دیگران چه می خوانند..؟
استیک تی‌ بن

طرز تهیه استیک تی بن (T-Bone)


این استیک شبیه یک استخوان T انگلیسی می باشد که در یک طرف آن فیله گوساله و در طرف دیگر راسته گوساله می باشد. وجه متمایز این نوع استیک آن است که شما همزمان دو مزه متفاوت فیله که نرم و لذیذ است و راسته که بسیار خوشمزه و سفت تر می باشد را میل می کنید.
فاجیتای مرغ

طرز تهیه فاجیتای مرغ


برای اینکه غذای شما رژیمی باشد، می توانید سبزیجات و مرغ را کبابی کنید. برای تهیه این غذا از هر نوع سبزی که تمایل دارید می توانید استفاده کنید.همراه ما باشید.
لازانیای سریع اسفناج

طرز تهیه لازانیای سریع اسفناج


این لازانیا نیازی به جوشاندن ندارد،به همین دلیل بسیار سریع و آسان آماده می شود. برای آماده کردن این لازانیا از اسفناج، پنیر و سس گوجه فرنگی آماده استفاده شده است. ژامبون خرد شده نیز طعم خوبی به این غذا می دهد.همراه ما باشید.
سوشی استیک

طرز تهیه سوشی استیک


اگر از طعم ماهی در سوشی خوشتان نمی آید، این سوشی مناسب شماست چون با استیک تهیه و با ذائقه ایرانی سازگار است.
رول مرغ شکم پر

طرز تهیه رول مرغ شکم پر


رول مرغ شکم پر یک غذای بسیار خوشمزه و دلچسب است که می توانید در میهمانی های ویژه ی خود این غذا را تهیه کنید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
میتلف بدون تخم مرغ

طرز تهیه میتلف بدون تخم مرغ


میتلف یکی از غذاهای گوشتی با طعم لذیذ است که طرفداران زیادی دارد.در این بخش طرز تهیه میتلف بدون تخم مرغ را شرح خواهیم داد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
کباب گوشت

طرز تهیه کباب گوشت با ریواس


برای پخت این غذا به حدود 2 ساعت و نیم زمان نیاز دارید تا گوشت کاملا مغزپخت شود. اما طعم ریواس و آویشن به خورد گوشت می رود و مزه متفاوتی را امتحان خواهید کرد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
بادمجان پارمسان

طرز تهیه بادمجان پارمسان


بادمجان پارمسان یکی از غذاهای خارجی خوشمزه است.این مقدار برای 8 نفر مناسب است. و زمان تهیه آن 60 دقیقه می باشد.همراه ما باشید.