مهناز افشار و محمدرضا شجریان

مهناز افشار در کنار استاد شجریان + عکس


مهناز افشار در کنار استاد محمدرضا شجریان و سپانلو را در سایت نمناک مشاهده نمایید. مهناز افشار یک عکس از خود در کنار استاد شجریان و سپانلو را در صفحه اجتماعی خود منتشر کرد.
کیانیان و خمسه

بازیگران مشهور با تیپ سرخپوستی + عکس


تیپ سرخپوستی دو بازیگر مشهور را در ادامه مشاهده نمایید. رضا کیانیان و علیرضا خمسه در نمایش عرق خورشید اشک ماه ساخته آتیلا پسیانی نقش دو سرخپوست را بازی میکنند.
بهاره رهنما

بهاره رهنما در کودکی + عکس


عکسی دیدنی از کودکی بهاره رهنما بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را در ادامه در سایت نمناک مشاهده نمایید.او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری شقایق دهقان می باشد.
آنجلینا جولی

آنجلینا جولی با حجاب اسلامی + عکس


عکس آنجلینا جولی بازیگر امریکایی با حجاب اسلامی در پاکستان را مشاهده نمایید. او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب ، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را تصاحب کند .
پریانکا چوپرا

زیباترین بازیگر زن بالیوود + عکس


پریانکا چوپرا زیباترین و محبوب ترین بازیگر زن بالیوود است. او در سال 2000 به عنوان ملکه زیبایی جهان انتخاب شد. در ادامه عکسهایی از این بازیگر مشهور را مشاهده نمایید.
فیس بوک

بازیگران مشهور ایرانی در فیس بوک + عکس


تصاویری از صفحات فیس بوک بازیگران مشهور سینمای ایران را در این مطلب در سایت نمناک مشاهده نمایید. بازیگران مشهور و محبوب سینما عکسهایی از زندگی شخصی خود را در صفحه اجتماعی خود قرار داده اند در ادامه این عکسها را ببینید.
شیلا خداداد

شیلا خداداد در دوران کودکی + عکس


عکس شیلا خداداد بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران را در دوران کودکی اش در سایت نمناک مشاهده نمایید. شیلا خداداد به طور کاملاً اتفاقی توسط مسعود کیمیایی وارد عرصه سینما شد.
نگار جواهریان

نگار جواهریان در کنار پدرش + عکس


عکس نگار جواهریان بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران در کنار پدرش را در سایت نمناک مشاهده نمایید. نگار جواهریان برای بازی خوبش در طلا و مس در چهاردهمین جشن خانه سینما تندیس بهترین بازیگر زن نقش اول را دریافت کرد.
فقیهه سلطانی

فقیهه سلطانی در نقش دختر هندی + عکس


فقیهه سلطانی در فیلم آسمان اینجا همیشه بارانی است به کارگردانی مهدی گلستانه نقش یک دختر هندی را بازی میکند. در ادامه تصاویری از گریم متفاوت فقیهه سلطانی را مشاهده نمایید.
زهرا سعیدی

زهرا سعیدی در کنار پسرش + عکس


عکس زهرا سعیدی بازیگر محبوب ایرانی را در کنار پسرش مشاهده نمایید. زهرا سعیدی با بازی زیبایش در سریال ستایش محبوبیت خاصی در میان مردم پیدا کرد.