برو به :
کاری قرمز مرغ تایلندی

طرز تهیه کاری قرمز مرغ تایلندی


کاری تایلندی سنتی از مخلوط مزه‎های ترش، شیرین، نمکی و فلفلی تشکیل می‎شود. برای تهیه این غذا می‎توانید از چاشنی آماده کاری‎ تایلندی هم استفاده کنید. از انواع سبزیجات در این کاری استفاده کنید؛ مثل کلم، هویج یا لوبیا سبز.
شپردز پای بوقلمون (shepherds pie)

طرز تهیه شپردز پای بوقلمون (shepherds pie)


تنها تفاوت شپردزپای بوقلمون و لوبیا سبز با شپردز پای کلاسیک، استفاده از گوشت بوقلمون و لوبیاسبز است. زمان آماده سازی: 20 دقیقه و زمان پخت: 40 دقیقه است. در کل به 1 ساعت زمان نیاز دارید.
استیک براکیول (Braciole)

طرز تهیه استیک براکیول (Braciole)


Braciole استیکی ایتالیایی است که با ترکیبی از پنیرها، استافینگ و سالسای گوجه فرنگی به شکل رولت پیچیده و گریل می شود. آماده کردن مواد این غذا 25 دقیقه زمان می برد و پختن آن 1 ساعت و 45 دقیقه وقت خواهد برد.
پیکاتای مرغ

طرز تهیه پیکاتای مرغ


یک غذای ساده و لذیذ ایتالیایی که با میوه کِیپر (caper) آماده می شود. این غذا در مدت 45 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
مرغ معطر با سیب‌ زمینی

طرز تهیه مرغ معطر با سیب زمینی


با قرار دادن تکه های متوسط مرغ و سیب زمینی در تابه ای پر از سبزیجات معطر، به غذایی با عطر و بوی بهشتی می رسیم که خوردن آن بسیار لذت بخش است. توجه داشته باشید که به دلیل استفاده از قرص عصاره مرغ و سبزیجات، در اضافه کردن نمک به غذا باید احتیاط کنید؛ این عصاره ها نمک زیادی دارند.
پیتزای کدو و پنیر

طرز تهیه پیتزای کدو و پنیر


با ریختن بلوچیز روی کدوهای تنبل پیتزای سبک و رژیمی را خوشمزه ‮تر می‮ کنید. برای درست کردن این پیتزا زمانی کمتر از 1 ساعت نیاز است.
استیک تِندرلوین (Tenderloin)

طرز تهیه استیک تِندرلوین (Tenderloin)


استیک تندرولین، غذایی مقوی و لذیذ است که اگر با سبزیجات یا پورۀ سیب زمینی خورده شود تمام مواد مورد نیاز بدن را تأمین می کند. زمان آماده سازی مواد این غذا 15 دقیقه، زمان پخت آن 50 دقیقه و کلاً در مدت 1 ساعت و 20 دقیقه آماده می شود و برای 3 نفر قابل سرو می باشد.
خوراک مرغ و اسفناج

طرز تهیه خوراک مرغ و اسفناج


می توانید در این خوراک به جای مرغ، از ماهی، میگو و صدف هم استفاده کنید. این غذا در مدت 20 دقیقه آماده می شود و برای سرو به تعداد 4 نفر مناسب است.
لازانیای تابه‎ای (Skillet Lasagna)

طرز تهیه لازانیای تابه‎ای (Skillet Lasagna)


لازانیای تابه‎ای یکی از غذاهای کلاسیک ایتالیا است که بدون نیاز به فر پخته‎ می ‎شود. در صورتی که این پنیرها در دسترس شما نبودند می توانید تنها با یک نوع پنیر یا هر پنیر جایگزینی که دوست دارید این لازانیا را طبخ کنید.
کاسرول تن ماهی با قارچ

طرز تهیه کاسرول تن ماهی با قارچ


کاسرول ها معمولا به خاطر داشتن چربی زیاد بدنام شده اند. بیشتر دستورهای سنتی از سس مایونز، سوپ های خامه ای و یا خامه های بسیار زیاد برای پخت این غذا استفاده می کنند. خوشبختانه تنها با انجام تغییرات کوچک، می توان کاسرول را به غذایی سالم تبدیل کرد.