شهاب حسینی

دلیل اصلی بستری شدن شهاب حسینی


شهاب حسینی بازیگر محبوب و مشهور سینما برای اولین بار در خصوص اتفاقات رخ داده و علت بستری شدنش در بیمارستان صحبت کرد. شهاب حسینی به بیماری خواهر و پدر و مادرش اشاره داشت.
آنا نعمتی

آنا نعمتی با گریم چینی! + تصاویر


آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون چند سالی است که به تئاتر روی آورده و در نقشهای متفاوت ایفای نقش میکند این بار او در نقش یک زن چینی بازی میکند.
علی ضیا

مادر علی ضیا در بیمارستان + عکس


علی ضیا مجری برنامه ویتامین 3 در صفحه شخصی اش در اینستاگرام تصویری از مادرش در بیمارستان منتشر کرده و دلنوشته ای نیز در ادامه قرار داده است.
نیوشا ضیغمی

نیوشا ضیغمی به جام جهانی نمیرود + عکس


نیوشا ضیغمی از رفتن به جام جهانی برزیل انصراف داد. او قصد دارد در صورت برنده شدن در برنامه یار دوازدهم با جایزه خود یک مدرسه فوتبال در مناطق محروم بسازد.
لاله اسکندری

شغل دوم لاله اسکندری در شهرداری تهران! + تصاویر


لاله اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون و خواهر ستاره اسکندری در بازدید از خانه فرهنگ ساری از شغل دومش در شهرداری تهران توضیح داد. در ادامه بیوگرافی مختصر از لاله اسکندری را مشاهده می کنید.
مرتضی پاشایی

اجرای مرتضی پاشایی برای مخاطب خاص! + تصاویر


مرتضی پاشایی با وجود رنج بردن از بیماری سرطان روزهای پر کاری را میگذراند و به عشق هوادارانش کنسرتهای مختلفی را در شهرهای کشور اجرا میکند. برای مرتضی پاشایی دعا می کنیم تا هرچه زود تر سلامتی خود را به دست آورد.