برو به :
پسران خوشتیپ

پسران امروزی خوشتیپ هستند یا عجیب؟


لباسهای مد روز و موهای فشن و استفاده از زیورآلات به یکی از دغدغه ها و تفریح های مهم پسران جامعه تبدیل شده است.برای اینکه پسران شما خوشتیپ بوده و ظاهری متفاوت داشته باشد با ما همراه باشید.
ساخت شلف

ساخت شلف و باکس با کمربند مردانه+ تصاویر


ساخت شلف و به قول قدیمی ها طاقچه ، ایده ای است ساده ولی زیبا برای تزیین خانه با وسایل دورریختنی از قبیل کمربندهای مردانه و تعدادی چوب. آقایان هنرمند ابزار برداشته و دست به کار شوند.
نیکی کریمی

لباس پوشیدن به سبک نیکی کریمی+ تصاویر


برخی نیکی کریمی را اولین ستاره بعد از انقلاب سینمای ایران می دانند. خوش پوشی و سبک خاص او در لباس پوشیدن در جشنواره ها و روی فرش قرمزها ترفندهایی دارد که باید دانست.
شلوار جین

کفش ست با شلوار جین رو چطور انتخاب کنیم؟


ست کردن کفش مناسب با شلوار جین اصولی دارد که با دانستن آنها می توانید بدون ایراد ، شیک پوش باشید. برای ست کردن شلوار لی با کفش مناسب باید به رنگ و جنس شلوار دقت کنید.
جراحی زیبایی

جراحی زیبایی ظروف سرامیکی! + تصاویر


تب جراحی زیبایی از انسان ها گذشته و به ظروف هم سرایت کرده! یک طراح با استفاده از ذوق و خلاقیت سرشار، ظروفی را طراحی کرده است که در نوع خود بی نظیر هستند.
شیرآلات دستشویی

شیرآلات لوکس و آنتیک دستشویی و حمام


شیرآلات دستشویی و حمام برای خوش سلیقه ها جنبه ای فراتر از کاربرد دارد. افرادی که همیشه به جزئیات دقت خاصی دارند به طبع به هماهنگی سبک دکوراسیون داخلی منزل با لوازم و اکسسوارها دارند.
آموزش ساخت لوستر

آموزش ساخت لوستر با بطری پلاستیکی


آموزش ساخت یک لوستر شیک با استفاده از وسایل ساده همچون بطری پلاستیکی و مقداری کاغذ ضخیم را دنبال کنید تا با استفاده از وسایل دورریختنی، تزییناتی شیک برای خانه تان انجام دهید.
خانم جذاب

چطور یک خانم جذاب و دوست داشتنی باشیم


خانم های جذاب و دوست داشتنی چطور لباس می پوشند؟ زمانیکه می خواهند به یک میهمانی و یا دورهمی بروند چگونه آرایش می کنند؟ این خانم ها چطور رفتار می کنند که یک زن همه چیز تمام می شوند؟
آموزش ساخت عروسک

آموزش ساخت عروسک مار با جوراب


آموزش ساخت عروسک در خانه با استفاده از ساده ترین وسایل مثل جراب ها و پارچه های بی مصرف به شما ایده می دهد تا بتوانید به ساخت وسایل زیبا با لوازم دورریختنی ادامه دهید.
کفشهای میلیاردی بیانسه

کفشهای میلیاردی بیانسه خواننده هالیوودی + عکس


بیانسه خواننده معروف و ستاره ثروتمند هالیوودی اخیرا کفشهایی به قیمت یک میلیارد تومان خریداری کرده که مانند همیشه بسیار خبرساز شده و این سلبریتی را بار دیگر در مرکز توجهات قرار داده است.
چگونه رنگ لباس ست کنیم

چگونه حرفه ای رنگ لباس ست کنیم؟


چگونه رنگ لباس هایمان را ست کنیم تا بدون عیب و نقص باشیم؟ چرخه ی رنگ به شما خواهد گفت چه رنگی با چه رنگی ست می شود و برای چه وقت روز مناسب تر است.
تزیین خانه با وسایل دور ریختنی

تزیین خانه با وسایل دور ریختنی - سری 4


تزیین خانه با وسایل دور ریختنی نیاز به ایده دارد و خلاقیت و تلاش. ایده های جالبی در این گزارش خواهید دید که ذوق شما را برای ساخت وسایل با لوازم بی مصرف تحریک خواهد کرد.
تزین جشن تولد کودک

تزیین جشن تولد کودک با تم هندوانه


تزیین جشن تولد کودک باید تزیینی شرین باشد مثل خود کودک. شاداب باشد و پر از ایده ها و تم های فانتزی که می توان یک جشن به یادماندنی تری برای بچه ها خلق کند.