نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

راتاتویی با تخم مرغ

طرز تهیه راتاتویی با تخم مرغ


اگر راتاتویی آماده در یخچال یا به صورت فریز شده داشته باشید، این غذای سریع و سلامت در مدت 15 دقیقه آماده شده و کاملاً مناسب یک شام راحت می باشد. این غذا برای 4 نفر مناسب است.
مرغ و ریحان

طرز تهیه مرغ و ریحان سرخ شده تایلندی


اصل این غذا با ریحان تایلندی است که در این کشور رشد می کند. این ریحان طعم نعنا، دارچین و شیرین بیان را دارد. شما می توانید این غذای خوشمزه و متفاوت را ظرف مدت 40 دقیقه درست کنید. با این مقدار مواد می توانید برای 4 نفر غذا درست کنید.
گریل میگو

طرز تهیه گریل میگو با آناناس


گریل میگو با آناناس یک غذا با ظاهر و طعمی بسیار دلچسب و خوشمزه است که در این بخش از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.
فیله مدالیون

طرز تهیه فیله مدالیون


فیله مدالیون با سس مخصوصی تهیه می شود و اگرچه طبخ آن در نهایت سادگی انجام می پذیرد، نتیجه آن غذایی حاوی پروتئین و بسیار خوشمزه است. زمان آماده سازی: 90دقیقه و زمان پخت: 10دقیقه است. و این مقدار مناسب برای: 3 نفر است.
راویولی چینی

طرز تهیه راویولی چینی


این مقدار مناسب برای : 6 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 25 - 30 دقیقه و زمان پخت : 60 دقیقه است.
چیلی آمریکایی(All-American Chili)

طرز تهیه چیلی آمریکایی(All-American Chili)


غذای آمریکایی تند و تیز و سرشار از پروتئینی که بسیار لذیذ است و به دلیل طبع گرم آن کاملاً مناسب فصل سرما می باشد. چیلی که با این میزان مواد تهیه می شود برای 8 نفر کافیست. و می توانید برای هرنفر ¼ 1 پیمانه چیلی و 1 قاشق سوپخوری پنیر سرو کنید.
کاری بره با بادنجان هندی

طرز تهیه کاری بره با بادنجان هندی


کاری بره، خورش لذیذ و تند و تیزی است که برای طرفداران غذاهای هندی و پر ادویه بسیار منحصر به فرد خواهد بود. در هندوستان به بیشتر غذاهایی که به صورت خورشت همراه پلو سرو می شود، کاری می گویند و فرقی نمی کند در آن ها ادویه کاری استفاده شده باشد یا خیر.در این بهش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
ماهی و سبزیجات

ماهی و سبزیجات در فر


این مقدار مناسب برای 1 نفر است. و زمان تهیه آن 60 دقیقه است.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
کوفته سوسیس

طرز تهیه کوفته سوسیس


در مدت زمان 45 دقیقه می توانید این غذا را آماده کنید. با این مقدار مواد اولیه 60 عدد کوفته خواهید داشت.همراه ما باشید.
سوفله بروکلی و پنیر

طرز تهیه سوفله بروکلی و پنیر


با این مقدار مواد لازم در صورتی‮که به عنوان غذای اصلی سرو شود برای 5 نفر کافی است و در صورتی‮که در کنار غذای اصلی میل شود برای 01 نفر مناسب است. حداکثر 1 ساعت طول می‮کشد تا این غذا آماده شود.
کمپیر با گوشت

طرز تهیه کمپیر با گوشت به سبک آمریکایی


کمپیر یک غذای لذیذ و خوشمزه است که امروز می خواهیم آن را به سبک آمریکایی درست کنیم…اگر به دنبال یک غذای متفاوت می گردید حتما کمپیر با گوشت را امتحان کنید.