نمناک آشپزخانه نمناک

غذاهای خارجی

ماهی سالمون

طرز تهیه ماهی سالمون با چاشنی ریحان


این بار ماهی سالمون را با چاشنی ریحان درست کنید.با یک بار امتحان این روش پخت ماهی یکی از طرفداران این غذا خواهید شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
اِنچیلادای چند لایه

طرز تهیه اِنچیلادای چند لایه نیومکزیکو


اِنچیلادا نوعی غذای مکزیکی است که با نان رول شده و سس فلفل قرمز تهیه می شود و در آن مواد متنوعی از جمله گوشت، پنیر، لوبیا، سیب زمینی، سبزیجات و غذاهای دریایی استفاده می شود. این غذا در کمتر از 30 دقیقه درست می شود و می توانید آن را برای 4 نفر سرو کنید.
سوفله کلم

طرز تهیه سوفله کلم براکلی و پنیر


این سوفله در کنار سریع و ساده بودن یک مزیت دیگر دارد و اینست که فوق العاده خوشمزه است و بچه هایی که تمایلی به خوردن کلم براکلی از خود نشان نمی دهند به دلیل پنیر موجود در این غذا دیگر بهانه گیری نمی کنند.
میگو کبابی

طرز تهیه میگو کبابی با سبزیجات


جدا از خواص میگو،طعم میگو با مرکبات و سبزیجات بسیار خوشمزه باب طبع همه خواهد بود.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای بوقلمون

طرز تهیه لازانیای بوقلمون


با این مقدار مواد برای 9 نفر می توانید این غذا را در 1 ساعت آماده کنید.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
لازانیای پنیر

طرز تهیه لازانیای پنیر


بجای سس مارینارا می توانید از سس گوجه فرنگی استفاده کنید. 45 تا 50 دقیقه لازانیا پخته می شود و برای آماده کردن آن حداکثر نیاز به 30 دقیقه زمان خواهید داشت.
خوراک

طرز تهیه خوراک راگوی مرغ


این خوراک را میتوانید همراه با نان ، اسپاگتی یا برنج سرو کنید.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
لازانیا رولی

طرز تهیه لازانیا رولی اسفناج


لازانیا رولی اسفناج یک طعم خوشمزه و دلچسب میان انواع لازانیا ها است که با یک بار امتحان از طرفداران این غذا خواهی شد.آموزش تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کرپ گوشت

طرز تهیه کرپ گوشت


این مقدار برای 4 نفر ناسب است. و زمان اماده سازی آن 60 دقیقه است.برای آموزش تهیه در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
بیف برگر

طرز تهیه بیف برگر


بیف برگر یکی از ساندویچ های خوشمزه و پرطرفدار است که در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه آن را شرح خواهیم داد.همراه ما باشید.