نمناک نوشیدنی
آب هویج و سیب

طرز تهیه آب هویج و سیب


اگر تاکنون آب هویج را تنها با هویج تهیه می کردید، این روش از آشپزخانه نمناک را امتحان کنید و با اضافه کردن سیب و لیموترش طعم جدیدی را امتحان کنید.
اسموتي وانيل و خامه

طرز تهیه اسموتی وانیل و خامه


برای تهیه این اسموتی ابتدا معلوم می کنیم که از چه نوع وانیلی استفاده می کنیم.طرز تهیه اسموتی وانیل و خامه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شیر تخمه با دارچین

طرز تهیه شیر تخمه با دارچین


خربزه رو که میل کردید تخمه هاشو نندازید بیرون باهاش شیر تخمه درست کنید.طرز تهیه شیر تخمه با دارچین را در آشپزخانه نمناک ببینید.
هات چاکلت فندقی

طرز تهیه هات چاکلت فندقی


هات چاکلت فندقی انتخابی بسیار عالی و خوشمزه برای عصر های پائیزی است که خستگی را از شما دور می کند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
هات‌ چاکلت ایتالیایی

طرز تهیه هات چاکلت ایتالیایی


در هات چاکلت ایتالیایی یا «چیکولاتا کالدا» برای اینکه غلظت مایع زیاد شود، از نشاسته ذرت استفاده می شود. این نوشیدنی شبیه پودینگ است و فقط 5 دقیقه طوی می کشد تا آن را درست کنید.
شیر کاکائو با بستنی

طرز تهیه شیر کاکائو با بستنی


در این مطلب طرز تهیه یک نوشیدنی خوشمزه و شیک را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.دستور آماده سازی شیر کاکائو با بستنی را در آشپزخانه نمناک ببنید.
میلک شیک زردآلو

طرز تهیه میلک شیک زردآلو


با استفاده از زردآلوی خشک ، میلک شیک زردآلو را درست کنید که انرژی را زیاد و از گرسنگی تا زمان ناهار جلوگیری می کند.
کافی موکا

طرز تهیه کافی موکا


کافی موکا یک نوشیدنی چند لایه، چند رنگ و جذاب می باشد در روزهای پائیزی بسیار دلنشین است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
قهوه سفید

طرز تهیه قهوه سفید


قهوه سفید نوشیدنی گرم و دلچسبی است که در این روزهای پائیزی خستگی را از تن فراری می دهد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
دمنوش گلاب و دارچین

طرز تهیه دمنوش گلاب و دارچین


همیشه برای رفع خستگی خوردن یک استکان چای خیلی می چسبد. اما دیگر نیاز به کمی تنوع داریم. دست از چای تکراری بردارید و انواع دمنوش های مختلف را امتحان کنید.طرز تهیه دمنوش گلاب و دارچین را در آشپزخانه نمناک ببینید.
شربت تخمه شربتی

طرز تهیه شربت تخمه شربتی


تخم شربت از قدیم به عنوان یک نوشیدنی سنتی بین ایرانیان جای داشته که علاوه بر رفع تشنگی برای متعادل نگه داشتن فشارخون و لاغر شدن بسیار موثر است. با تهیه شربت تخمه شربتی همراه ما باشید.
مُجَــدّرِه

طرز تهیه مُجَــدّرِه


مُجَــدّرِه غذای اصیل لبنانی است که قسمت عمده ی آن از عدس تشکیل می شود و بسیار مقوی و مفید است.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببیند.
شیر انبه

طرز تهیه شیر انبه


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه شیر انبه یک نوشیدنی بسیار خوشمزه و مقوی را آموزش خواهیم داد.همراه ما باشید.