وسواس

راهکارهایی برای حل مشکل وسواس


یکی دیگر از شایع ترین اختلالات حال حاضر در کشور ها ، اختلال وسواس است. بسیاری از افراد دارای درجات مختلفی از وسواس هستند. گاهی اوقات وسواس در فرد نیازی به درمان ندارد ، گاهی نیز این موضوع بسیار حاد خواهد بود.
افراد افسرده

حرفهایی که هرگز نباید به افراد افسرده گفت


با نشانه هایی که خواهیم گفت افراد افسرده را بشناسید ، در رفتار با این افراد بسیار مراقبت صحبت کردنتان باشید چرا که برخی از حرفهای شما می تواند آنها را بیشتر درگیر سازد.
افسردگی حاد

تاثیرات افسردگی حاد بر بدن


افسردگی حاد یکی از بیماری های شایع عاطفی است که موجب عدم لذت بردن از زندگی می شود، در واقع فرد افسرده دچار یک نوع عذاب روحی می شود.
کاهش استرس

روش های ساده و موثر برای کاهش دادن استرس


یک روش موثر برای برخورد با موقعیت های استرس آور و کاهش استرس شمارش تا عدد 10 است. این کار به شما کمک می کند تا از لحاظ فکری و روانی از آن لحظه استرس آور دور شده و 10ثانیه به شما وقت می دهد تا از آن شرایط خود را رها کنید.
روان شناس

چه وقت باید به روان شناس مراجعه کنیم؟


زمان هایی در زندگی وجود دارد که انسان به کمک یک شخص دیگر احساس نیاز می کند، بنابراین مراجعه به روان شناس و مشورت با او می تواند کمک کننده و برطرف کننده مشکل باشد.
تمرین تقویت حافظه

تقویت حافظه با تمرین جالب لمس سکه !


برای جلوگیری از فراموشی و بالابردن توانایی ذهن باید به قدرت خاص مغز اهمیت بیشتری دهیم ، در این بخش 7 تمرین تقویت حافظه خواهیم پرداخت که با داشتن جذابیت فرد را دچار خستگی نخواهد کرد.