دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامت

سلامت خانواده

پرحرفی نوجوانان

پرحرفی نوجوانان دلیل خاصی دارد ؟


پرحرفی نوجوانان موضوع عجیبی نیست بیشتر نوجوانان در این سن به دلایل مختلف پرحرف و زیاده گو میشوند که راه درست برخورد با آنها را به شما میگوییم.
سفرهای هوایی

نکات مهم سلامتی مخصوص سفرهای هوایی


بسیاری از افرادی که سفرهای هوایی را انتخاب میکنند بدون توجه به این نکات حساس در سلامتی شخصی خود به سادگی از کنار آنها می گذرند. در این مقاله می خواهیم به بعضی از این مسائل بپردازیم، پس با ما همراه باشید.
این عید همسفر ویروس ها نشویم!

این عید همسفر ویروس ها نشویم!


با نزدیک شدن به فصل تعطیلات، بسیاری در تکاپوی آماده شدن برای سفرهای داخلی و خارجی هستند. این افراد با هدف های گوناگونی چون کسب تجربه جدید، آشنایی با فرهنگ های مختلف، طبیعت گردی، ملاقات خانواده و ... عازم سفر می شوند
داروهای ضروری

داروهای ضروری در مسافرت های نوروزی


از جمله داروهای ضروری که مسافرین نوروزی باید همراه خود داشته باشند، می توان به داروهای مسکن، ضد درد و التهاب (دسته داروهای ایبوپروفن) اشاره کرد.
مادران جوان

چند نکته کاربردی برای مادران جوان


کم خوابی، بازگشت به تناسب اندامِ قبل از بارداری، تغذیه مناسب، به دست آوردنِ شادابی و زیبایی پوست و مو، مدیریت کارهای منزل، ارتباط عاطفی با همسر و... همه از شایع ترین دغدغه های مادران جوان است.
بیماری عشق

بیماری کشنده ای که با عشق درمان می شود


بیماری عشق خود درمان بیماری های جسمی است ، جالب است بدانید که محبت و عشق ورزیدن توانایی آن را دارد که گاهی سخت ترین بیماری را با تولید ترکیبی خاص درمان می کند.