افسانه بایگان

عکس قدیمی افسانه بایگان


عکس قدیمی افسانه بایگان بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را در ادامه مشاهده نمایید. افسانه بایگان از سن یازده سالگی بازیگری را آغاز کرد او متولد سال 1340 است.
ویشگا آسایش

ویشکا آسایش در کنار همسرش + عکس


عکس ویشکا آسایش بازیگر مشهور سینما و تلویزیون در کنار همسرش را در سایت نمناک مشاهده نمایید. ویشکا آسایش خواهرزاده مازیار پرتوفیلمساز ، و نوه شین پرتو نویسنده و شاعر است.
مانی حقیقی

مانی حقیقی و آلیس مونرو در فیس بوک + عکس


مانی حقیقی نویسنده، کارگردان و بازیگر سینمای ایران پس از انتشار خبر اعطای جایزه نوبل ادبیات 2013 به خانم آلیس مونرو نویسنده سرشناس کانادایی تصویری را در صفحه شخصی اش در فیس بوک قرار داد.
گوهر خیر اندیش

بازیگران مشهور با گریم های عجیب + عکس


تصاویری از برخی گرریم های سنگین بازیگران مشهور را در ادامه مشاهده نمایید. نگاه کردن به دنیای گریم از بیرون گود، خیلی جذاب است اما اگر جای آدم های توی گود باشید، شاید نظرتان عوض شود.
اسکارلت جوهانسون

جذاب ترین زن دنیا + عکس


بازیگر زن مشهور و جوان سینمای هالیوود اسکارلت جوهانسون برای بار دوم توسط مجله اسکوایر به عنوان جذاب ترین زن زنده دنیا انتخاب شده است.
امیر جعفری

امیر جعفری با شلوار جین در فیس بوک + عکس


امیر جعفری بازیگر محبوب ایرانی در صفحه شخصی خود در فیس بوک، ضمن قرار دادن عکسی از خود که شلوار جین به پا دارد و در حال گوش دادن به موزیک است، استتوس جالبی خطاب به نخست وزیر پرخاش گر و متوهم رژیم صهیونیستی نوشته است.
ویشکا آسایش

ویشکا آسایش در کنار پسرش + عکس


ویشکا آسایش بازیگر مشهور سینما و تلویزیون ایران در کنار پسرش . ویشگا آسایش متولد 1351 است او با بازی در سریال امام علی ( ع) به شهرت رسید.
رضا عطاران

رضا عطاران در طبقه حساس + عکس


گریم متفاوت رضا عطاران بازیگر مشهور ایرانی در فیلم طبقه حساس ساخته کمال تبریزی را در ادامه مشاهده نمایید. رضا عطاران با گریمی خاص در فیلم کمال تبریزی ایفای نقش میکند.
سالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا و همسرش + عکس


سالومه سیدنیا تهیه کننده و مجری شوی تلویزیونی سالی تاک در شبکه ماهواره ای من و تو 1 می باشد. در ادامه بیوگرافی سالومه سیدنیا و عکس های حضورش در ایران را در سایت نمناک مشاهده می کنید.
نیکول کیدمن

بوتاکس نیکول کیدمن + عکس


بازیگر زن مشهور هالیوودی که پیش از این اصرار داشت بوتاکس نکرده در پنجمین مراسم سالانه قدرت زنان Variety که روز جمعه در بورلی هیلز برگزار شد، چهره او چیز دیگری می گفت.