نمناک بهداشت و سلامت

پیشگیری و بیماریها

تشخیص قارچ سمی از قارچ خوراکی

چگونه “قارچ سمی” را از قارچ خوراکی تشخیص دهیم ؟


بسیاری از افراد که به دلیل نداشتن آگاهی کامل از قارچ ها جان خود را از دست دادند یا به مریضی های گوناگون دچار شدند، اگر از چگونگی تشخیص “قارچ سمی” از قارچ خوراکی اصلاعات داشتند هرگز این اتفاقت پیش نمی آمد.
بیماری رنگ چشم

تشخیص بیماری با رنگ و حالت چشم


یکی از روش های تشخیص بیماری ها توجه به تغییرات رنگ و حالات چشم است که می توان با توجه به این تغییرات ، بیماری های مختلف را شناسایی و درمان کرد.
خارش مقعد

علت سوزش و خارش مقعد و درمان های کاملا طبیعی


خارش مقعد یک نوع تحریک پوستی است که ممکن است هر موقعی سراغ شما بیاید و یک قرار کاری یا خواب عمیق شما را بهم بزند به همین منظور راه های پیشگیری و درمان سریع آن را در ادامه مطلب آماده کرده ایم.
فشار خون

اولین نشانه و سریعترین درمان فشار خون بالا


فشار خون بیماری است که به دلایل فراوان از جمله چاقی، مسن بودن،مصرف نمک زیاد و... در بدن رخ می دهد، اما باید دید که به چه دلیل افراد مبتلا به فشار خون بالا می شوند و بهترین روش های درمان آن چیست؟
نگه داشتن عطسه

علت عطسه کردن چیست و عوارض نگه داشتن عطسه


عطسه کردن مشکلی است که اغلب افراد دچار آن شده اند، بنابراین بهتر است بدانید که در موقع عطسه کردن چه اتفاقاتی در بدنتان رخ می دهد و چگونه می توانید از آن جلوگیری کنید.
مضر برای کبد

این مواد غذایی برای کبد مثل سم هستند


کبد یکی از ارگان های ضروری و مهم بدن به شمار میرود که نقص آن موجب اختلال در کل بدن میشود، پس بهتر است مواد مضر برای کبد را از رژیم غذایی خود حذف کنیم.