نمناک سبک زندگی

بارداری و نوزاد

بوتاکس در بارداری

تزریق بوتاکس در بارداری ممنوع !


محققان تأکید می کنند استفاده از بوتاکس در بارداری و آمپولی که با آن ترزیق انجام می شود، ممکن است به قیمت جان زنان باردار و شیرده تمام شود.
قرص ضد بارداری

متداولترین فواید قرص ضد بارداری


استفاده از قرص ضدبارداری که در جهان رواج یافته و به عنوان بهترین روش، ارزان و کم عارضه پذیرفته شده است؛روشی که به طور موقت از بارداری جلوگیری می کند و به راحتی برگشت پذیر است.
ناخن نوزاد

روش صحیح کوتاه کردن ناخن نوزاد


شاید بتوان کوتاه کردن ناخن نوزاد را یکی از دغدغه های مهم مادران برشمرد که به دلیل کوچک بودن انگشت نیاز به احتیاط بسیار دارد تا به انگشتان نوزاد آسیبی نرسد.
ویتامین کودک

اهمیت ویتامین AD برای کودک


کمبود ویتامین A یکی از مهمترین کمبودهای تغذیه ای در بین کودکان زیر 6 سال می باشد اما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید کمبود آن حتما جبران شود.
زایمان طبیعی

همه چیز درباره “زایمان طبیعی


زایمان یک امر فیزیولوژیک و کاملاً طبیعی است که براساس پاره ای فعالیتها و تغییرات منظم طبیعی که خود به خود انجام می شود شروع می گردد.
چندقلوزایی

ارتباط سن بارداری با چندقلوزایی


احتمال حاملگی با ویژگیهایی همچون فامیل درجه یک مادری، زنان بالای 35 سال و با هیکل درشت و چاق و مصرف داروهای نازایی شانس چندقلوزایی را افزایش می دهد.
خواب زنان باردار

کابوس و خوابی که همه زنان باردار می بینند


خواب زنان باردار گاهی دچار اختلال می شود که بسته به سیتم بدنی و شرایط روحی آنها متغییر است . کابوس بخشی از این اختلالات است که برای تمام زنان دنیا آن هم در برخی موارد کاملا به طور مشابه رخ می دهد.