پیمان معادی

پیمان معادی در کنار مادرش + عکس


عکس پیمان معادی بازیگر و کارگردان مشهور ایرانی در کنار مادرش. پیمان معادی در نیویورک از پدر و مادری ایرانی متولد شد. او به عنوان فیلمنامه نویس با نگارش فیلمنامه آواز قو فعالیت خود را در سینما آغاز کرد.
نرگس محمدی

واکنش نرگس محمدی ( ستایش ) به حکم اعدامش!


گاف سازمان عفو بین الملل در حمایت از زندانی محکوم به اعدام در ایران واکنش بازیگر نقش ستایش را به دنبال داشت. نرگس محمدی درباره اشتباه صورت گرفته گفت: واقعا نمی دانم چه بگویم!
علی کریمی و مهناز افشار

درخواست جالب مهناز افشار از علی کریمی + عکس


از حاشیه های مراسم اکران خیریه دهلیز در سینمای آزادی درخواست جالب مهناز افشار از علی کریمی و حضور فاطمه معتمدآریا اشاره کرد. حضور محمدرضا گلزار و بازیگران مشهور سینما نیز از دیگر حاشیه های جالب بود.
جواد عزتی و مجید صالحی

افتتاح نمایش شایعات + عکس


مراسم افتتاحیه نمایش «شایعات» کاری از رحمان سیفی آزاد یکم مهر ماه در تماشاخانه ایرانشهر با حضور هنرمندان بر پا شد .تصاویری از این نمایش را در ادامه ملاحظه فرمایید.
احسان علیخانی

احسان علیخانی در یک مراسم رونمایی + عکس


حضور احسان علیخانی در یک مراسم رونمایی با حواشی بسیار زیادی روبرو شد. در این مراسم که احسان علیخانی جرای آن را بر عهده داشت که حضور هوادارانش در این مراسم حاشیه های جالبی را به وجود آورد.
سحر قریشی

عکسهای فیلم سینمایی نازنین


فیلم سینمایی نازنین با بازی سحر قریشی و پژمان بازغی به داستان زندگی جوانانی می پردازد که به دلیل رکود اقتصادی در شهر های خود به تهران آمده اند.
مریم زکریا

بازیگر زن ایرانی در نقش اصلی فیلم هندی + عکس


بازیگر زن ایرانی در یک فیلم هندی پر طرفدار و موفق به عنوان نقش اصلی بازی کرد. مریم زکریا متولد بیست وهشتم سپتامبر سال 1984 در تهران است. مریم ذکریا به تازگی در فیلم اندار کمار کارگردان هندی ایفای نقش کرد.
محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار و بنیامین در سینما آزادی‬ + عکس


جمعی از بازیگران مشهور سینما در گلریزان دهلیز در سینما آزادی حضور یافتند. در این مراسم گلریزان بازیگران مشهوری همچون محمدرضا گلزار ، مهناز افشار و بنیامین خواننده معروف نیز شرکت داشتند.
سحر قریشی

سحر قریشی هوادار استقلال + عکس


بازیگر ممنوع التصویر این روزهای سینما در جدیدترین عکس با شال و کلاه آبی به نشانه طرفداری از آبی های پایتخت ظاهر شده است. سحر قریشی در فیلم دلنوازان به شهرت رسید.
تام کروز

دختر بازیگر مشهور در روز اول مدرسه + عکس


دختر بازیگر مشهور در اولین روز مدرسه با دست گچ گرفته سال تحصیلی را آغاز کرد. عکس سوری دختر تام کروز بازیگر مشهور امریکایی در حال رفتن به مدرسه را مشاهده نمایید.
مهتاب کرامتی و علی کریمی

مهتاب کرامتی و علی کریمی در جشن گلریزان + عکس


هنرمندان مشهور سینما شب گذشته مراسم گلریزانی برای آزادی یک محکوم به اعدام برگزار کردند. در این مراسم که آن را عوامل فیلم دهلیز برپا کرده بودند چهره های محبوبی همچون محمدرضا گلزار، بنیامین حضور داشتند.