برو به :
ساخت چراغ آویز

آموزش ساخت چراغ آویز منگوله دار


چراغ های آویز ساده ای که از قبل داشتید را با کمی خلاقیت تغییر دهید با دنبال کردن مراحل آموزش ساخت چراغ آویز با منگوله های رنگی کاموایی.
مارکر کتاب

روش ساخت مارکر کتاب با تصاویر


اغلب کسانی که به مطالعه علاقمندند برای نشانه گذاری آخرین صفحه خوانده شده از کتاب از برگ کاغذ و یا تا کردن گوشه صفحه استفاده می کنند.با یک ایده خلاقانه آموزش ساخت نوعی مارکر برای کتاب را مشاهده خواهید کرد.
مدل دستکش زمستانی

مدل دستکش زمستانی 2016 (اسپرت و چرم)


در هوای سرد یک دستکش برای محافظت از جوانی پوست دست لازم است. برای شیک پوش بودن در زمستان از مدل دستکش زمستانی دخترانه و زنانه این بخش ایده بگیرید.
تل سر

آموزش تصویری ساخت تل سر زیبا


بیشتر مادران به درست کردن انواع تل سر و گل سر برای دخترانشان علاقه مند هستند. با دیدن این مطلب می توانید یک تل سر زیبا و ساده را برای عریزانتان آماده کنید.
آموزش تصویری تزیین شمع

آموزش تصویری تزیین شمع با برگ گل


آموزش تصویری تزیین شمع های زیبا با استفاده از خلاقیت و نوآوری در خانه را دنبال کنید تا با تزیین شمع های شیک با الهام از عناصر طبیعت خانه و اتاق خود را تزیین کنید.
ساخت گل روبانی

آموزش ساخت گل روبانی ساده + تصاویر


برای ساخت گل روبانی بعد از برش روبان یک حلقه 2.5 سانتی متری از 20 سانتی متر انتهایی روبان درست کنید و آن را بین انگشت شست و سبابه خود نگه دارید تا در جای خود ثابت بماند و ادامه مراحل آموزش ساخت گل روبانی.