نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

پیتزا مرغ و قارچ

طرز تهیه پیتزا مرغ و قارچ کاری


پیتزا مرغ و قارچ کاری کشدار و خوشمزه ای است که با یک بار امتحانش طعم و مزه ی دلنشین آن ذائقه ی شما را به سمت خود جلب میکند.
میگو با پلو

طرز تهیه میگو با پلو مدیترانه


میگو با پلو ازجمله پلوهای مخلوطی است که در شهرهای جنوبی کشور خودمان نیز طبخ می شود،ولی در اینجا نحوه پخت آن متفاوت بوده و به سبک مدیترانه ای است.
استیک

طرز تهیه استیک با کرم اسفناج و گوجه فرنگی


یک استیک دیگر با مخلفاتی دلچسب و سسی سبزیجاتی که طعمی مطبوع گوشت کبابی را برای شما دلچسب تر می کند. سس بالزامیکی که برای مزه دار کردن این استیک استفاده می شود بعد از پخت، طعم و رنگ بسیار جالبی به این غذا می دهد.
ساندویچ تن ماهی

طرز تهیه ساندویچ تن ماهی با پنیر و ترخون


ساندویچ تن ماهی پر از پنیر آب شده با سبزیجات معطر، این ساندویچ را بعنوان یک غذای سبک یا اسنک مدرسه بچه ها سرو کنید. در این دستور از قرص نان فرانسوی یا ایتالیایی برش خورده استفاده شده است که می توانید هر نانی که دوست دارید (باگت یا تست) را جایگزین کنید.
فریتاتا

طرز تهیه فریتاتای سالمون


فریتاتا ی سالمون غذای ایتالیای خوشمزه که برای طرفداران ماهی بسیار جذاب خواهد بود. این غذا در 50 دقیقه آماده می وشد و برای سرو به تعداد 12 نفر مناسب می باشد.
برگر سالمون

طرز تهیه برگر سالمون با سس شوید


با ترکیب سالمون، لیمو و پیازچه برگرهای سالمی خواهید داشت که بدون هیچ چربی اضافه ای گریل می شود. لیمو ترش، ترب و پیازچه طعم این سالمون برگرها را عالی می کنند.
رولت مرغ

طرز تهیه رولت مرغ آسپاراگوس


اگر قصد دارید مرغ را به روشی جدید درست کنید حتما رولت مرغ آسپاراگوس را امتحان کنید این غذا طعمی بسیار لذیذ و طرز تهیه آن بسیار آسان است. پس حتما این غذا را در خانه تهیه کنید.
پلو مخصوص اندونزی

طرز تهیه پلو مخصوص اندونزی


پلو مخصوص اندونزی غذایی خوشمزه با عطری دلنشین است.در صورت رعایت مقادیر مواد اولیه این غذا برای 6 تا 8 نفر کافیست.
لازانیای بادمجان

طرز تهیه لازانیای بادمجان


برای آماده سازی مواد اولیه لازانیای بادمجان که کاملا مناسب گیاهخواران است، 30 دقیقه زمان لازم است. سپس یک استراحت یک ساعته به خود بدهید و بادمجان ها را با مقداری سس سرکه داخل یخچال بگذارید. در مرحله آخر تنها 15 دقیقه زمان برای پخت لازانیا در فر لازم است.
چیکن آلاکینگ

طرز تهیه چیکن آلاکینگ


چیکن آلاکینگ نوعی غذای فرانسوی است که مثل اغلب غذاهای فرانسوی با ذائقه ایرانی هماهنگی دارد.
بلوچیز برگر

طرز تهیه بلوچیز برگر


فست فودی که امروز قصد داریم طرز تهیه آن را برای شما شرح دهیم بلوچیز برگر نام دارد. این ساندویچ بسیار خوشمزه و لذیذ است و تقریبا کالری زیادی دارد.