نمناک دسر های ایرانی
پولکی کنجدی

طرز تهیه پولکی کنجدی


پولَکی یکی از سوغاتی ها و شیرینی های معروف اصفهان می باشد که شما در آشپزخانه نمناک میتوانید به سادگی پولکی کنجدی را تهیه کنید.
باقلوا گل رز قزوینی

طرز تهیه باقلوا گل رز قزوینی


باقلوا را می توان در فر نیز تهیه کرد. باقلوا گل رز قزوینی یکی از خوشمزه ترین باقلواها به شمار می رود که در ادامه طرز تهیه آن را به شما آموزش خواهیم داد.
حلوای هویج

طرز تهیه حلوای هویج


حلوای هویج بسیار چسبنده است و برای کار باید دست خود را خوب چرب کنید ، مقداری از هویج بردارید و کف دست به شکل مخروطی شکل دهید سپس چند پسته بالای ان قرار دهید و با چاقو چند خط روی ان بیندازید و به همین صورت حلواها را شکل دهید.
ماست

طرز تهیه ماست خانگی


ماست خانگی شما اگر ترش و یا شیرین می شود و یا بدتر از آن خوب نمی بندد باید نکاتی را که در ادامه می خوانید درست دنبال کنید تا یک ماست خوشمزه و سفت درست کنید.
شله زرد

طرز تهیه شله زرد


در مورد تاریخچه این غذا میتوان گفت شله زرد یک دسر سنتی ایرانی است که در اعیاد و بعضاً عزاداری ها طبخ و توزیع می شود.
فرنی-آرد-برنج

طرز تهیه فرنی با آرد برنج + نکات تهیه فرنی


روش تهیه فرنی بسیار ساده و خوشمزه با آرد برنج و گلاب ویژه ماه مبارک رمضان در سایت نمناک تقدیم شما روزه داران عزیز. طرز تهیه انواع فرنی ها را در سایت نمناک دنبال کنید.
حلوای-پسته

طرز تهیه حلوای پسته


آب و شکر را در ظرفی ریخته روی حرارت ملایم قرار دهید تا شکر ذوب شود، سپس حرارت را بالا برده تا شربت چند جوش بزند، بعد از روی حرارت برداشته کنار بگذارید.
حلوای-خرما

طرز تهیه حلوای خرما


ابتدا آرد را دو بار الک کنید و در روغن تفت دهید تا رنگ آن مایل به قهوه ای شود .سپس روغن را به آرد اضافه نموده و خوب هم بزنید .