نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

سوء مزاج گرم کبد

علائم و درمان سوء مزاج گرم کبد چیست؟


در سوء مزاج گرم کبد همان طور که از اسمش پیداست، حرارت کبد به طور غیرطبیعی بالا رفته و بدن از درون شدیداً گرم می شود. بعضی اوقات نیز این گرما همراه با پوست اندازی قسمت های مختلف بدن صورت می گیرد.
هورمون عصبانیت

این مدل عصبانیت یعنی مشکل جدی هورمونی !


رابطه اختلال و مشکل در عملکرد هورمون با عصبانیت و حالات روحی نامناسب امری ثابت شده است ، بهتر است برای اقدام به موقع با نشانه هایی که می گویند خشم شما ریشه در هورمون ها دارد آشنا شوید.
پوست

با علت نشت نکردن خون از پوست آشنا شوید


روزانه 500میلیون سلول پوستی ازبین می روندوکل لایه خارجی پوست،هر 2تا 4هفته یکبارباسلول های تازه وجدید جایگزین می شوند؛با این وجودچراشاهدنشت و خارج شدن خون،عرق ودیگرمایعات ازطریق پوست نیستیم؟
چای پونه

خواص معجزه آسای پنهان در دمنوش و چای پونه


می دانید با دمنوش و چای پونه کوهی می تواند دهها بیماری را درمان کنید ؟ در میان خواص و فواید باورنکردنی این گیاه جستجو کنید تا نسخه ای پرکاربرد از دنیای طب سنتی بشناسید.
تقویت قلب

تقویت قلب با معجون بی نظیر عسل و کشمش


در این مطلب شما با ترکیبی از چهار ماده طبیعی آشنا می شوید که هریک جداگانه خواص فراوانی دارند اما وقتی این مواد را با یکدیگر ترکیب می کنیم معجون بی نظیری برای تقویت قلب به دست می آوریم.
لوزارتان

موارد مصرف و عوارض داروی لوزارتان


لوزارتان در مواردی مانند فشارخون بالابا کنترل فشار خون ،در نارسایی های قلبی برای کاهش کار قلب و جهت محافظت از کلیه ها در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 که با اختلالات کلیوی درگیر می باشند تجویز می شود.
گوجه فرنگی

10 خاصیت بی نظیر گوجه فرنگی


گوجه فرنگی دارای دامنه ی گسترده ای از فواید تغذیه ای و معروف به داشتن آنتی اکسیدان است.در این بخش با 10 خاصیت گوجه فرنگی که نمی دانستید آشنا شوید.