رست بیف با سس رزماری

رست بیف با سس رزماری


این رست بیف طعم متفاوتی دارد که هر کسی را بر سر میز می‎کشاند. شما به 20 دقیقه زمان برای آماده‎سازی مواد و حدود 1 ساعت زمان برای گریل گوشت نیاز دارید. و برای 8 نفر مناسب است. رست بیف را می‎توانید با سس خردل نیز سرو کنید.
کتلت عربی

طرز تهیه کتلت عربی


کتلت عربی یکی از غذای پرطرفدار و خوشمزه است . این مقدار مناسب 4 نفر است. و 45 دقیقه زمان برای تهیه ی آن نیاز است.همراه ما باشید.
غذای کره ای

طرز تهیه پولگوگی غذای کره ای bulgog


پولگوگی به معنی گوشت کمی بریان پولگوگی یکی از غذاهای خیییلی معروف، محبوب و خوشمزه در آسیا است.آموزش تهیه این غذای کره ای را در آشپزخانه نمناک ببینید.
مقلوبه

طرز تهیه مقلوبه


مقلوبه نوعی غذای فلسطینی است که در در ظرف نسوز پخته می شود و ترجمه تحت الفظی نام آن بادمجان سر و ته است. این غذا بهتر است در فر پخته شود، ولی اگر فر در دسترس نبود می توانید ان را روی اجاق گاز طبخ کنید
خوراک مرغابی با قارچ

طرز تهیه خوراک مرغابی با قارچ


در این غذا طعم اصلی با گوشت مرغابی شکاری (طرز پخت گوشت شکار) است و بقیه مواد برای بهتر کردن مزه آن و نه تحت الشعاع قرار دادن طعم مرغابی هستند.در این بخش از آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
مرغ خامه ای

طرز تهیه مرغ خامه ای


مرغ خامه‎ای غذایی ایتالیایی است که به راحتی با سینه مرغ و قارچ آماده می ‎شود. می ‎توانید با نان باگت، به صورت ساندویچ، آن را سرو کنید. یا با برنج، سبزیجات و بهتر از همه این ها، با سیب‎زمینی تنوری سرو کنید. برای آماده‎سازی این غذا 30 دقیقه و برای پخت آن نیز به 30 دقیقه زمان نیاز دارید.
کاری بره هندی با ماست

طرز تهیه کاری بره هندی با ماست


کاری هایی که حاوی خامه و ماست هستند به راحتی سفت می شوند برای جلوگیری از این مساله، در مراحل آخر پخت شعله را کم کنید تا خامه نگیرد. زمان آماده کردن مواد این غذا 15 دقیقه و زمان پخت آن 130 دقیقه است.
فریتاتای پنیر و اسفناج

طرز تهیه فریتاتای پنیر و اسفناج


در میان سوفله و املت ها این فریتاتا frittata را می توانید با ترکیبی از هر نوع پنیر و سبزی دلخواه تان درست کنید. در این نسخه از اسفناج که سرشار از فولیت و پنیر که سرشار از کلسیم است، استفاده شده. این غذا در 35 دقیقه آماده می شود و برای 4 نفر مناسب است.
سوفله ماهی دودی

طرز تهیه سوفله ماهی دودی


زمان آماده سازی مواد این غذا 30 دقیقه و زمان پخت آن نیز حدود 30 دقیقه می باشد.در آشپزخانه نمناک همراه ما باشید.
بادمجان گریل شده با پنیر

طرز تهیه بادمجان گریل شده با پنیر


برای کاهش میزان چربی می توانید به جای شیوه سنتی سرخ کردن بادمجان، از شیوه گریل کردن یا از فر استفاده کنید. برای حصول بهترین نتیجه بادمجان های سفت، گوشت دار و براق را انتخاب کنید. اگر می خواهید برای مناسبت خاصی این غذا را سرو و تزیین کنید، یک قاشق غذا خوری پر پستوی تازه را با روغن زیتون مخلوط کنید و در کنار غذا قرار دهید.
قلیه کدو حلوایی و عدس

طرز تهیه قلیه کدو حلوایی و عدس


کمتر کسی با این غذای ایرانی که بسیار سریع و آسان هم درست می شود آشناست. قلیه کدو غذایی سرشار از پروتئین و کاملا مناسب فصول سرد سال است. اگر چه این غذا بسیار کم هزینه است ولی با رنگ و بوی خود میز مهمانی شما را جلا می بخشد.