ساره بیات

حرکت جالب بازیگر زن مشهور + عکس


فیلم سینمایی خواب زده ها یه کارگردانی فریدون جیرانی و با بازی ساره بیات و فرهاد اصلانی در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. در این نشست ساره بیات دست به اقدامی جالب زد که در ادامه میبینید.
اصغر فرهادی

اصغر فرهادی در کنار دخترش + عکس


اصغر فرهادی کارگردان معروف ایرانی تنها کارگردانی است که جایزه اسکار را دریافت کرده است. در ادامه عکس اصغر فرهادی و دخترش را در جشنواره فیلم فجر مشاهده نمایید.
باران کوثری

ژست های باران کوثری با آرایش غلیظ + عکس


آرایش غلیظ با بازی حامد بهداد و طناز طباطبایی یکشنبه شب در جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد. نشست خبری فیلم آرایش غلیظ با احساسات شدید باران کوثری همراه بود.
مهناز افشار

عکسهای دیدنی مهناز افشار + عکس


مهناز افشار بازیگر مشهور سینمای ایران با فیلم سینمایی متروپل مسعود کیمیایی در جشنواره فیلم فجر حضور یافت. در ادامه عکسهای جدید و دیدنی از مهناز افشار را در یک روز برفی مشاهده نمایید.
مریلا زارعی

اشک های مریلا زارعی در نشست خبری + عکس


در پنجمین روز از جشنواره فیلم فجر امروز فیلم سینمایی شیار 143 به کارگردانی نرگس آبیار و بازی مریلا زارعی به نمایش در آمد، در این نشست مریلا زارعی به شدت متاثر شده و اشک میریخت.
محسن تنابنده

محسن تنابنده در نقش روحانی + عکس


محسن تنابنده در سریال شاهگوش چندین نقش متفاوت از جمله شب نما و اسفندیار را بازی کرده است. و این بار تنابنده با گریمی متفاوت در نقش یک روحانی در سریال شاهگوش ایفای نقش میکند.
فلورا سام

فلورا سام در کنار همسر و دخترش + عکس


فلورا سام بازیگر و کارگردان سریال باغ سرهنگ، همسر مجید اوجی تهیه کننده میباشد آنها یک دختر به نام فریال دارند. در ادامه عکسهای فلورا سام را در کنار همسر و دخترش ببینید.