برو به :
ساخت آویزهای تزئینی

آموزش ساخت آویزهای تزئینی


ساخت آویزهای تزئینی مورد علاقه عده زیادی از خانم هاست. در این مطلب روش ساخت نوعی از آویزهای پارچه ای تزئینی را به شما آموزش می دهیم.
کلاه های ستارگان هالیوود

کلاه های متفاوت ستارگان هالیوود + تصاویر


ستارگان هالیوود از همه نظر مرکز توجه هستند، سبک لباس پوشیدن هم یکی از مواردی است که ستارگان هالیوود خیلی به آن اهمیت می دهند در این مطلب تصاویر جالبی از کلاه های خاص آنها را می بینید.
ساخت گیره مو

آموزش تصویری ساخت گیره مو


آموزش تصویری ساخت گیره مو با پر طاووس و پرهای رنگی را به طور مرحله به مرحله با ایده هایی خلاقانه در این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید.
شب یلدا

هدایای شب یلدا که تاکنون ندیده اید


زندگی پر از لحظه هایی است که می توان از ان برای خوشحال کردن دیگران استفاده کرد.شب یلدا می تواند بهانه خوبی برای هدیه دادن به عزیزانتان باشد.
پرنده پارچه ای

آموزش تصویری ساخت پرنده پارچه ای


ساخت عروسک های پارچه ای همیشه محبوبیت خاص خود را دارد.اگر تا کنون نتوانسته اید عروسک ساده ای را بسازید با آموزش تصویری که در اختیارتان قرار داده ایم به راحتی پرنده ای کوچک را می توانید تهیه کنید.
شال و روسری

چه شال و روسری به فرم صورت من میاد؟


شال و روسری کامل کننده ی جذابیت و زیبایی صورت شماست. هر قدر هم لباس ها و کفش گران قیمت بپوشید بازهم روسری و شال حرف آخر را در جذابیت شما می زنند پس باتوجه به فرم صورت خود انتخاب کنید.
بدتیپ ترین فوتبالیست ها

بدتیپ ترین فوتبالیست های سال 2015 + تصاویر


افراد معروف و مشهور مثل فوتبالیست ها و هنرمندان از همه نظر مورد توجه هستند. مخصوصا از نظر تیپ و نوع لباس پوشیدن. در این مطلب با بدلباس ترین فوتبالیست های سال 2015 آشنا شوید.