برو به :
لازانیای تابه‎ای (Skillet Lasagna)

طرز تهیه لازانیای تابه‎ای (Skillet Lasagna)


لازانیای تابه‎ای یکی از غذاهای کلاسیک ایتالیا است که بدون نیاز به فر پخته‎ می ‎شود. در صورتی که این پنیرها در دسترس شما نبودند می توانید تنها با یک نوع پنیر یا هر پنیر جایگزینی که دوست دارید این لازانیا را طبخ کنید.
کاسرول تن ماهی با قارچ

طرز تهیه کاسرول تن ماهی با قارچ


کاسرول ها معمولا به خاطر داشتن چربی زیاد بدنام شده اند. بیشتر دستورهای سنتی از سس مایونز، سوپ های خامه ای و یا خامه های بسیار زیاد برای پخت این غذا استفاده می کنند. خوشبختانه تنها با انجام تغییرات کوچک، می توان کاسرول را به غذایی سالم تبدیل کرد.
پنه با سس اسفناج و پنیر

طرز تهیه پنه با سس اسفناج و پنیر


پنه نوعی پاستای استوانه ای کوچک است که دو سر آن مورب بریده شده است. در این دستور پنه را با سس اسفناج و پنیر آماده می کنیم که هم بسیار ساده است و هم سرشار از آهن. زمان لازم برای تهیه این غذا حدود نیم ساعت است.
خوراک گولاش ( مجارستان )  Goulash

خوراک گولاش Goulash ( مجارستان )


این خوراک نوعی طاس کباب است که خورش هم محسوب میشه و متعلق به مجارستانه و در اروپای شمال شرقی خواهان زیاد داره . با پاستا و برنج و انواع نان سرو میشود .
سینهٔ مرغ پر شده

طرز تهیه سینهٔ مرغ پر شده


سینهٔ مرغ پرشده را در منزل و با مواد دلخواه تان درست کنید. این غذا در 1 ساعت و 40 دقیقه آماده می شود و برای 4 نفر مناسب است.
فوکاچیا با گوجه و موزارلا

طرز تهیه فوکاچیا با گوجه و موزارلا


این پیتزا در عین ساده بودن به قدری خوشمزه است که شما حتی تکه ای از نان آن را هم کنار نمی گذارید. برای درست کردن این پیتزا می توانید به جای دانه کاج از گردو نیز استفاده کنید.
استیک

طرز تهیه استیک


این مقدار مناسب 1 نفر است. و 2 ساعت برای مرینت آن زمان لازم است.
بورک تن ماهی

طرز تهیه بورک تن ماهی


این مقدار مناسب برای : 2 - 3 نفر است. زمان آماده سازی مواد : 30 دقیقه و زمان پخت : 15 دقیقه است.
مرغ سرخ شده با سس سرکۀ بالزامیک

طرز تهیه مرغ سرخ شده با سس سرکۀ بالزامیک


شما می توانید این خوراک لذیذ را با مواد محدودی تهیه نمایید و از طعم و رایحۀ دلچسب آن لذت ببرید. مدت زمان تهیۀ این غذا 1 ساعت می باشد ویرای سرو به تعداد 5 نفر مناسب است.
برنج پیلاف با قارچ و گردو

طرز تهیه برنج پیلاف با قارچ و گردو


پلو با قارچ و سبزیجات و گردو (یا دانه کاج) خوش عطر و بویی که به آن اضافه شده، طعم فوق العاده دلچسبی خواهد یافت. این مقدار مواد برای 2 تا 3 نفر مناسب می باشد و در مدت 1 ساعت و 10 دقیقه آماده می شود.