نمناک سبک زندگی

بارداری و نوزاد

ترک بارداری

جلوی ترک های بارداری را اینطوری بگیرید


دوران حاملگی را طی می کنید و نگران ترک های بارداری هستید ، با دانستن باید ها و نبایدهای علمی از این تغییرات ناخوشایند پوستی جلوگیری کنید . یک رژیم غذایی و مراقبت ساده ضد ترکهای حاملگی داشته باشید.
پسته

مزایا و معایب خوردن پسته در دوران بارداری


همه ی ما می دانیم پسته ماده ای مغذی است که برای بدن مفید است هم چنین در دوران بارداری برای سلامتی جنین مفید می باشد اما علاوه بر مزیت های مصرف پسته در دوران بارداری معایبی نیز به همراه دارد که در این گزارش ذکر شده است.
واکسن آنفولانزا

تزریق واکسن آنفولانزا در دوران بارداری


بررسی های انجام شده نشان داده خانم های بارداری که واکسن آنفولانزا تزریق می کنند نه تنها عارضه ای برای آنها ایجاد نمی کند بلکه احتمال سقط، مرده زایی و زایمان های زودرس در آنها کاهش می یابد.
درمان سوزش معده

روش های درمان سوزش معده در دوران بارداری


ممکن است اکثر خانم های باردار ذر اوایل دوران بارداری خود دچار سوزش معده بشوند و از این سوزش بسیار رنج ببرند اما علت این سوزش معده چیست؟ و چگونه می توان آن را درمان کرد؟ در این گزارش روش های درمان سوزش معده در بارداری توضیح داده شده است
میگرن در بارداری

دلایل میگرن در بارداری و درمان آن


افراد باردار دردهای زیادی را تجربه می کنند از جمله میگرن اما دلیل این دردها چیست؟ باید بدانیم که علایم میگرن در بارداری می تواند فروکش کند که خواندن این مطلب به شما کمک میکند با اثرات میگرن کنار بیایید.
گریه نوزاد

علت گریه های نوزادان چیست


گریه نوزادان گاهی طبیعی است، گاهی غیرطبیعی. گاهی ممکن است یک نوزاد حتی متعاقب یک شادی یا هیجان معمولی هم بزند زیر گریه.