دیگران چه می خوانند..؟
سه تست روانشناسی که هر فردی باید آن ها را بشناسد

سه تست روانشناسی که هر فردی باید آن ها را بشناسد


احتمالا تا به حال زیاد این سوال برای شما پیش آمده است که چطور می توان با استفاده از ابزارهای معتبر روانشناسی ویژگی های خود و دیگران را شناسایی کرد.در این مطلب قصد داریم چهار ابزار معتبر و علمی شخصیت شناسی و روان شناسی را معرفی کنیم که هر فردی باید آن ها را بشناسد.
کابوس شبانه

خوردنی هایی که موجب کابوس شبانه می شوند


کابوس شبانه و بی خوابی می تواند ریشه در عوامل جسمی و روحی باشد ، بخشی از عوامل جسمی تغذیه است که براساس گفته کارشناسان مصرف برخی از مواد غذایی برای شام موجب دیدن کابوس می شود.
تمرکز

9 مورد که اجازه نمی دهند شما تمرکز کنید


در محل کار یا کلاس درس تمرکز کافی ندارید این حالت دلایلی دارند که از جسم و فکرشما نشات گرفته است ،در قدم اول برای رفع این مشکل بایستی دلایل اصلی را بشناسید.
افزایش هوش

8 پیشنهاد عالی برای افزایش هوش


برای افزایش هوش لازم نیست کار سخت و عجیبی انجام بدهید, چند راه ساده برای افزایش هوش را به شما معرفی میکنیم که واقعا تاثیرگذار اند.
ساختار ذهنی

تفاوت ساختار ذهنی زن و مرد


نـه تـنـها شیوه بروز احساسات در زنان و مردان با یکدیگر متفاوت می باشد، بلکه مـردان و زنان از مغزشان هم بطـرز مــتفاوتی استفاده می کنندو از نظر ساختار ذهنی و رفتاری هم با هم تفاوت دارند.
خواب

در کمتر از 30 ثانیه به خواب بروید


همه می خواهند خواب با کیفیت داشته باشند، اما بسیاری از ما، غَلت زدن در رختخواب و ساعت ها پهلو به پهلو شدن را تجربه می کنیم تا سرانجام به خواب برویم.