ویدا جوان

ویدا جوان در کنار همسرش + عکس


عکس ویدا جوان در کنار همسرش. عکس ویدا جوان بازیگر نقش هدیه در سریال پژمان را در کنار همسرش در ادامه مشاهده نمایید.
محمدرضا گلزار

مصاحبه جدید محمدرضا گلزار + عکس


بازیگر مشهور و سوپراستار سینمای ایران پس از بازگشت از آمریکا طی مصاحبه ای مفصل از شرایطش برای بازی در فیلم های داخل کشور صحبت کرد.
محسن تنابنده

محسن تنابنده با گریم جدید در شاهگوش + عکس


محسن تنابنده اینبار با گریمی جدید و جالب در سریال شاهگوش به کارگردانی داوود میرباقری را ظاهر میشود. محسن تنابنده بار دیگر زیر دست عبدالله اسکندری، طراح گریم «شاهگوش» رفت تا با شمایلی تازه جلوی دوربین برود.
نفیسه روشن

کودکی نفیسه روشن + عکس


عکس کودکی نفیسه روشن بازیگر مشهور ایرانی را در ادامه مشاهده نمایید. نفیسه روشن با بازی در نقش پری در سریال اغماء به محبوبیت بین مردم رسید.
امیر جعفری

امیر جعفری و مادرش در خانه خدا + عکس


امیر جعفری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران در کنار مادرش در خانه خدا . امیر جعفری بازیگری را زیر نظر حمید سمندریان آموخت. او همسر ریما رامین فر ، بازیگر میباشد.
محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار در کنار پدرش + عکس


عکس محمدرضا گلزار بازیگر سینمای ایران در کنار پدرش. گلزار در سال 1379 برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.
زیبا بروفه و همسرش

زیبا بروفه در کنار همسرش + عکس


زیبا بروفه بازیگر سریال مجید دلبندم همسر پیام صابری کارگردان ، بازیگر و تهیه کننده کشورمان است که در ادامه عکس هایی از این زوج مشهور سینمایی را مشاهده میکنید.
عباس غزالی

عباس غزالی در کنار مادرش + عکس


عکس عباس غزالی بازیگر مشهور ایرانی در کنار مادرش را مشاهده نمایید. عباس غزالی بازیگر پر طرفدار نقش فرزاد در سریال مادرانه در کنار مادرش.
لیزا رینا

جراحی زیبایی بازیگر زن مشهور هالیوود + عکس


یکی از بازیگران مشهور هالیوود که به اذعان اغلب مردم جزء یکی از هزاران قربانی جراحی های زیبایی می باشد. عکس های لیسا رینا قبل و بعد از عمل جراحی را در سایت نمناک مشاهده می کنید.