دیگران چه می خوانند..؟
فیله گوشت ویتنامی

طرز تهیه فیله گوشت ویتنامی


فیله گوشت ویتنامی در اصطلاح محلی Bo luc lac نامیده می شود. در دستور اصلی، روغن بادام زمینی به جای روغن مایع استفاده شده است که در صورت دسترسی می‎توانید از آن استفاده کنید تا غذا طعم اصیل خود را داشته باشد.
رول سالمون دودی

طرز تهیه رول سالمون دودی


رول سالمون دودی, ترکیبی کلاسیک از ماهی سالمون دودی و ساور کریم می باشند که در پنکیک قرار گرفته اند.
ویندالوی مرغ

طرز تهیه ویندالوی مرغ


این غذای آسان هندی با ویندالو طعم دار می شود، و با توجه به مواد تشکیل دهنده چاشنی ویندالو نسبتا تند و تیز است. در مدت زمان 35 دقیقه آماده می شود و با مقدار مواد داده شده برای 4 نفر کافیست
مرغ گریل شده

طرز تهیه مرغ گریل شده تاسکنی


مرغ گریل شده تاسکنی یک روش پخت مخصوص برای ایتالیایی ها است. با یکبار امتحان این غذای لذیذ از طرفداران همیشگی این غذا خواهید بود.
کوفته بزباش

طرز تهیه کوفته بزباش از کشور آذربایجان


برعکس شهرهای اذربایجان ایران مانند تبریز که کفته های بزرگی به اندازه توپ فوتبال با مرغی دورن آن و تخم مرغی دورن مرغ تهیه میشود. در کشور آذربایجان به ندرت کوفته های بزرگ تهیه میکنند . در این کشور کوفته ها نهایتا به اندازه یک سیب هستند . این مقدار برای دو نفر کافی است.
رول گوشت کلاسیک (Classic meatloaf)

طرز تهیه رول گوشت کلاسیک (Classic meatloaf)


رول گوشت چرخ کرده (Classic meatloaf) غذایی بسیار معروف و خوشمزه در جوامع بین الملل است که در زمان کمی اماده می شود. در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
مرغ خامه‌ای

طرز تهیه مرغ خامه ای با طعم زعفران


مرغ زعفرانی غذایی هندی است که با ترکیب ادویه جات خاصِ خود آماده می‎شود، مانند هر غذای هندی دیگری می‎توانید به ادویه‎جات آن هرچه که دوست دارید را اضافه کنید. برای درست کردن این غذا 50 دقیقه وقت برای آماده‎سازی مواد و 15 دقیقه برای پختنش نیاز دارید.
فریتاتای مرغ و سبزیجات

طرز تهیه فریتاتای مرغ و سبزیجات


با این مواد می توان برای 5 نفر یک غذای بسیار عالی، به سرعت و در کمتر از 30 دقیقه درست کرد.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیا

طرز تهیه لازانیا به سبک مکزیکی


این لازانیا در عرض 20 دقیقه آماده قرار دادن در فر می شود و پس از 1 ساعت که در فر بماند، آماده سرو می شود. این میزان مواد برای 4 نفر مناسب می باشد.
جــوجه آشـوكا

طرز تهیه جــوجه آشـوکا


جوجه آشوکا یک غذای هندی خوشمزه و لذیذ است که با یک بار امتحان از طرفداران این غذا خواهید شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.