان داد.
زن 500 کیلویی

زن 500 کیلویی 250 کیلو لاغر شد + تصاویر


ایمان احمد عبدالعاطی همان زن 500 کیلویی مصری که بعد از تخریب دیوارهای خانه اش توانست راهی سفر لاغری شود بعد از 2 ماه به خوبی در راه کاهش وزنش پیش رفته است.
زنده شدن نوزاد

زنده شدن نوزاد هنگام دفن!


بی توجهی پرستار و پزشک بعد از زایمان زودرس زن باردار آنها را به دادگاه کشاند . زنده شدن نوزاد نارس که در هفته 24 بارداری به دنیا آمد داستان واقعی است که لحظاتی قبل از دفن رخ داد.
نوزاد بدون مغز

معجزه برای نوزاد بدون مغز + عکس


هشدار تولد نوزاد بدون مغز نتوانست زوج جوان را از تصمیم به بچه دار شدن منصرف کند ، پس از 9 ماه بارداری نوزادی متولد شد که تنها 2 درصد از مغزش رشد کرده بود.
وضعیت ترافیکی راهها

وضعیت ترافیکی راهها روز 8 فروردین 96


بر اساس اعلام پلیس راه با شروع موج دوم سفرهای نوروزی ترافیک در برخی از محورها سنگین است ، وضعیت ترافیکی راهها در روز 8 فرودین 1396 بدین شرح است.
وضعیت جاده ها

آخرین وضعیت جوی و ترافیک جاده ها در 1 فروردین


برخلاف آخرین روز سال 95 که در بسیاری از مناطق کشور شاهد جوی ناپایدار و بعضاً بارش برف و باران بودیم، نخستین روز سال جدید با جوی آرام برای اکثر مناطق کشور همراه است. از سویی نیز به دلیل رسیدن بسیاری از مسافران به مقصد، ترافیک در بیشتر محورهای مواصلاتی روان است.