برو به :
کوفته ریزوتو (Risotto ball)

طرز تهیه کوفته ریزوتو (Risotto ball)


کوفته ریزوتو غذای بسیار خوبی برای میهمانی ها است. توپ هایی کوچک از برنج و پنیر هستند که می توانید با مخلفاتی که دوست دارید پر کنید. می‎توانید 3 تا 4 ساعت قبل آنها را سرخ کنید و دوباره درست قبل از سرو کردن در دمای 350 درجه فارنهایت (176C) داخل فر گرم کنید. این توپ ها را می توانید با سس گوجه فرنگی سرو کنید.
خوراک سوسیس و گوجه و پیاز

طرز تهیه خوراک سوسیس و گوجه و پیاز


در این خوراک از فلفل قرمز استفاده شده است ولی می توانید از سوسیس تند نیز استفاده کنید. این غذا را در مدت 1 ساعت و 30 دقیقه می توانید درست کنید و برای 4 نفر سرو کنید.
میگو یونانی با پنیر فتا

طرز تهیه میگو یونانی با پنیر فتا


این خوراک دریایی یونانی، که میگو ماده اصلی تشکیل دهنده آن است هم با نان و برنج قابل سرو است و هم می تواند سس بسیار خوشمزه و سریعی برای پاستا باشد.
پیتزای همبرگر و گوجه

طرز تهیه پیتزای همبرگر و گوجه


این پیتزا در صورت وجود خمیر پیتزا، به سرعت و در مدت 30 دقیقه آماده سرو می گردد. این مقدار مواد برای پیتزا به تعداد 4 نفر مناسب است.
فلافل عربی

طرز تهیه فلافل عربی


فلافل یکی از غذاهای لبنانی است که وقتی از کنار ساندویچی های نزدیک بازار تهران می گذریم بوی سرخ شده آن به مشام می رسد و هر رهگذری را به سوی خود می کشاند.
کاری مرغ تایلندی

طرز تهیه کاری مرغ تایلندی


برای درست کردن این غذا نیاز به 1 قاشق غذاخوری سس ماهی دارید که می توانید از سوپرمارکت های معتبر تهیه کنید. در غیر این صورت از 1 قاشق سس سویا استفاده کنید. این خوراک را می توانید در زمان کمتر از 1 ساعت آماده و با برنج سرو کنید.
پاستای پنیر با بوقلمون (Mac and Cheese)

پاستای پنیر با بوقلمون (Mac and Cheese)


ترکیب پاستا و پنیر از غذاهای پرطرفدار بچه ها است؛ با اضافه کردن گوشت بوقلمون دودی یا ژامبون بوقلمون پروتئین لازم را به بدن کودکان برسانید.
اینچیلادای لوبیا

طرز تهیه اینچیلادای لوبیا


اینچیلادای لوبیا (Bean enchiladas) غذای مکزیکی است که با نان ترتیلا درست می شود. انواع اینچیلادا بر حسب موادی که داخل نان ترتیلا قرار داده می شود نامهای متفاوتی به خود می گیرند.
ساشیمی تن با برنج

طرز تهیه ساشیمی تن با برنج


این خوراک اصالتاً از ترکیب فیله ماهی خامِ تازه (تکه شده در قطعات نازک) و سسی که معمولاً از مخلوط نمودن وَسَبی (wasabi) و سس سویا حاصل می شود، تهیه می شود. با این مقدار مواد برای دو نفر می توانید ساشیمی درست کنید. زمان طبخ این غذا1 ساعت و 10 دقیقه می باشد.
جوجه با پاستینا به سبک ایتالیایی

طرز تهیه جوجه با پاستینا به سبک ایتالیایی


پاستینا کوچکترین نوع پاستا می باشد که به همراه تکه های خرد شده مرغ ترکیبی اشتها برانگیز را مهیا می کند. زمان آماده سازی این غذا 15 دقیقه، زمان پخت این غذا 40 دقیقه و کل زمان تهیه این غذا 55 دقیقه می باشد.
راویولی اسفناج و پنیر

طرز تهیه راویولی اسفناج و پنیر


به این نوع غذای ایتالیایی که مانند دلمه با خمیر پیچیده می شود راویولی می گویند. راویولی ها طرز پختی مشابه ماکارانی و لازانیا دارند؛ در حقیقت می شود به آنها لقمه های لازانیا نیز گفت.