گوشت سفید

بهترین جایگزین گوشت سفید


گوشت سفید منبع خیلی خوب پروتئین است و 120 گرم آن حدود 70 درصد نیاز پروتئین بدن را برآورده می ‏سازد.اگر ماهی نمی خورید این خوراکی را جایگزین کنید.
شیر

جلوگیری از خراب شدن شیر با قورباغه!


در زمان های قدیم به دلیل نبودن وسایل برقی مانند یخچال برای نگهداری غذاهای فاسد شدنی از شیوه هایی مختلفی استفاده می کردند که یکی از آنها کمک گرفتن از قورباغه ها برای جلوگیری از فاسد شدن شیر بوده است.
فایده زردچوبه

زردچوبه را با چی بخوریم فایده بیشتری داره؟


از فایده زردچوبه همان ادویه طلایی هندوستان تا به حال بسیار گفته شده است اما تا به حال شاید کمتر به اینکه این ادویه را به چه ادویه دیگری ترکیب کنیم بهتر و پرخاصیت تر است توجه کرده باشیم.
چوب میخک

گلچینی از خواص بی نظیر چوب میخک


برای خودتان خوش و خرم نشسته اید و ناگهان دندانتان ساز مخالف می زند و دندان درد به اصطلاح امانتان را می برد. یا اینکه آبسه می کند و غیره. در این مواقع قبل از رسیدن به دندان پزشک به سراغ چوب میخک بروید.
آلوئه ورا و قلب

نسخه ی آلوئه ورایی و قلب سالم


آلوئه ورا و قلب سالم ، گیاه پرخاصیت آلوئه ورا به روش های مختلف با کاهش کلسترول و تری گلیسیرید از بیماری های جدی قلبی جلوگیری می کند.
نباید خورد

6 نباید خورد مهم که هر روز می خورید!


نباید خوردهای برنامه غذایی شما چه می تواند باشد تا بیماری و مشکلات جسمی را دور کند؟ اگر کمی دقیق تر شوید درمی یابید که اکثر این نخوردنی ها در تغذیه روزانه شما قرار دارند.
زغال اخته

درمان سلولیت با مصرف زغال اخته


آب زغال اخته میکس آبی است که احتباس مایعات را از بین می برد، ضایعات انباشته در سیستم لنفاوی را پاک می کند وهمچنین به از بین رفتن ظاهر بد شکل سلولیت کمک می کند.