لازانیای بوقلمون

طرز تهیه لازانیای بوقلمون


با این مقدار مواد برای 9 نفر می توانید این غذا را در 1 ساعت آماده کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای پنیر

طرز تهیه لازانیای پنیر


بجای سس مارینارا می توانید از سس گوجه فرنگی استفاده کنید. 45 تا 50 دقیقه لازانیا پخته می شود و برای آماده کردن آن حداکثر نیاز به 30 دقیقه زمان خواهید داشت.
خوراک

طرز تهیه خوراک راگوی مرغ


این خوراک را میتوانید همراه با نان ، اسپاگتی یا برنج سرو کنید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
لازانیا رولی

طرز تهیه لازانیا رولی اسفناج


لازانیا رولی اسفناج یک طعم خوشمزه و دلچسب میان انواع لازانیا ها است که با یک بار امتحان از طرفداران این غذا خواهی شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کرپ گوشت

طرز تهیه کرپ گوشت


این مقدار برای 4 نفر ناسب است. و زمان اماده سازی آن 60 دقیقه است.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
بیف برگر

طرز تهیه بیف برگر


بیف برگر یکی از ساندویچ های خوشمزه و پرطرفدار است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.همراه ما باشید.
ماهی

طرز تهیه ماهی با طعم زنجبیل


این ماهی زنجبیلی سرشار از طعم و مزه است، تلفیقی از طعم های شیرین و تند. 30 دقیقه زمان برای آماده سازی مواد نیاز دارید که 20 دقیقه از آن به خواباندن ماهی ها در مخلوطی از چاشنی ها اختصاص دارد.
لازانیای ماگرو

طرز تهیه لازانیای ماگرو


یک لازانیای بدون گوشت برای گیاه خوارانِ طرفدار لازانیا. این لازانیا بیشتر در جنوب ایتالیادرست می شود. پنیرهای لذیذ ایتالیایی باعث خوشمزه شدن این لازانیا می گردند. این میزان مواد برای 6 نفر مناسب می باشد. این لازانیا در مدت 1 ساعت و 20 دقیقه آماده می شود.
کوبیده ترکی

طرز تهیه کوبیده ترکی


طرز تهیه کوبیده چوبی خانگی این بار به روش ترکی و با طعمی جدید و دلچسب . برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک با پنیر

طرز تهیه استیک با پنیر


استیک با پنیر یکی از استیک های گوشت است که طعم بسیار لذیذی دارد.در آَپزخانه نمناک همراه ما باشید.
استیک ماهی تن

طرز تهیه استیک ماهی تن


امروز میخواهیم استیک تن ماهی را برای شما به سبکی جدید درست کنیم این استیک را مزه دار کرده ایم تا طعمی متفاوت را احساس کنید پس حتما این غذای لذیذ را تهیه کنید.