فلفل شکم پر

طرز تهیه فلفل شکم پر به سبک ایتالیایی


این دلمه را معمولاً هم دمای اتاق سرو می کنند، ولی داغ آن نیز بسیار خوشمزه می باشد. به جای پنیر های ذکر شده در دستور می توان از انواع پنیر پیتزا استفاده کرد. با این مقدار مواد می توانید برای 4 نفر از این غذا تهیه کنید.
کباب لوله ای

طرز تهیه کباب لوله ای


گوشت، بلغور ریز کوفته ای و گشنیز از مواد اصلی این غذای ترکی است. زمان آماده سازی: 5دقیقه و زمان پخت: 30دقیقه است.
خوراک فیله مرغ

طرز تهیه خوراک فیله مرغ و قارچ تنوری


خوراک فیله مرغ و قارچ تنوری یک غذای خارجی با طعمی بسیار خوشمزه و دلچسب است که با یک بار امتحان از طرفداران همیشگی این غذا خواهید بود.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
بیف یاکیتوری

طرز تهیه بیف یاکیتوری


از مهمانهایتان با بیف یاکیتوری غذا ژاپنی پذیرایی کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
فریتاتا

طرز تهیه فریتاتای مکزیکی


این غذا را با سالسا میل کنید. اگر سالسای شما از قبل آماده باشد، می توانید این غذا را حداکثر در 30 دقیقه سرو کنید. این مقدار مواد برای 4 نفر کافیست.
برگر مرغ

طرز تهیه برگر مرغ


همانطور که میدانید از ویژگی های برگر، قابلیت تنوع پذیری آن است. حتی کسانی که از خوردن گوشت قرمز منع شده اند، می توانند از مرغ در تهیه آن استفاده کنند و از طعم آن لذت ببرند.برای آموزش تهیه ر آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
فیله گوشت ویتنامی

طرز تهیه فیله گوشت ویتنامی


فیله گوشت ویتنامی در اصطلاح محلی Bo luc lac نامیده می شود. در دستور اصلی، روغن بادام زمینی به جای روغن مایع استفاده شده است که در صورت دسترسی می‎توانید از آن استفاده کنید تا غذا طعم اصیل خود را داشته باشد.
رول سالمون دودی

طرز تهیه رول سالمون دودی


رول سالمون دودی, ترکیبی کلاسیک از ماهی سالمون دودی و ساور کریم می باشند که در پنکیک قرار گرفته اند.
ویندالوی مرغ

طرز تهیه ویندالوی مرغ


این غذای آسان هندی با ویندالو طعم دار می شود، و با توجه به مواد تشکیل دهنده چاشنی ویندالو نسبتا تند و تیز است. در مدت زمان 35 دقیقه آماده می شود و با مقدار مواد داده شده برای 4 نفر کافیست
مرغ گریل شده

طرز تهیه مرغ گریل شده تاسکنی


مرغ گریل شده تاسکنی یک روش پخت مخصوص برای ایتالیایی ها است. با یکبار امتحان این غذای لذیذ از طرفداران همیشگی این غذا خواهید بود.