نمناک سبک زندگی

بارداری و نوزاد

لیزرهای زیبایی

خطرناک بودن لیزرهای زیبایی برای زنان باردار


انجمن علمی لیزر پزشکی ایران با اشاره به خطرناک بودن لیزرهای زیبایی برای زنان باردار گفت: در برخی از کشورها از لیزرتراپی بعد از شیمی درمانی یا رادیوتراپی به عنوان اقدام پیشگیرانه استفاده می شود.
تصویر سه بعدی

ساخت تصویر سه بعدی جنین برای مادران نابینا +تصاویر


یک شرکت لهستانی پروژه ای راه اندازی کرده که به موجب آن، تصویر سه بعدی از جنین در بدن مادران باردار تولید می شود و به این ترتیب، والدینی که دچار نابینایی هستند نیز می توانند مجسمه ای از جسم کودک خود را پیش از تولد لمس کنند.
زایشگاه

زایشگاه های لوکس جهان + تصاویر


زایشگاه هایی در سراسر دنیا وجود دارد که به نوعی لوکس ترین به حساب می آیند و با امکانات ویژه و به روز قیمت های گرانی دارند.
سونوگرافی

هر آنچه در مورد سونوگرافی باید بدانید


از زمانی که خبردار می شوید مسافر کوچکی در راه دارید، سوال ها و اما و اگرهای بسیاری در ذهن شما ایجاد می شود دلتان می خواهد از سلامت فرزندتان خاطرجمع شوید ,سونوگرافی یکی از روش های پاسخ گفتن به برخی از این سوال هاست.
زایمان

دلیل زایمان زنان ایرانی با سزارین چیست؟


شاید اولین علت تمایل بیماران به سزارین ترس از زایمان طبیعی و درد ناشی از آن باشد و عامل مهمی که موجبات این ترس را فراهم می کند کمبود امکانات در زایمان طبیعی است.
سونوگرافی

بهترین زمان انجام سونوگرافی تعیین جنسیت


بهترین زمان انجام سونوگرافی تعیین جنسیت 18 تا 20 هفتگی است. قبل از این زمان ممکن است رشد به اندازه کافی نباشد و بعد از بیست هفتگی نیز بچه بزرگ شده در سونوگرافی مشخص نباشد.