شهاب حسینی

شهاب حسینی در حال گیتار زدن + عکس


فیلم ساکن طبقه وسط اولین تجربه کارگردانی شهاب حسینی می باشد که نوعی طنز فلسفی است. در این مطلب سکانسی از نوازندگی گیتار توسط شهاب حسینی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را مشاهده می کنید.
گوهر خیراندیش

اولین عکس گوهر خیراندیش لحظه تصادف + عکس


بهروز افخمی پشت فرمان نشسته است، مهدی فخیم زاده روی صندلی جلو و گوهر خیراندیش در صندلی عقب دیالوگ می گویند، ماشینی از روبرو نزدیک می شود، چشمان متعجبِ فخیم زاده «شاخ به شاخ» شدن دو ماشین را تعقیب می کند...
بازیگر

سن واقعی بازیگران مشهور سینما + عکس


در عرصه هنر بازیگرانی را داریم که سن شان بالا رفته اما چهره ی آن ها به نوعی است که افزایش سن را نشان نمی دهد . بهاره رهنما، شهاب حسینی، حامد بهداد 3 بازیگر 40 ساله سینما هستند.
بهنوش طباطبایی و مهدی پاکدل

بهنوش طباطبایی و همسرش در فیلم آزاد راه + تصاویر


جدیدترین عکسهای فیلم سینمایی آزاد راه به کارگردانی عباس رفعی را مشاهده نمایید. فیلم سینمایی آزاد راه با بازی متفاوت بهنوش طباطبایی ، مهدی پاکدل ، هومن سیدی و تینا آخوند تبار از چهارشنبه 8 آبان اکران می شود.
نیکی کریمی

بازیگران مشهور کنار ساحل + عکس


نیکی کریمی و مهدی پاکدل بازیگران مشهور سینما و تلویزیون در کنار ساحل در پشت صحنه فیلم تمشک به کارگردانی سامان سالور را مشاهده نمایید.
باران کوثری

باران کوثری با تیپ جدید + عکس


باران کوثری بازیگر مشهور سینمای ایران با ظاهری کاملا متفاوت در نمایش روایت ناتمام یک فصل معلق در کنار هومن سیدی و آزاده صمدی ایفای نقش میکند.
محسن تنابنده

حرکت عجیب محسن تنابنده + عکس


محسن تنابنده بازیگر شاهگوش در حال حرکت ژانگولری با انگور در مراسم رونمایی سریال شاهگوش. مراسم رونمایی سریال شاهگوش با حضور بازیگران این سریال برگزار شد.